פינת הראש בראש

נעה 124

New member
../images/Emo113.gif../images/Emo41.gifפינת הראש בראש../images/Emo41.gif

והפעם יתמודדו בפינה.. (Relax (Take It Easy מול My Interpretation (רק כדי להבהיר- את השירים אני בוחרת באופן אקראי לגמרי) איזה שיר שמעתם קודם? אתם מעדים את המילים של RTIE או של MI? אתה מעדיפים את הלחן של RTIE או של MI? לדעתכם היה עדיף להוציא את MI לרדיו? למה? איזה שיר אתם שומעים יותר? אם הייתם מביימים את הקליפים של שניהם, איך הם היו נראים? [תתעלמו מהעובדה של-RTIE יש קליפ] איזה שיר אתם יותר נהנים לשיר? איזה שיר נתקע לכם בראש יותר פעמים? לדעתכם היה אפשר לוותר על אחד מהשירים האלה בדיסק ולשים במקומו אחד אחר? [
] איזה שיר אתם יודעים לשיר יותר טוב? מתי הייתה הפעם האחרונה ששמעת כל אחד מהם? ולסיכום- איזה שיר אתם מעדיפים, (Relax (Take It Easy או My Interpretion? *אני מצטערת אם יש לי שגיאות כתיב באנגלית...

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifבא לי גם לענות../images/Emo9.gif

משום מה זה לא הדגיש את ה-Take It Easy.. טוב, לא חשוב.. איזה שיר שמעתם קודם? Relax אתם מעדים את המילים של RTIE או של MI? האמת שאני לא ממש יודעת מה המילים שלהם *פאדיחה*.. אני חייבת לעבוד על האנגלית שלי אתה מעדיפים את הלחן של RTIE או של MI? MI לדעתכם היה עדיף להוציא את MI לרדיו? למה? כן!! שיר מקסים ולדעתי יילך לו טוב ברדיו איזה שיר אתם שומעים יותר? MI אם הייתם מביימים את הקליפים של שניהם, איך הם היו נראים? [תתעלמו מהעובדה של-RTIE יש קליפ] בהתחשב בעובדה שאני לא ממש מבינה את המילים, עדיף שייתנו למישהו אחר לביים איזה שיר אתם יותר נהנים לשיר? MI איזה שיר נתקע לכם בראש יותר פעמים? MI לדעתכם היה אפשר לוותר על אחד מהשירים האלה בדיסק ולשים במקומו אחד אחר? [
] לא!!!! איזה שיר אתם יודעים לשיר יותר טוב? MI אני יודעת בע"פ.. רק שסביר להניח שהשפה שאני שרה בה היא יותר ג'יבריש מאנגלית
מתי הייתה הפעם האחרונה ששמעת כל אחד מהם? שניהם אתמול ולסיכום- איזה שיר אתם מעדיפים, (Relax (Take It Easy או My Interpretion? עם כל האהבה שלי לרילקס, מיי אינרפרטיישן לוקח בגדול

CarmitF

New member
יאאייי

איזה שיר שמעתם קודם? MI אתם מעדים את המילים של RTIE או של MI? MI אתה מעדיפים את הלחן של RTIE או של MI? MI לדעתכם היה עדיף להוציא את MI לרדיו? למה? כן. זה שיר מעולה ואין לי כ"כ כוח לפרט איזה שיר אתם שומעים יותר? MI אם הייתם מביימים את הקליפים של שניהם, איך הם היו נראים?לא יודעת.. איזה שיר אתם יותר נהנים לשיר? MI איזה שיר נתקע לכם בראש יותר פעמים?MI לדעתכם היה אפשר לוותר על אחד מהשירים האלה בדיסק ולשים במקומו אחד אחר?בחיים לא! איזה שיר אתם יודעים לשיר יותר טוב? MI מתי הייתה הפעם האחרונה ששמעת כל אחד מהם?היום שמעתי את RTIE ואת MI לא שמעתי הרבה זמן ולסיכום- איזה שיר אתם מעדיפים, (Relax (Take It Easy או My Interpretion? My Interpretion

../images/Emo121.gifקל בטירוף.

