מכתב מהשורדות

../images/Emo141.gifמכתב מהשורדות ../images/Emo20.gif

מצורף קובץ של מכתב מתורגם שנכתב ע"י התר, חולה במחלה. המכתב פורסם בכל העולם בכדי להעלות את המודעות למחלה. התר אישרה לי לתרגם את המכתב ולפרסמו כאן, בפורום שלנו. המכתב המתורגם יצורף למאמרי הפורום.

ר ו מ י ה

New member
../images/Emo14.gif../images/Emo7.gif

אני מניחה שאצל כל אחת חלק אחד נוגע במיוחד , אצלי זה היה הקטע הפריוני שגרם לי להזיל דמעות באמצע יום העבודה. כמה קשה המחלה הזאת, כמה מעט האוכלוסיה הבריאה יודעת עליה.

ליהיS

New member
עצוב מאוד מאוד../images/Emo14.gif

הכאיב לי במיוחד הקטע שבו היא מדברת על העברת המחלה לדורות הבאים. כאם לשתי בנות, מודה שחשבתי על כך כמה וכמה פעמים באם אני מעבירה את ה"מתנה" הזו לשתי בנותיי.

קראתי ../images/Emo14.gif גם אצלי בעיקר נגע

החלק של האי פריון...דבר שגרם לי גם להזיל דמעות, אבל גם לחשוב - אולי באמת אני מאלה שלא אכנס להריון... ובכלל ידועים האחוזים (לא שזה משנה) של מי שתצליח בסופו של דבר? למרות שנראה לי שגם זה עדיין לא ידוע..
אנדומאוטרוזיס ארור!!!

מבחינת אחוזי הצלחה בטיפולים

לי נאמר לפני כמה שנים שאם אחוזי ההצלחה של זוג רגיל להצליח בטיפול IVF הם כ- 25%, הרי שלחולות אנדו' האחוז הוא 15%.

התלבטתי אם לפרסם את המכתב

כי הוא באמת קשה. אבל- הוא נכון ולעזאזל צריכים להעלות את המחלה על סדר היום הציבורי אז המינימום שאפשר היה לעשות זה לפרסם את המכתב של התר, אני לא רואה את עצמי (עדין) נחשפת כמוה ומעבירה את המסר לכל מקום אפשרי למרות שאני מאד מעריכה אותה על דבריה וגם אמרתי לה את זה. אני מאמינה וגם רואה שכל אחת מתחברת לחלק שלה אבל בגדול אני יכולה להגיד על עצמי שכל חלק היה ממש רלבנטי לאורך התקופות - החל משלב הגילוי, הניתוח הראשון, המשכי הניתוחים ועד היום. נכון לאתמול בלילה אז תרגמתי את המכתב, החלק שהכי היקשה עלי זה בני הזוג שלנו.מרופא לרופא, מחדר ניתוח לחדר ניתוח, ועדין ביחד
כל כך נכון מה שהיא כתבה-שהם קורבנות לא פחות מאיתנו. משפט שכואב מאד מאד ונכון עוד יותר.

טוב שפרסמת ../images/Emo45.gif

אני כבר הספקתי לשלוח אותו במייל לחברים הכי טובים ולמשפחה הקרובה ביותר. הלוואי שהיה לי אומץ לשלוח לאלה שמעבר למעגל הקרוב מאד. ו-
של הזדהות.

להעביר את זה הלאה.. ../images/Emo24.gif

זאת היתה המטרה - אחלה ששלחת. אני גם אשלח את זה הלאה.

yaelma1

New member
עצוב../images/Emo10.gif

עצוב מאד מאד אבל יחד עם זה גם מאד מובן ומאד נכון. תודה שפירסמת.

פשוט בא לי...

לשלוח את המכתב הזה לכל האנשים שאני מכירה בעולם!!!!! כל מילה כאילו יצאה בזעקה מליבי ונשמתי!!

למעלה