הודעת המנהלת..

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifהודעת המנהלת..

לא היה לי קל להבהיר בדיוק מה הרצון של הפורום, אולי כי הרצון עז.. ומגוון..אך יש מגבלות.. ולא ארצה לפתוח פה זירת התנגחויות עם דתות וויכוחי סרק .. ומצד שני גולשת יקרה שטרם נכנסה להגיד מזל טוב (הבטיחה לעשות כן ביום ששי) הפנתה את תשומת לבי לעובדה שיהיו כאלו שיטענו להסתה להמרת דת שזה כנראה איסור חוקי, ולא נרצה ליפול בו.. אלוהים שלנו ישוע הנוצרי הוא כלכך ענק ואוהב.. ועם מילותיו חיבק את כל המוצאים והדתות והאנשים.. וזהו הפורום הצנוע שבו נרצה לדבר על נצרות..להבין אותה.. להעמיק בה.. ולענות לסקרנים ולמעוניינים..באהבה מלאה.. ומכל הלב. הארות והערות..יתקבלו בברכה.. זהו דיון פתוח לקראת הפתיחה הרשמית הצפויה של הפורום בעוד שבוע.. אז אתם מוזמנים להביע דיעה.

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifוזה ציטוט ההודעה לעצלנים../images/Emo3.gif

ברוכים הבאים לפורום מואר זה, בתקווה שיתן חלון הצצה לעולם הנוצרי, לעולם של ישוע אלוהינו האהוב. الرب يسوع المسيح له كل المجد עבורי הנצרות היא העולם המואר של אהבה.. חמלה והקרבה. זהו עולם דתי..רוחני.. אישי ..לפעמים גם חברתי..וכמעט ולא..פוליטי. פה המקום ללמוד יותר על הברית החדשה..גם הישנה.. לשאול שאלות ולהעשיר אחד את השנייה. פה המקום ליצור ויכוחים ודו שיח בריא על דעות ופרשנויות לפסוקים מהברית החדשה והישנה. בהחלט שזהו המקום להנצחת עדויות שלכם שבהם עברתם את חווית האימונה בעוצמתה ויופיה.. שבהם נוכחתם לדעת שאלוהים נמצא בכל פינה ושומר עליכם מכל רע.. למרות שהפניתם לו את הגב..או שחיזק אותכם ועשה איתכם נפלאות ונסים בזמן שהייתם כלכך צריכים את ידו המחזקת והתומכת..ולא איכזב.. ובכלל לשתף אותנו במה שעובר עליכם בחיי היומיום באימונה לטוב ולרע.. בהתנסויות חדשות.. בבעיות אישיות.. אפילו בתחושות שאלוהים נטש אותכם.. שמשום מה אתם מבקשים והוא לא עונה והכי חשוב בקשות תפילה. זה לא המקום למתקפות..לריבים..לאפלה של העולם החומרי.. כל הודעה ברוח זו תימחק, כל מתלהם יוגבל בגלישתו פה..כי זהו פורום אחווה ואהבה בשם ישוע אלוהינו, ונשמור עליו מכל משמר הפורום פתוח לשאלות..לסקרנים.. לכל המוצאים והדתות.. כולם יתקבלו בחיבוק של אחווה וברצון עז לספר לכם על העולם המבורך בו זכינו. זה לא פורום סגור..זה פורום שמזמין אותך להתחבר עם הבורא שלך, והזדמנות להכיר את הנצרות.. עד כמה שהפורום הצנוע יוכל לאפשר ולספק. לכל נושא חדש ושאלות מלומדות..נשמח לחפש תשובות.. ולברר עם מומחי הדת שמלווים אותנו מהצד, לא נתן תשובות סתם, ולא נמהר לסגור נושאים, הפורום קם בגלל אימונה של כמה אנשים.. ויחד נצעד איתו הלאה..בכיוון האור, ותמיד בכיוון האור. שאלוהים יהיה איתכם וישמור עליכם תמיד- אמן נ.ב. כמובן שההודעה במקור צבעונית ו"מאוייקנת", ההעתקה גורעת קישוטים מה לעשות

junior gong

New member
ברור לגמרי !!!!

אני רק יודע שבעתיד יכנסו לכאן כל מיני טרולים אולי אתאיסטים ואולי כאלה מדתות שונות שינסו להתקיל אותנו בשאלות שקריות מהולות באמת, אז לפני מתן תשובה בהחלט צריך לבדוק אם אותה שאלה היא מכובדת ומכבדת את הנצרות ואז לשקול אם אותה שאלה ראויה לתגובה, כי מסיורים שלי בעולם הוירטואלי נתקלתי בהמון סקפטים שלוקחים פסוקים, מפרשים אותם לא נכון ושואלים את השאלה לפי הפירוש המוטעה שלהם ואז זה יוצר דיון מיותר ומתלהם..... לכן אחרי שהפורום כבר יתניע כמו שצריך, אני מציע שיהיה שירשור של מתן תשובות לשאליות בסיסיות שאנחנו נשאלים מדתות שונות כגון " האם ישוע הוא אלוהים בהתגלמותו? ואם כן אז למה אתם אומרים שהוא בנו של אלוהים? " ועוד שאלות כמו " איך יש לאלוהים בן ? " מבטיחים שכל השאלות האלה יקבלו תשובות ראויות ונכונות הישר מהברית, אני רק מקווה שכל האורחים שלנו בעתיד יהיה כאלה שמכבדים את הדת שלנו וכאלה ששואלים שאלות עינייניות, כי לפי דעתי צריך לשמור על נקיון וטהרת הפורום הזה בפרט מכל הפורמים שיש, כאן אנחנו עוסקים באחד הדברים הכי טהורים שיש, וראוי להשאיר אותו טהור ונקי גם לאות כבוד לנמצאים ולאורחים, לפי איך שאני רואה את זה....זו הכנסיה הוירטואלית שלנו. בהצלחההההההההההההה