איזה שיר שמעתם קודם? רילאקס אם אני לא טועה. אתם מעדים את המילים של RTIE או של MI? מ"א, בלי שום שאלה. זה אחד השירים של מיקה שאני הכי מתחברת לליריקס שלו. בעיקר מסיבות שאני לא אפרט פה. אתה מעדיפים את הלחן של RTIE או של MI? שוב, מ"א. השיר הזה בכלליות פי מליון יותר טוב מרילאקס>< לדעתכם היה עדיף להוציא את MI לרדיו? למה? מצד אחד כן, כי הוא פי מליון יותר טוב~ אבל מצד שני, אני לא בטוחה אם הוא היה תופס. איזה שיר אתם שומעים יותר? MI לייק דאאאאאאX_X זה אולי השיר האהוב עלי של מיקה. חוץ מרינגרינג אבל הוא לא קשורXD אם הייתם מביימים את הקליפים של שניהם, איך הם היו נראים? [תתעלמו מהעובדה של-RTIE יש קליפ] אממ... אין לי מושג איזה שיר אתם יותר נהנים לשיר? מיי אינטרפרטיישן. כי זה אולי אחד השירים היחידים שמתאימים לקול שלי
איזה שיר נתקע לכם בראש יותר פעמים? אהוי. טוב, פה זה כבר יותר קשה. XD לדעתכם היה אפשר לוותר על אחד מהשירים האלה בדיסק ולשים במקומו אחד אחר? [] לא יודעת אם ממש לוותר... אבל רילאקס הוא אכן השיר הכי פחות אהוב עלי איזה שיר אתם יודעים לשיר יותר טוב? MI
מתי הייתה הפעם האחרונה ששמעת כל אחד מהם? אממ... לא יודעתO: ולסיכום- איזה שיר אתם מעדיפים, (Relax (Take It Easy או My Interpretion? מיי אינטרפרטיישן בלי שום ספקות! אני מניחה שכבר הצלחתם להבין את זה

FoolishlyFab1

New member
...

איזה שיר שמעתם קודם? RTIE אתם מעדים את המילים של RTIE או של MI? rtie and mi אתה מעדיפים את הלחן של RTIE או של MI? RTIE לדעתכם היה עדיף להוציא את MI לרדיו? כן למה? כי זה שיר מעולה איזה שיר אתם שומעים יותר? RTIE איזה שיר אתם יותר נהנים לשיר? שניהם במיוחד RTIE איזה שיר נתקע לכם בראש יותר פעמים? RTIE לדעתכם היה אפשר לוותר על אחד מהשירים האלה בדיסק ולשים במקומו אחד אחר? לא איזה שיר אתם יודעים לשיר יותר טוב? שניהם מתי הייתה הפעם האחרונה ששמעת כל אחד מהם? אתמול איזה שיר אתם מעדיפים, (Relax (Take It Easy או My Interpretion RTIE

קארין 555

New member
עונה

איזה שיר שמעתם קודם?RTIE אתם מעדים את המילים של RTIE או של MI? אתה מעדיפים את הלחן של RTIE או של MI? mi בההרבבבה לדעתכם היה עדיף להוציא את MI לרדיו? למה? במקום רילקס? אני לא חושבת , איזה שיר אתם שומעים יותר?חחחחח בלי לכלול את כל הפרסומות שקדושות ברילקס? את מיי אינפורטיישן . אם הייתם מביימים את הקליפים של שניהם, איך הם היו נראים? [תתעלמו מהעובדה של-RTIE יש קליפ] ממ לא עולה לי כרגע , אבל הייתי רוצה שזה יתחיל בשחור לבן ואז יהפוך לצבעוני D: איזה שיר אתם יותר נהנים לשיר? mi אננניי תמידד נדבקת בו . איזה שיר נתקע לכם בראש יותר פעמים? רילקס חחח לפני שהכרתי את mi לדעתכם היה אפשר לוותר על אחד מהשירים האלה בדיסק ולשים במקומו אחד אחר? []אין לי מושג חח איזה שיר אתם יודעים לשיר יותר טוב? את שניהם אותה מידה טובה ! : P מתי הייתה הפעם האחרונה ששמעת כל אחד מהם? אתמול ואת רילקס פעם אחרונה בפירסומת ולסיכום- איזה שיר אתם מעדיפים, (Relax (Take It Easy או My Interpretion?My Interpretion \!!!!!!!! בהרבהה

