יום ראשון היום..

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifיום ראשון היום..../images/Emo41.gif

מה הפסוק שלכם להיום, ומי היה בכנסיה או במיסה, ורוצה לשתף אותנו במה ששמע שם.. במה שלמד היום
..?? בדבר הטוב שהיה לו היום..
או בדבר לא טוב שנתקל בו היום
.. בדבר שעליו הוא הודה לישוע היום? במעשה טוב שיצא לו לעשות היום..
או במחדל הקטן בו נפל היום
.. אני בטוחה שלכל אחד אם ירצה..ויחשוב קצת.. יהיה מה להגיב פה
الرب يباركو
נ.ב. אני אהיה במיסה בערב..ואחזור לספר לכם גם

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifחזרתי..אני רואה שאתם עוד ישנים!

אז אשתף ראשונה.. הפסוק שלי להיום הוא : لوقا 1:38فقالت مريم هوذا انا أمة الرب.ليكن لي كقولك אמן
ואני מוסיפה هوذا انا أمة الرب, فافعل بي ما تشاء
המיסה היתה מלאה באנרגיות טובות.. בנוכחות אלוהינו האוהב, ברוח הקודש, שאפפה גם את אב הכניסייה ובירכה את הדרשה שלו, והיו שתי אורחות יקרות שהגיעו למיסה היום בפעם הראשונה, אחת איתי והשנייה הגיעה בהפתעה גמורה ושימחה אתי מאוד
ותודה לאלוהים שתיהן יצאו מרוגשות.. מלאות שלום פנימי ורעב לעוד- הללויה
מהיום שתיהן גם יתווספו לתפילותיי
הפורום הצנוע שלנו גם פורסם במיסה, בכדי שהאנשים הטובים , המאמינים ובני אלוהינו يسوع المسيح, יבואו וימצאו פה מקום שיוכלו להעיד בו איך האל הכל יכול עובד בחייהם ומספק את צורכיהם יום יום, ושומר עליהם מכל משמר
, הפורום הקטן שרק התחיל לזחול, הוא תינוק שנולד في المسيح ובעזרת ישוע ורוח הקודש ושאר המאמינים שיהיו פה, הוא יהפוך למקום שיאפשר לנו להיות صيادي الناس
אמן
. ועל מה הודיתי לישוע היום?
על הנשימה שבאפי.. על הלחם והבריאות, על העבודה והמשפחה, על החיוך בלב ועל השפתיים, על הרגעים הלא קלים אפילו שעוברת, כי הם ממחישים לי כמה אני שמחה וחזקה ומוצאת נחמה בישוע כל הזמן, ולכן אותם רגעים לא קלים שפעם נראו לי הרים מייאשים נהיו היום גבעות קטנות שעם ידו של ישוע מחזקת אותי, אני מקפצת מעליהן וממשיכה הלאה.. לאתגר הבא- الرب راعيّ فلا يعوزني شئ
אמן.
וזהו לא אאריך..נחכה לשאר החברים שיגיעו וישתפו

מותר לי

New member
לא אשתף הרבה בינתיים ../images/Emo23.gif

רק אומר שהתרגשתי מאד... הוא דיבר לנקודות הכי רגישות שלי, וגם אם היו קטעים שלא תירגמו לי והאוזן שלי לא הבינה- הלב הבין... ומה הדהים אותי? הוא אמר היום מה שאמרתי אתמול למייק... אלוהים מושיט לנו יד כדי שלא ניפול לבור שהשטן חופר, ואנחנו צריכים לתפוס את היד שלו... צריכה לארגן לי את הדברים בראש, הם עדיין מתרוצצים... (ואגב- לא האמנתי אבל זה קרה, ידעתי לעקוב אחרי הקטע שהוא הקריא למרות שאצלי היה כתוב בעברית!) מחבקת

