Bulletproof Weekend

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo220.gifBulletproof Weekend../images/Emo220.gif

שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: אמן/אלבום השבוע: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע: שיהיה לכולנו שבוע מקסים וסורי שזה באיחור.... ועוד דבר! אם אתם רואים שלא שמתי סיכום שבוע בזמן אתם יותר ממוזמנים לפתוח שירשור

XoLilMissLolaoX

New member
מסכמת...../images/Emo192.gif

שיר השבוע של MCR: disenchanted שיר השבוע בכללי: the lonely island feat julian casablancas - boombox אמן/אלבום השבוע: julian casablancas / the lonley island סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: על טבעי נגמר השבוע...:'( נשארתי חסרת תוכניות עד ספטמבר...נעשה מרתונים חחח http://www.youtube.com/watch?v=8yvEYKRF5IA&feature=related עם אזהרה לסוף כי לי יש טיפה טראומה אבל זה מצחיק!!! זה אגב בומבוקס.... דבר טוב/רע שקרה השבוע: אממממ לא זוכרת יום הכי טוב השבוע: לא יודעת ויום הכי רע השבוע: כנל התחדשות השבוע: אוזניות חחח האדם שעשה לי את השבוע: ג'ויליין קאסבלאנקז סיכום שבוע במילה אחת: עמוס! ציטוטי השבוע: a boombox is not a toy! תכנונים לשבוע הבא: בגרות המתמטיקה שהייתה כבר מחר בביולוגיה....חייבת לחזור ללמוד תמונת השבוע:

Hadar way

New member
בהצלחה בביולוגיה!../images/Emo24.gif../images/Emo60.gif

ותתחדשי על האוזניות! :D

Hadar way

New member
עוד 3 ימים לסכמ"ש הבא :)

שיר השבוע של MCR: היו כמה, אבל הכי הכי: Heasfirst for halos im not okay (i promise)i שיר השבוע בכללי: Buhemian raphsody- Queen Asaf avidan & the mojos- her lies כן... שומדבר חדש אמן/אלבום השבוע: אסף אבידן סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: X X שנות ה70 ופרוייקט מסלול דבר טוב/רע שקרה השבוע: לא זוכרת >< יום הכי טוב השבוע: לא זוכרת... ויום הכי רע השבוע: לא זוכרת התחדשות השבוע: כלום :O האדם שעשה לי את השבוע: אני כבר לא זוכרת את השבוע ההוא :O סיכום שבוע במילה אחת: נשכח ציטוטי השבוע: X תכנונים לשבוע הבא: כל מה שקרה השבוע LOL תמונת השבוע: חתיך

XoLilMissLolaoX

New member
שנות ה70 ופרוייקט מסלול ../images/Emo23.gif

כן אני יודעת...לא היה לי זמן להיות על המחשב בכלל...ככ הרבה דברים...והבגרויות...עכשיו יהיה לי יותר זמן נחזיר שירשורי חדשות שלא היה לי זמן לעשות...
ושוב...אם אתם רואים שאני לא עושה סיכום תפתחו אתם שירשור של סיכום

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifמסכמת שבועיים...

