משחק נחמד

hili האחת

New member
שלי...../images/Emo175.gif

להיקארו: ***** היקארו שלום, למה אתה לא מתקשר אליי בכלל? ולא מדבר איתי, ולא בא לבקר אותי בכיתה? הלכתי להתנחם אצל טויה. שיהיו לך חיים יפים. אקארי. **** אקארי, קרצייה. לא אכפת לי ממך, אבל למה טויה? אני אהבתי אותו! אני אבכה! היקארו. ******* שינדו, המכתב שלך בטעות הגיע אליי (יד הגורל, אמרתי לך שזה קיים!) ורציתי לומר לך: אני פשוט שונא אותך. נראה לך שאני...אתה לא נורמלי! טויה. נ.ב. אולי אני אשקול את זה, אם תסכים שאני הסמא. ********* לטויה, אתה האוקע, סוף, סגור! אני הסמא!!! שינדו. ****************** לשינדו, טוב, נו. אני במילא יותר נהנה ככה D: טויה. נ.ב. אני מקווה ששכרת חדר במלון ההוא... ********** לטויה, כן. שכרתי. שמח שתפסת שכל! נקווה שהשרירים שלך התחזקו מאז הפעם הקודמת ש... שינדו. נ.ב. אנחנו אוהבים לכתוב נ.ב., לא? מחכה לך. בוא. נ.ב.2: אם תבוא, אולי אני אספר לך מה חלמתי עליך בלילה.... ******************** לשינדו, אל תדאג, אני בדרך. אני רק גומר לראות בובספוג ובא. טויה. לטויה: *************************** טויה- סאן, הבטחת לי שאתה והיקארו כבר לא יחד! אקארי, הכועסת. ************************** לאקארי, זו לא אשמתי! הוא פשוט... אולי תצטרפי אלינו פעם ותביני? שלך, טויה. ************************** טויה- סאן, דיברת עם שינדו- קון על הטורניר? אוגאטה. *********************** אוגאטה- סאן, אני שוקל לפרוש מהגו ולהתחתן עם שינדו. סתאאם. בעצם, סתם רק על הקטע של הגו... טויה. *************************** לאקירה- קון, אני יודע מה קורה בינך לבין שינדו. וכדאי שתפסיק עם זה. או שאולי אתה רוצה שאציב לך תנאים בקשר לזה? התנאי היחיד שלי הוא שתעברו לגור ביחד. אבא שלך. ***************************** אוטו- סאן, היה ברור לי שתדע. נראה לך שאתנגד לעבור לגור עם שינדו? אקירה. ************************ טסוטסוי: ****************** טסוטסוי- קון, אני חושבת שכדאי שניפרד. סתם, נראה לך? אני אוהבת אותך מאוד. רציתי לשאול אם אתה אוהב שונאן איי ויאוי, כי אני יכולה לקפוץ אליך ונראה קצת אנימות כאלו בשבת... ואחר כך... אני אביא פופקורן! אמא שלך. **************************** אמא, תפסיקי להטריד אותי. באמת כדאי שנפסיק את הקשר כאן ועכשיו. טסוטסוי.

../images/Emo15.gif XD... את גדולה!

תכיף תראי מה קורה למוח שלי כשהוא מוצף באווירת חג (אני אוהבת חגימ! מהרבה אורחימים ומשפחתיים באימ אלינו! וני אוהבת אורחימים! ויש מלאמלא אוכל טעימנורא, ואני מרגישה מאושרת עוד מאתמול! אזאז... שנהטובהומתוקה!)