אבירן171

New member
עונה

איזה שיר שמעתם קודם? Relax
אתם מעדים את המילים של RTIE או של MI? Relax
אתה מעדיפים את הלחן של RTIE או של MI? Relax
לדעתכם היה עדיף להוציא את MI לרדיו? למה?כן. היה שינוי מרענן.
איזה שיר אתם שומעים יותר? Relax
אם הייתם מביימים את הקליפים של שניהם, איך הם היו נראים? [תתעלמו מהעובדה של-RTIE יש קליפ] בדיוק כמו שהם. לשני הייתי עושה משהו צבעוני כרגיל
איזה שיר אתם יותר נהנים לשיר? Relax
איזה שיר נתקע לכם בראש יותר פעמים? Relax (כל כך הרבה ברדיו.. אז מין הסתם.. ומין זה סתם!)
לדעתכם היה אפשר לוותר על אחד מהשירים האלה בדיסק ולשים במקומו אחד אחר? לא
איזה שיר אתם יודעים לשיר יותר טוב? Relax, Take it easy.. for there... (ברחו לי המילים..(
מתי הייתה הפעם האחרונה ששמעת כל אחד מהם? לפני כמה ימים את MI
ולסיכום- איזה שיר אתם מעדיפים, (Relax (Take It Easy או My Interpretion? Relax (Take It Easy)

lollipop161

New member
עונה:

איזה שיר שמעתם קודם? אני חושבת שרילקס אתם מעדיפים את המילים של RTIE או של MI? של MI אתה מעדיפים את הלחן של RTIE או של MI? של רילקס לדעתכם היה עדיף להוציא את MI לרדיו? למה? כן זה דווקא היה רעיון טוב. שיר ממש יפה שלו איזה שיר אתם שומעים יותר? רילקס אם הייתם מביימים את הקליפים של שניהם, איך הם היו נראים? [תתעלמו מהעובדה של-RTIE יש קליפ] אין לי רעיון... איזה שיר אתם יותר נהנים לשיר? את רילקס איזה שיר נתקע לכם בראש יותר פעמים? רילקס לדעתכם היה אפשר לוותר על אחד מהשירים האלה בדיסק ולשים במקומו אחד אחר? [] לאא איזה שיר אתם יודעים לשיר יותר טוב? רילקס מתי הייתה הפעם האחרונה ששמעת כל אחד מהם? את רילקס היום ו-MI אתמול ולסיכום- איזה שיר אתם מעדיפים, (Relax (Take It Easy או My Interpretion? רילקסססס

helen333

New member
עונה

איזה שיר שמעתם קודם? מה שקודם באלבום ניראלי MI. זה ה3 לא?. אתם מעדיפים את המילים של RTIE או של MI ?MI. אתה מעדיפים את הלחן של RTIE או של MI ?MI. לדעתכם היה עדיף להוציא את MI לרדיו? למה? לא, כי רילקס יותר דביק..חח איזה שיר אתם שומעים יותר? MI. אם הייתם מביימים את הקליפים של שניהם, איך הם היו נראים? [תתעלמו מהעובדה של-RTIE יש קליפ] - יפים. איזה שיר אתם יותר נהנים לשיר? MI. איזה שיר נתקע לכם בראש יותר פעמים? MI. לדעתכם היה אפשר לוותר על אחד מהשירים האלה בדיסק ולשים במקומו אחד אחר? האה חס וחלילות טפו טפו טפו חיטוו!!! איזה שיר אתם יודעים לשיר יותר טוב? MI. מתי הייתה הפעם האחרונה ששמעת כל אחד מהם? היום בהפסקה ולסיכום- איזה שיר אתם מעדיפים, (Relax (Take It Easy או MI ?My Interpretion. תודה נעה :) GJ!

למעלה