סיכום שבועי ראשון!

FoolishlyFab1

New member
------------------

שיר השבוע: stuck in the middle בילוי השבוע: המממ כל מיני סרט השבוע: אין סדרת השבוע: הממממ דבר טוב שקרה השבוע:לראות את ההופעה של מיקה כל יום בטלוויזיה דבר פחות טוב שקרה השבוע: הכל מעולה

Almighty Efraty

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo183.gifעונה../images/Emo9.gif

שיר השבוע:יש המון. אבל אני אלך על Lie Lie Lie של סרג'. בילוי השבוע:
סרט השבוע:מכושפת סדרת השבוע:דקסטר/האנטומיה של גריי/היום הגדול/ברני מק/מצלצלים. דבר טוב שקרה השבוע:
דבר פחות טוב שקרה הבוע:אני התחלתי היום ללמוד ימי שישי כדי להחזיר את ימי השביצה,היה לי בוחן פתע בביולוגיה והיה לי בלקאאוט ענקי וכו'. השיעור הכיפי ביותר השבוע:שיעורים חופשיים! הי"בים היו באילת. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא:מבחן באנגלית,מבחן בפיזיקה. התחדשות השבוע:-- מאכל/משקה השבוע:-- ציטוט השבוע:עדיין,לא. תמונת השבוע:עכשיו אתם אומרים? אני בתגובה המהירה.

MorLoveOfer

New member
עונה

שיר השבוע: חוזר אליי-עברי לידר בילוי השבוע: הלכנו לסרט- אף פעם לא אהיה שלך, סרט חמודד סרט השבוע: אף פעם לא אהיה שלך סדרת השבוע: חברים דבר טוב שקרה השבוע: היום התוכנית החדשה של עפר שכטר עולה בערוץ 2!! דבר פחות טוב שקרה הבוע: יחזירו לנו תמבחנים בביולוגיה היסטוריה ואנגלית- בכולם הלך לי גרועע חוץ מהיסטוריה שהלך ככה.. השיעור הכיפי ביותר השבוע: ואאיי אתם לא מבינים איזה שיעור קורע היה בערבית, יש לנו מורה דפוקהה אנחנו כל השיעור מדברות וצועקות (ושרות..חח) ובסוף השיעור העתקנו מילד חרשן את השיעורים שהיו לעשות בכיתה והראנו לה והיא נתנה לנו פלוס!!!טיפשהההה היה קורע!!! משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא: שיעור ערבית הבא..חח התחדשות השבוע: חולצה חדשה מאכל/משקה השבוע: עוגה מעולה שאמא שלי הכינה..=] ציטוט השבוע: לירונוש החברה הכי טובה שלי כזה רצתה לדבר עם לידור ילדה אחת..ולידור דיברה עם מישי אחרת אז לירון אמרה לה, לידור לידור לידור לידור לידור לידור קיצר שיגעה אותה ואז היא כזה בשיא העצבים "מהה???" ולירון כזה "אני אוהבת אותך" בכל הכי חלש ועדין בעולם..חחחח קרעע אותייי תמונת השבוע: התמונה היום בשער של עיתון 7 לילות, מי שם? עפר!!!!! כפרה עליוו... מ= מור ומיקה לנצחחח

אני

שיר השבוע: Lollipop בילוי השבוע: שומדבר :( סרט השבוע: שומכלום סדרת השבוע: מופע שנות ה-70, עונה 6, ומלון בבילון דבר טוב שקרה השבוע: לצערי לא ממש קרה דבר פחות טוב שקרה השבוע: המון השיעור הכיפי ביותר השבוע: את הרוב ביליתי בבית, אני חולה. ובעיקרון אין לנו השנה שיעורים כיפיים משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא: אשתלט על העולם התחדשות השבוע: כמה בגדים מגניבים ושני תיקים מאכל/משקה השבוע: משקה תפוח-סברס-אגס ציטוט השבוע: אין תמונת השבוע: שולחת נשיקה למיקה. :)

helen333

New member
סיון! (החדשה) :)