למרות שעוד מעט כבר סיכום שבוע חדש לא? O_ם טובנו לא נורא. שיר השבוע של MCR: אהה... לא יודעת. להגנתי, אני אגיד שאני די בטוחה שהיה משהו. פשוט לא זוכרת מה. שיר השבוע בכללי: לאדעת אמן/אלבום השבוע: סופר ג'ניור, ועוד. אבל בעיקר סופר ג'וניורXD [שמעתי דיסקוגרפיה שלהם ביומיים O_ם אין לי מושג איך זה קרה. -שראג- בדרך כלל לוקח לי לשמוע דיסקוגרפיה שלהם בשלושה ימים לפחותXD מצד שני באמפי אין לי את כל הSS1 וSS2 אלא רק שירים נבחרים. אז אולי בגלל זהXD] סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט- אהה... ספר- משחקי הכס+עימות המלכים שסוףסוף התחלתי~ גאש אני אוהבת את הסדרה הזאת כלכך*_* תוכנית- דוקטור הו, הופעות למיניהן. לא ראיתי הכל ט'וו >: והפרקים החדשים של דוקטור הו, משחקי הכס וגלי עוד לא סיימו לרדת. וידיאו- החדש של ביסט, החדש של אפטיאיילנד. הגרסא היפנית (הממש גרועה) של בונאמאנה של סופר ג'וניור T_T (הקליפ עצמו מתוק אבל~ זה פשוט צילומים מהSS3 שהם עשו ביפן~ ויש שם שיוון בלי חולצה *_*) דבר טוב/רע שקרה השבוע:
אני מוסמכת חלקית. O: יש לי עוד הרבה לעבור עד להסמכה מלאה אבל וואלה... מרגש לדעת שסומכים עלי אפילו קצת <:
החופפת שלי השתחררה. אני עדיין בשוק מזה T___T אוף. >:
היה לנו סיור ב"דרכי אבות" בירושליים... זה מדרשה כזאת של חרדים שעשו לנו המון הרצאות, חלקן טובות חלקן גרועות ממש וחלקן סתם לא הבנתי, והיה לנו סיור בכותל ובמנהרות הכותל (המקום הכי מלחיץ בעולם לקלאוסטרופובים אתאיסטים T_T אומייגאד ועד שהגענו לסוף הם רצו שנחזור את כל הדרך הזאת בחזרה. אני באמת התחלתי לבכות כשהמדריך אמר את זה >_>; לול ואז המפקד שלי פשוט לקח אותי ופילס לנו דרך קדימה כדי שאני אצא משם כמה שיותר מהר~ ;;) יום הכי טוב השבוע: אה... לא זוכרת~ ויום הכי רע השבוע: ממ שבת ושני ;_; שבת בגלל ל"ג בעומר שדיכא אותי שאני בבסיס ולא בבית עם חברות >: ושני כי זו הייתה השתיה של החופפת שלי T_T התחדשות השבוע: הממ כרגע כלום~ האדם שעשה לי את השבוע: ... אור? ;_; (החופפת שלי) אוף די נו אני ממש אתגעגע אליה. >: סיכום שבוע במילה אחת: לא יודעת ציטוטי השבוע: לא זוכרת O: תכנונים לשבוע הבא: ... למות תמונת השבוע: OMG הוא כל כך הצחיק אותיXDDDDDDD הגבות שלווווווווווווווווווווווווו

NoAmItA ChAn

New member
עונה, אחרי דיי הרבה זמן :)

שיר השבוע של MCR: אין כל כך.. שיר השבוע בכללי: Sooner Or Later - Breaking Benjamin One Step Closer, Papercut - Linkin Park The Last Goodbye - David Cook Playing God - Paramore Confortably Numb, Mother - Pink Floyd אמן/אלבום השבוע: ברייקינג בנג'מין, לינקין פארק. סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט - "9" שראיתי עכשיו עם אחי XD ספר - הממ.. סיימתי את "התלקחות" ועכשיו "שיבומי". תוכנית - אין כל כך XD אבל נניח ש.. הממ.. חדשות? דבר טוב/רע שקרה השבוע:
הזמן עובר לו, המון קטעים מצחיקים בצבא.
אני חולה, שביזות יום שבת. יום הכי טוב השבוע: ימי שישי, כי חוזרים הביתה :) ויום הכי רע השבוע: ראשון, כי חוזרים לבסיס. התחדשות השבוע: אייפוד נאנו טאץ' כחול 16 ג'יגה!!! YEAH BABY! האדם שעשה לי את השבוע: המשפחה שלי, ובמיוחד אבא שלי, שכרגע באיטליה ולכן אני לא רואה אותו שבועיים, והוא זה שקנה לי את האייפוד בהפתעה :) סיכום שבוע במילה אחת: אייפוד! ציטוטי השבוע: אוח, כל כך הרבה, קשה להסביר XD תכנונים לשבוע הבא: לקבל גימלים, אני מקווה. תמונת השבוע: X

XoLilMissLolaoX

New member
תתחדשי על האייפוד!!!

אישית, אני לא יודעת מה הייתי עושה בלי האייפוד אני מניחה שלך זה יהיה אותו דבר אז תשמרי עליו מכל משמר!!
חחחח לקבל גימלים....הרגת אותי...תרגישי טוב

NoAmItA ChAn

New member
תודה רבה!! D:

יאפ, אני לא יכולה בלי האייפוד שלי XP תודה 3> אני אנסה לקבל גימלים בכל מאודי >:

למעלה