SON OF JESUS

New member
טוב אז כך,,

אני היה לי יום מיוחד במיסה יום יפה והמון התרגשות קודם גם אני היו לי שתי אורחות במיסה אחת קרובה לליבי המון המון שזאת אמא שלי , והשני גלי שהפתיעה אותי ונשארתי המום בתחילת המיסה אבל היום היה לי משהו מוזר נורא נורא , אני כל הזמן רציתי שמישהו מסויים יברך אותי ויתפלל יחד איתי מהיום הראשון, שנכנסתי למיסה הלב שלי הרגיש צורך בבנדאם הזה, הבנדאם הזה כל כך מיוחד כל כך קרוב ללב,וכל הזמן אמרתי אני רוצה שיתפלל איתי וכל הזמן אני מתבייש ללכת, ולגשת אליו למרות שאני והוא מברים טובים כמו שהוא אמר היום(מכרים רק חודש אבל כאלו זה שנים) ובסוף אזרתי אומץ והלכתי אליו ואמרתי לו אני רוצה שתפלל איתי , הוא לא היסס, והתחלנו להתפלל בהתחלה הרגליים שלי ממש ממש רעדו,מהתרגשות פתאום כל הגוף שלי התאבן לגמרים במיוחד הרגלים, הרגשתי חום עז יוצא לי מהגוף הרגשתי כל מילה שהוא מתפלל חודר למעמקי נשמתי, הרגשתי שאני ממש מתנקה מבפנים, זה היה בשבילי חוויה הכי נעימה ומוזרה, הרגשתי שכל מפשט וכל לטיפה שלו היו קשורים אחד בשני , איך חודרים לתאי המוח ומשם הם משודרים ללב זה היה רגע שבו הגשמתי רצון שהוא יתפלל יחד איתי, והאמת מאוחר יותר ידעתי ואז בסוף חיבק אותי חזק חזק ונשיק אותי הרגשתי את החיבוק של הב השומר או החיבוק של המלאך השומר שמחבק אותי, והאמת זה היה מיוחד בשבילי היה חוויה מתקנת אולי אני עדיין לא עמוק בתוך האימונה אבל אני רואה את עצמי בגללו אני עוד אהיה יותר עמוק ממה שאני אפילו מצפה מעצמי כי הוא באמת יודע להוביל אותי, הנכחות שלו לצידי במיסה גדולה ומיוחדת ואני נורא אוהב אותו כמו את כולם אחד אחד אני היום הקשבתי לכל המיסה ומרבה הפלא דווקא היום רשמתי את הפסוקים שהוא דיבר עליהם ואני בדיוק כמו שהיו לפני את מרבה התצומת לב שלי הלכה למשפט הזהאלוהים מושיט לנו יד כדי שלא ניפול לבור שהשטן חופר, ואנחנו צריכים לתפוס את היד שלושאב הכנסיה אמר את המשפט הזה האמת הוא ישר גרם לי לעשות סוויץ' בראש ולהתחיל לשחזר את כל העבר שלי את הכל ולראות עד כמה אני היתי עיוור רוחנית (כמו שהוא אמר) ולא ראיתי את אלוהים מושיט לי יד שאני אראה את קיומו, זה היה אחד הדברים שהיו הכי חזקים ארב יברקו קולקו אמין