מעריקה, מקורה? (מעריקה=מעריצת+מיקה) יללדה ייפפהה!!! D: חח..רק ציינתי עובדה. -aww..תרגישי טוב. 3> -נקניקיות? אממ..לא. אהבתי אבל עכשיו אני צימחונית..so..yeah :| חח ביושששש. (לכל מי שקורא את זה - כן, לא ישנתי כל הלילה o_o ..) h.e 6clock in the mornning, somethings on my mind.. (cant get no rest, keep writing to maharikim (Mika fans ,if i pretend that i didnt catch up with the forumika i cant get to my sleep, i can think that i allready wrote them. :) 3> o.m.s torture my night.. -.- LOVE, PEACE & MIKA

helen333

New member
בעעעעע, מחדש!! :,(

6clock in the mornning, somethings on my mind ..cant get no rest, keep writing to maharikim ,if i pretend that i allready cought up with the forum ..i can get to my sleep, i can thing that i allready cought up בעעעע, עזבו הרסתיי :,( הראשון יותר טוב :) (?).... *לוחצת 'התחל' כדיי ליסגור ת'מחשב*...*חוזרת לפורומיקה*...*לוחצת 'התחל' כדיי ליסגור ת'מחשב*...*חוזרת לפורומיקה*... *לוחצת 'התחל' כדיי ליסגור ת'מחשב*...*חוזרת לפורומיקה*... [הקול שבראש שלי-מיקה] לא, ליאור, לא, תתנגדי לעצמך. *TOO MUCH MIKA* |x

lollipop161

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי!!!!!!!!!!!!

חחחחחחחחחחחחח מגניב

CarmitF

New member
תפוח-סברס-אגס זה מעולה!

האמת שאני אוהבת רק תפוח,אבל הכל ביחד יוצא ממש טעים חח

CarmitF

New member
עונה עכשיו כי לא הייתי בבית

שיר השבוע: killa בילוי השבוע: הייתי אצל דודים שלי כל הסופ"ש
סרט השבוע:דלתא פורס. ממש מצחיק אבל חבל שנרדמתי באמצע סדרת השבוע: האנטומיה של גריי דבר טוב שקרה השבוע: התמכרתי להמבורגר חחח דבר פחות טוב שקרה השבוע:מבחן בהיסטוריה השיעור הכיפי ביותר השבוע: ספרות. בחיי אני בכיתה של שרוטים משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא:פרק חדש של "עקרות בית נואשות"!!!! התחדשות השבוע: אין מאכל/משקה השבוע: המבוגר,פיצה ועוגת תותים שדודה שלי הכינה ציטוט השבוע: "היי זה דומה לכלב פנצ'ר" XD תמונת השבוע:

helen333

New member
עונה (מאוחר מהרגיל ^^ )..

שיר השבוע: Over My Shoulder (הייתי בדאון שחבלז :,{ ...) בילוי השבוע: אממ..ליראות את מיקוש בהופעה D: (בפעם השנייה בטלויזיה)-כי אין לי VOD. סרט השבוע: The Ordinary Life Of Billy Brown lol חח..סתם לא..אממ.."הפנטזיה של הל" (!!!coz big girls r beautiful) סדרת השבוע: ברני מק דעעע!! (; (baby giirl) חח איזה מאמי. דבר טוב שקרה השבוע: השלמתי עם חברה אחרי שהיא לא קיבלה אותי כמו שאני ואמרה לי כל הזמן שמיקה הומו ושעם אני רוצה חברות (אני לא הכי מקובלת בעולם), אני צריכה לשים עיפרון שחור בעיניים ולשנות את סיגנון השיער שלי.. אחרי זה לא דיברתי איתה, והיא הבינה שאני לא אשתנה בשבילה, היא רוצה, שתקבל אותי כמו שאני ונהיה חברות, היא לא רוצה, בכיף...i can make it alone [x דבר פחות טוב שקרה השבוע: המבחן בהיסטוריה שלי לא היה הצלחה גדולה -.- השיעור הכיפי ביותר השבוע: תנו לי in! תנו לי גליש! ומה יצא? אינגליש!! :) משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא: שיחתמו יותר אנשים בעצומה כל יום. התחדשות השבוע: טבעות כחולות של 'L' ו- 'M' שאמא שלי קנתה ליי ^_^ (L- Lior, M- MIKA) חח או, עכשיו היא מודעת לאובססיה הקשה שלי, מודעת ורואים את זה חח. מאכל/משקה השבוע: סוכריית ZOOM גדולה xD (איפה לוליפופ גירל והקופים כשצריכים אותם?!) תמונת השבוע: אממ..טוב נו what the heck.. XD..

למעלה