אביב הגיע, פסח בא!

FallOutGirl

New member
../images/Emo155.gifאביב הגיע, פסח בא!../images/Emo155.gif

בשבוע הבא ליל הסדר.. ;) איפה תעשו את החג? עם חבר? הוא יוצא בפסח א' או ב'? מה התוכניות לחג?! שפכונה P:

sm252

New member
תוכניות

היום בשעה טובה נגמרוו כל ההשלמות לחג! יחי החופש!! סדר אצלנו באלגן מטורף,כל ליל סדר שיש 20 איש אמא משתגעת(אפשר לחשוב שחוץ מלתרום את הבית ולתת הוראות היא עושה משהו) החייל חוזר פסח א וגם פסח ב',אבל סוגר את שתי השבתות בחג.לא נורא בכלל.(עדיך מאשר 21). תוכניות לחד לנוווח,ללמוד למגנים הבאים עלינו,ולקוות למזג אוויר לים!

god girl too

New member
תוכניות לפסח ../images/Emo178.gif

דבר ראשון יום ראשון החייל שלי יצא לחפש"ש ( מגיע לו מזל"ט)
יום ראשון ושני הוא היה אצלי,
יום ראשון אני נוסעת אליו לכל הפסח (כולל חול המועד ופסח שני)
ליל הסדר נעשה אצל בני דודים שלו,
בחול המועד נלך לים ולבריכה, ונזרום נראה מה עוד נעשה, מה שכן שאנחנו הולכים להנות!
חחח זה כל מיני דברים שנראה לי שיהיה בחופשה אצלו
שיהיה לכולם חג כשר (למי ששומר פסח, אנחנו לא) ושמח, תהנו מלא ותנצלו את החןפשה להיות כמה שיותר עם החייל

קצת חופש לא מזיק :)

את ליל הסדר אני עושה אצל משפחה של אבא בראשון לציון.. התוכניות: -לישון מלא -ללמוד לתאוריה בתקווה לסיים עם זה כמה שיותר מהר -לצאת למסיבה במוצ"ש -לנסוע לתל אביב לעשות שופינג -ללמוד למתכונת בספרות :/ שיהיה חג שמח :)

LOLI152

New member
יוצאים מעבדות לחירות...

החג הזה הוא שמחה ענקית מהולה בבאסה.. אחרי עבודה מאוד מתישה של שבועיים , כל יום 14 שעות עבודה במתנ"ס, ועוד כ4 שעות עבודה בדירה, 4 שעות שינה ושעתיים של מקלחת, אוכל, וחיי חברה, (בסיפוק ענק, ובהמון המון אהבה, כן? אני לא עושה שנת שירות סתם!) יצאנו לרגילה!! של שבועיים, כ-ל החג! וזה נפתח בברית ליצורון הקטן שנולד לפני שבוע, שהוא בן דוד שבעצם יותר אחיין בשבילי.. שמחה ענקית..:) כל המשפחה בהתרגשות.. חיילצ'וק לא יוצא, לא סופ"שים, לא פסח א', לא פסח ב', הוא סוגר את חייו בערך.. (לצערי, בצדק, פושטק קטן
) הדבר היחיד שמחזיק אותנו.. זה א'- טלפונים מרובים, ואוהבים יותר,כי שנינו עסוקים מאוד,אז בכמה דקות שיחה, אנחנו אוהבים יותר, חמים יותר, קרובים יותר, מתגעגעים יותר.. וגם כי החפש"ש מתקרב בצעדי ענק!!ולי יש עוד זמן עד הצבא.. מזל שיש מלא מסיבות, הפלגות (עובדת על רשיון סקיפרית), חברים, וטיול אוהלים...
בפנאן!

kerenush1818

New member
חג שמח :))

את החג נעשה אני עושה בבית :) והחבר עם המשפחה שלו =] אבל אחר כך ניפגש ואולי נצא לפאב או משהו כזה P: והחייל יהיה פה גם פסח א' וגם פסח ב' ( מקווה מאוד ) אתמול תיכננו ללכת ליום כיף בספא.. אבל בגלל שהוא יצא מאוחר זה לא הסתדר.. מקווה שנמצא זמן עכשיו בפסח כדי ללכת :) שיהיה לכולנו חג שמח ושקט :))

למעלה