../images/Emo15.gif מתכבים חגיגים! ^.^

*קופצת באושר מסביב עם זר פרחים טרי על הראש, מזמזמת שירי חג, ומדי פעם בודקת עם 15 השנות טובות שהכנתי לכול האורחימ שלנו כבר התייבשו ואני יכולה לכתוב בהן* חגשמיח-ושנהטובה! לכול בית ישראל וכול העולם! שתהיה שנה נפלאההההה! אלוהימאני מתה על ראשהשנה! תודה למי שהמציא את החגימ! ובנימה מאוד מבסוטית זו, קיבלו אנשינו מכתבים וכרטיסי ברכה! להיקארו _________ שנה טובה ומתוקה והמון אושר ושמחה ויאוי ושנן איי ושלא תריב יותר עם אקירה ריבים שלא מסתיימים בפעילות באזור שמתחת לחגורה! אקארי נ.ב.- התתנגשתי בחבורת כוהני פאנסרביס כשהלכתי לחפש מתנות לחג והםן גילו לי את נפלאות דת הפאנסרביס- "תהנה מהחיים כמה שיותר, תרקוד כאילו אפחד לא מסתכל, שיר כאילו אפחד לא מקשיב, ותאהב בחורים שממזמזים אחד את השני!" _______ לאקארי שנה טובה גם לך. תהני מהדת החדשה שלך.... ושתפסיקי להיות מעצבנת היקארו _______ להיקארו אהובי היקר! שנה טובה ומתוקה! אני אוהב אותך נוראנורא. נשיקות XXXXXXXXXX אקירה ^.^ ________ לאקירה הא?! תגיד מה עובר עליך? _______ להיקארו עדר פאנגרלז וערימות של כוהני פאנסרביס... אי אפשר לחפש מתנות בשלום היום.... לא שאני מתלונן... לפאנגרלז האלו יש אוירת חג רצינית... יש שם אחת שקופצת ושרה שירי חג, מחבקת כל דבר בטווח קילומטר ממנה, מדביקה נשיקות על ימין ועל שמאל ואז מחלקת כרטיסי ברכה בעבודת יד ומסתלקת בלי אזהרה.... אקירה ____ לאקירה אוהדי הפאנסרביס האלו זה מפגע סביבתי...>< בכול אופן, גמאני אוהב אותך נורא נורא, ושתהיה לך שנה מתוקה ונחמדה ונפלאה.... ורק שתדע, הכנתי לנו ארוחת חג זוגית... היקארו ^.^ ______ להיקארו: שנה טובה! שתמשיך להציח בכול מה שאתה עושה! טסוטסוי נ.ב.- קיבלתי עבודה בעיתון גו! נ.ב.ב.- ידעת שקאגה סוף סוף הרשה לי לספר שאנחנו זוג? נכון שהגיע הזמן? הוא אמר משהו על כוהנות פאנסרביס גדולות חזה שתקפו אותו באחד הצמתים ואמרו לו שאין מה להתבייש וכאלו דברים... אבל למי אכפת?! סוף סוף אני יכול לצאת מהארון! _______ לטסוטסוי שנה טובה ומזל טוב על העבודה ועל כל השאר. היקארו. נ.ב. אתה וקאגה?! ממתי, בשם אלוהים, העולם הפך להיות כל כך מלא בהומוסקסואלים?! _________ להיקארו: מכתבך לטסוטסוי הגיע לידי במקרה... והעולם תמיד היה מלא בהמוסקסואלים.... רק צריך ללמוד לראות אותם! ותזכור: יאוי זה טוב, סטרייטים זה רע, פאנסרביס שולט! חגשמיח ושנה טובה! מיקה, כוהנת פאנסרביס בדרגת סנטאיצ'ו. _____________ למיקה שאלוהים יעשה משהו איתכן, כי אתן צריכות תחביב חדש.... היקארו ___________ מכתבים לאקירה _________ שנה טובה בני היקר! שתמשיך להצליח בכול מעשית וכ"ו אתה בא לארוחת החג השנה נכון? אמא שלך הכינה את הסושי-קרפיון המפורסם שלה! אני יודע שאתה אוהב את זה מאוד... טויה קויו ________ אבא שנה טובה וחג שמח גם לך. מצטער, אבל אני אוכל אצל היקארו השנה... ואתה יודע שאני לא אוהב סושי קרפיון.... אבל בכול אופן תודה רבה! אקירה _______ אקירה נו... חיכתי להצהרה הזו! הגיע הזמן.... תהנה מארוחת החג שלך אצל היקארו, ואני אימא שלך נהנה בארוחה של שנינו........ טויה קויו ________ איכס אבא! אקירה __________ עוד מעט אני אמשיך (השנותטובות כבר התייבשו!)

../images/Emo15.gif נראה ככה D:

תארי לך איזו מן שיחה אקירה ינהל עם אחיו הקטן יום אחד "תראה... אני חושב שאתה מספיק גדול כדי להבין שאני, אה, הומו" ואם זו אחות אז "תראי, קניתי לך שמלה יפה בצבע לילך. אני יודע את השם של הצבע, וזה אומר שאני, אה, הומו"

../images/Emo15.gif מה את רוצה ממנו?

בסך הכול יש לו חליפה בצבע לילך, סוודר בצבע סלמון, עניבה בצבע חרדל.... ברור שהוא ידע להבדיל בין שמלה בלילך לבין שמלה בסיגלית! אבל לאאאאאא להיקארו זה פשוט סגול. או ורוד.

Mor L

New member
חח יפה

אבל מה זה כוהני פאנסרביס? סליחה על הבורות

hili האחת

New member
יאוי זה טוב, אבל מה על הסטרייטיות?

אקירה
יוקי ני- סאן
היאמי- קון (יכלתי כבר לקרוא לו היאמי צ'אן, עם ההתנהגויות הילדותיות שלו. רבאק איתך, נונו- צ'אן יותר בוגרת!) (ליסניקיות שראו גנאפרייד מארץ- שליטע)
למרות שלהיאמי אין בן זוג אידיאלי. יש לו רק את שיבמורה- סאן.

למעלה