salt of earth

New member
יישרי כוח ../images/Emo45.gif

היי, נכון שאמרתי שאיכנס רק ביום שישי אבל לא התאפקתי ורציתי להגיד לכולם שלום. ההודעה המנהלתית מאוד ברורה ומבהירה את מטרת הפורום. לגבי הבעיה שהזכרתי לך אז אפשר לומר שזה פורום לנוצרים מאמינים כמו שיש פורום לדתיים. לגבי ההערה של ג'וניור אז צריך להבהיר לאורחים המתעניינים למיניהם שהם יכולים לשאול על האמונה שלנו אבל בשום פנים ואופן לא נסבול הלצה או פגיעה והגולש מתחייב לשאול בצורה מכובדת. בכמה פורומים נוצריים בערבית שמים חוקים בתקנון כדי למנוע מצבים שבהם מגיעים אנשים עם "שאלות" ובעצם רק רוצים להתנגח, דוגמא לסעיף מתקנון: . يتعهد الكاتب بإحترام الطقوس و العقيدة و المبادئ المسيحية والتقيد بالضوابط الأخلاقية والأدبية عند الكتابة أو الرد على أي مشاركة . يمنع منعا باتا كتابة المواضيع أو طرح الأسئلة التي تحرض إلى موضوع حوار الأديان أو التي تمس بالعقيدة المسيحية إلا للأشخاص المخول لهم بذلك و ذلك بعد الطلب من مدير الموقع أو المشرف العام שיהיה לכולכם לילה טוב ותבורכו כולם. ليبارككم الرب على جهدكم ويستخدمكم اتمجيد اسمه القدوس... امين

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifנושקור אלרב על הנוכחות שלכם

מתפללת שמלח הארץ תהיי ואת הכבשים האבודים תדריכי..אמן
ברוכה המצטרפת לבית הנוצרי החם שאנו בונים פה יחד.. מהיסוד..
והפעם אנו בונים את ביתנו על הסלעים, בעמל רב, ששום מפולת או צונאמי לא יפיל... לא כמו האדם הבור שבנה את ביתו על שפת הים על החול.. ובחורף הכל נהרס מהיסוד..!! הפתגם מהאנג'יל כמובן- אביא ציטוט מדוייק בהמשך. הטיפים שלך מקובלים ואני אערוך את הודעת המנהל בהתאם ולפי הערות שעלו בעוד מקומות.. אתם מוזמנים להמשיך להיות יצירתיים
نعمة يسوع المسيح مع جميعكم
امين

che guevara85

New member
../images/Emo49.gifעל פתיחת הפורום../images/Emo50.gif

סוף סוף יש פורום נצרות, ועוד זה נפתח לפני החגים כל הכבוד על היוזמה. יאללה בואו נתחיל לקשט את הפורום לרגל החגים.

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifצ'ה תודה מקרב לב../images/Emo140.gif

תודה על ההתלהבות הכנה.. הרצון והאיכפתיות
אכן תקופה יפה..הפורום יוולד.. בחודש לידת אלרב يسوع
לקישוטים .. תמונות לענין לידת התינוק הטהור, סיפורי לידתו.. ציטוטים מתאימים מהאנג'יל..וכל מה שעולה על דעתכם, בכבוד ובלב אוהב..אתם מוזמנים להעלות בשרשורים משלכם.. הפורום הזה רוצה לכבד ולהוקיר את מושיענו בחג בואו לעולם, להראות כמה אסירי תודה אנו.. כמה אהבה כלפיו יש בנו.. וכמה מתפללים בתוכנו.. שבניו יהיה שמנו, ושנהיה טבולים ברוח הקודש ומובלים ברוב חוכמתו ולפי רצונו. امين

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifלעיונכם..

הודעת המנהלת שופרה לפי הערותיכם
עדיין הבמה פתוחה אם משהו עוד נראה לא ברור או לאקוני
ותודה

לא בטוח ששידול להמרת דת הוא עבירה

על החוק בישראל. אני זוכר שהייתה הצעת חוק כזו אבל אני לא בטוח שהיא התקבלה. אגב, אני לא משפטן.

איבן Najy

New member
איך אני מבין את מטרת הפורום

הפורום הוא מקום התכנסות של מאמינים נוצרים שחלקם הגדול ערבים ויש רבבות מאמינים נוצרים שלא יודעים את השפה הערבית. המקום הוא כעין כנסיה וירטואלית במרחב הרשת בו יכולים המאמינים להחליף את חוויותיהם הדתיות האמונויות והריגשיות. אין ולא יכולה להיות טענה שהפורום מהווה מקום לבישור משום שזה הבית של המאמינים. כיהודי אני שומע הרבה את הרקוויאם של מוצארט שאחד הפרקים שלו פותח במילים domine jesu christe rex gloria O lord jesus christ king of gloria יש יהודים אורתודוקסים שמשפט זה יצרום להם והם יכולים לבוא בטענות אם המשפט נאמר בבית כנסת יהודי . אף אחד לא יכול להיכנס לכנסיה נוצרית ולטעון ששרים O lord jesus christ king of gloria

למעלה