מבצע "חבר מביא חבר"?

dixie chick

New member
../images/Emo140.gifמבצע "חבר מביא חבר"?

אולי ננסה להביא לכאן עוד אנשים? (אני לא מנסה להגיד שאתם לא מספיק טובים!!! אני פשוט מציעה כי 5 אנשים פלוס מינוס זה מגניב, אבל 50 זה אפילו מגניב יותר!) אז בואו, אם במקרה אתם עוברים בפורומים אחרים\ קומונות אחרות, ומדברים בהם על פארסקייפ ו\או בבילון, ו\או הם נראים לכם אנשים נחמדים (ורק כאלה שראויים להיות חברים בפורום! לא סתם!), ו\או סתם משעמם לכם, אז בואו ננסה להביא אותם גם לכאן! אם יש לכם רעיון לאיזה משהו מקורי שגם יכול לעורר תשומת לב אז בואו נעשה את זה (משחק, חידון, שאלון וכ'), רעיונות יתקבלו בברכה!
ולסיום... LURKERS LURKERS COME OUT WHEREVER YOU ARE, נשמח לשמוע את קולכם!!! המסיבה רק מתחילה!

dixie chick

New member
ולפינת ההומור הקשור למחצה בלבד...

השורה "אני פשוט מציעה כי 5 אנשים פלוס מינוס זה מגניב, אבל 50 זה אפילו מגניב יותר" הזכירה לי את אחת הפרסומות ה*יותר* מצחיקות שיצא לי לשמוע בארה"ב... פרסומת לבאדוויזר... http://arc.diis.net/p/dl/i.php/bud/BL111.mp3 -> בקובץ MP3... ואם אהבתם את זה (והבנתם שהמציאות מצחיקה יותר מכל דמיון) יש את כל הפרסומות האלה באתר אחד... http://arc.diis.net/cache/page/budlight.html?story=budlight לי תמיד הפרסומת WAY TO PROUD OF TEXAS עושה גלי צחוק כי זה פשוט כ"כ כ"כ נכון...

aerynsun

New member
רוב החברים שלי

לא משתגעים על מדע בדיוני. אז אין לי את מי להביא. יש את הפרסומת הזאת בYOUTUBE? לא אוהבת להוריד למחשב.

aerynsun

New member
יש לי ידיד שמשוגע על בבילון

אני אנסה להביא אותו לכאן.

aerynsun

New member
../images/Emo6.gif

או לפי הסרט שיגעון בחלל MAY THE SWAERZ BE WITH YOU אין על מל ברוקס!

mg

New member
לא ידעתי למה להיכנס קודם

תודה על הצחוקים לשבת !

mg

New member
חודשים שאני מנסה

ולא הולך לי. לא להביא את החברה, גם לא את הידידה שלנו שחולה על פארסקייפ ומעדיפה לשוטט בפורומי חו"ל על בן.. אפילו לא למכר מישהו לתוכנית
אבל אני אמשיך לנסות ! אמ.. מאיפה הציטוט הזה מוכר לי? ג'ון אמר את זה באיזה פרק, לא?

sprqy

New member
מסכים

צריך להביא יותר אנשים באמת, אני אנסה שוב לגרור את כל החברים שלי שהכנסתי לסדרה (יש הרבה, במהלך השנים אין מצב שאחד מהם לא ישב איתי לראות פרק ולא התמכר...) אני גם אפרסם אותנו קצת בפורומים אחרים שאני מטייל בהם...

mg

New member
פשוט תשאיר אבוקות-מעקב

עם בקשת הסגרה מפורשת לפורום הזה (או איך שלא קראו למתקן הזה בפרק עם "בוץ' וסאנדאנס" אם אני לא טועה).

sprqy

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

בוץ' וסאנדנס LOL
קרייטון והיציאות שלו...

למעלה