The Jetest Weekend

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo20.gifThe Jetest Weekend ../images/Emo20.gif

רציתי לחדש קצת
שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: אמן/אלבום השבוע: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע: שיהיה שבוע נפלא!!!

XoLilMissLolaoX

New member
מסכמ"שת../images/Emo192.gif

שיר השבוע של MCR: INO שיר השבוע בכללי: אממממ המון המון שירים מהאלבום סולו של ג'וליאן קסאבלאנקאז (הסולן של the strokes) אמן/אלבום השבוע: Julian casablancas - phrazes for the young סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: אמממ סקראבס בתוכנית ספר...אין סרט...when in rome דבר טוב/רע שקרה השבוע:
הבגרות במתמטיקה וביולוגיה עברו וסוף סוף התחלתי להרגיש שאני מסיימת ללמוד...עד הבגרות בתנך עוד שבועיים...
שישי אמא פינקה אותי לקחה אותי לקניון קניתי נעליים ולק חדש
בגרות במתמטיקה וביולוגיה
שבוע לחוץ מאוד
לא יצאתי עם חברים כמו שתכננתי...
ביליתי עם אחותי זמן איכות היום
יום הכי טוב השבוע: שישבת ויום הכי רע השבוע: שני התחדשות השבוע: נעליים ולק *-* האדם שעשה לי את השבוע: אמא אחותי וג'וליאן
סיכום שבוע במילה אחת: חצי שבוע ראשון לחוץ סופש רגוע... ציטוטי השבוע: "I know I'm going to hell with a leather jacket" תכנונים לשבוע הבא: ללמוד לפסיכומטרי ללמוד לתנך להמשיך מרתון סקראבס ונראה מה בהמשך חחח תמונת השבוע: ג'וליאן!!!!!!!!!!!!!!!!!! מתה על הכפפות האלו!

Hadar way

New member
סיכמוש

שיר השבוע של MCR: פיימוס, הדפירסט פור האלוס. שיר השבוע בכללי: כל מיני אסף אבידן וכד' :) אמן/אלבום השבוע: אסף אבידן והמוג'וס סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: שודדי הקאריביים 4! D: ספר- על נהר הפיאדרה שם ישבתי גם בכיתי/פאולו קואלו דבר טוב/רע שקרה השבוע:
מחזור >< ונשארתי ביום חישי בבית במקום בצפר :) יום הכי טוב השבוע: לא זוכרת ויום הכי רע השבוע: גם לא זוכרת... התחדשות השבוע: לא יודעת אם היה משהו :O האדם שעשה לי את השבוע: כל מיני חברים סיכום שבוע במילה אחת: נשכח ציטוטי השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: אה.................... חמישישישבת- סופש לכבוד יומולדת של אמא תמונת השבוע:

למעלה