Bulletproof weekend!

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo220.gif Bulletproof weekend!

שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: אמן/אלבום השבוע: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע: שיהיה שבוע מקסים ומוצלח לכולנו!

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifמיאו~

שיר השבוע של MCR: לאדעת שיר השבוע בכללי: הלו הלו של אפטיאיילנד, מה בוי של סיסטאר. אולי היו עוד, לא זוכרת. אמן/אלבום השבוע: סופר ג'וניור, אפטיאיילנד, סיסטאר, ביסט, בי1איי4, 4מינוט, אפאקס... וכו' וכו'. סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט- האנגאובר פארט 2 ספר- עימות המלכים תוכנית- משחקי הכס, חברים, שנות השבעים וידיאו- הרבה, נו, אין לי כוח דבר טוב/רע שקרה השבוע:
קניתי בגד ים וכפכפים
בשעה טובה
ים עם חברים
כל מני יום הכי טוב השבוע: מממ חמישי וחצי משישי... ושלישי כי חזרתי הביתה! ויום הכי רע השבוע: אתמול? והיום סתם כי היה משעמם התחדשות השבוע: בגד ים וכפכפים!
בגד ים מהממוש. האדם שעשה לי את השבוע: מיאו. סיכום שבוע במילה אחת: מיאו. ציטוטי השבוע: לא זוכרת~ תכנונים לשבוע הבא: אה... תמונת השבוע: ממממ מיאו~

Hadar way

New member
מיאו../images/Emo54.gif

שיר השבוע של MCR: בולטפרוף הארט LOL שיר השבוע בכללי: ואו... לא יודעת, כל מיני... אמן/אלבום השבוע:
סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: כלום, פשוט יובש דבר טוב/רע שקרה השבוע:
שבועות
היום ים ות"א עם חברים ליומולדת של חברה יום הכי טוב השבוע: היום ויום הכי רע השבוע: לא יודעת... התחדשות השבוע: כלום האדם שעשה לי את השבוע: אני סיכום שבוע במילה אחת: אמאשך ציטוטי השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: בצפר, פשוט בצפר. רק אני לומדת שכולם לא! אה וביום שני רופא שיניים ומחר אני מופיעה ><" החיים שלי משעממים כמו תחת

XoLilMissLolaoX

New member
מסכמש"ת../images/Emo192.gif

שיר השבוע של MCR: דימולויישן לאברס שיר השבוע בכללי: Muse - The SmallPrint The Strokes - Reptilia Foo Fighters - Walk אמן/אלבום השבוע: Origin of Symetery - Muse סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: http://www.youtube.com/watch?v=u5mk7EdcP74
דבר טוב/רע שקרה השבוע:
שבועות
הייתי חולה מערב חג בערך עד אתמול יום הכי טוב השבוע: ראשון ויום הכי רע השבוע: חמישי התחדשות השבוע: קנו לי כסא חדש למחשב! ממש כיסא מנהלים! האדם שעשה לי את השבוע: מתיו בלמי סיכום שבוע במילה אחת: חולללללללללללללללללה
ציטוטי השבוע: "אמא! אני לא מרגישה טוב" חחחח זה מה שעולה לי לראש תכנונים לשבוע הבא: הבגרות שהייתה היום ומאז הסתלבטות אולי לחפש שמלה לנשף ללכת לאחותי קצת נראה
תמונת השבוע: כשתהיה לי אני אשים

למעלה