salt of earth

New member
ראשון מבורך

1- הפסוק שלי להיום הוא מאיפה שהבאתי את הכינוי שלי: " "أَنتم مِلحُ الأَرضِ؛ ولكنْ، اذا فسَدَ المِلحُ فبماذا يُرَدُّ إِليهِ طَعْمُه؟ إِنَّهُ لا يصلُحُ من بعدُ لشيءٍ، إلاّ لأَنْ يُطرَحَ في الخارجِ وتَدوسَهُ النَّاس. 14 أَنتم نورُ العالَم؛ لا يُمكِنُ أَن تَخْفى مدينةٌ قائمةٌ على جبَل؛ 15 ولا يُوقَدُ سِراجٌ ويوضَعُ تحتَ المِكْيالِ، بل على المنارةِ فيُضيءُ لجميعِ مَنْ في البيت. 16 هكذا، فَليُضِئْ نورُكم قُدَّامَ الناسِ ليرَوْا اعمالَكمُ الصالحةَ، ويُمَجِّدوا أَباكمُ الذي في السَّماوات." (متى 5: 13-16) אני אישית מאוד אוהבת את הדרשה של ישוע על ההר בטבריה- طوبى لفاعلي السلامِ، فإِنَّهم يُدْعونَ أَبناءَ الله؛ בפסוק שהוא מדבר על מלח הארץ ואור העולם אני מרגישה שזה מתייחס אלינו הנוצרים במזרח התיכון- והיה לנו בשביבה דיון על התפקיד שמשחקים הנוצרים בחברות שלהם במזרח התיכון וכמה קשה להיות במיעוט ואז הכומר ציטט את הפסוקים הללו ונתן פרספיקטיבה אחרת לדיון. מלח הארץ: צריך מעט מלח כדי לתת טעם לתבשיל אבל בלי המלח לא יהיה טעם לתבשיל ואי אפשר לוותר על המלח וכך אנחנו מעטים אבל נותנים טעם :) האור: כאשר בבוקר קרן האור נכנסת מעבר החלון היא נכנסת בשקט בשקט... בהדרגה אט אט עד שהיא מאירה את כל החדר היא מעטה אבל מרגישים את הנוכחות שלה וכך אנחנו בחברה שלנו. المسيحي الروحي هو من كان كالنسيم الهادئ يعبر ليستنشق الآخرون نسمات الحب، لا عواطف الرياح الشديدة. כמובן שישוע דיבר כאן לכל הנוצרים המאמינים ואיך הם צריכים לפעול בחייהם אבל אני מרגישה אישית שזה מדבר עלינו
במעבר חד אני רוצה לעבור לפסוק שהביאה מודירתנא על מרים הקדושה فقالَتْ مَريم: "أَنا أَمَةُ الرَّبِّ، فَلْيكُنْ لي بحسَبِ قولِك!". שזה מתחבר לנושא בתפילת אבאנא שמדברת על "שיהי רצונך" لتكن مشيئتك הקבלה האדירה מכל הלב של מרים לרצון אלוהים צריכה להוות עבורנו דוגמא. 2- לא הלכתי למיסה אתמול ולא היום :( 3- אמא שלי הייתה חולה אבל היום היא מרגישה טוב ועל כך אני מודה לישוע. 4- מעשה טוב? בזמן שאמא הייתה חולה אז אני לקחתי פיקוד על הבית :) תודה My Shepard על השיתוף ועל פתיחת השרשור המקסים
נ.ב- עד שסיימתי לכתוב את ההודעה זה כבר יום ראשון אלא שני :)

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifתודה על השיתוף היפה והפסוקים..

פתחתי את הבוקר שלי בדרכי לעבודה בתפילה שכללה: أَنا أَمَةُ الرَّبِّ، فَلْيكُنْ لي بحسَبِ قولِك! והיה לי יום טוב, נושקור אלרב. מלח בריאות שלמה לאימך היקרה, אלרב ישוע יחזק אותה ויתן לה מגע מרפא-אמן
אכן אוטוטו יום שני גם נגמר לו, אך הבמה עוד פתוחה.. לי יש מעשה טוב אחד לפחות להיום
...מי עוד אומר אני ולא שמעתי?

lion 7

New member
אני משתתף בתפילה לאמא יקרה

ושישוע והמלאך השומר ישמור עליה וירפא אותה אלרב יסוע.. זה מזכיר לי יחס נפלא והשראה שהיתה לאב מנסור לבקי מלבנון, כאשר כבוד האב מנסור רצה איזה השראה לכתוב שירים יפים , היתה האמא השראה וכמאמינה היא אמרה לו למשל : אישאלה אלקמחה אלי אינזרעאת פי קלובנא.. וכך האב מנסור כתב מיטב שיריו והיוו מים בתוך המדבר לנפש הצמאה, אם יש לאחד מכם מהמחשב היכולת לחפש את האתר שלו ולהציב אותו בקישורים , יהיה מאד מענין.. מצטער שראיתי את ההודעה רק עכשיו פרי ברד.. בהצלחה לכולם כמלח הארץ..

salt of earth

New member
איזה שיר יפה

הנה המילים למי שלא מכיר انشالله القمحة انشالله القمحة اللي انزرعت بقلوبنا تموت وتنما وتزّهر محبّة انشالله الناس ل منشوفون ع دروبنا بيتلاقوا بوجّك فينا يا ربّي انشالله القمحة اللي انزرعت بقلوبنا تموت وتنما وتزّهر محبّة انشالله الناس ل منشوفون ع دروبنا بيتلاقوا بوجّك فينا يا ربّي حكاية حبّك للكلّ حكيناها ومافي مطرح إلاّ ما كتبناها يمكن نحنا كبرنا ونسيناها رجعنا زغار منفهم معناها انشالله القمحة اللي انزرعت بقلوبنا تموت وتنما وتزّهر محبّة انشالله الناس ل منشوفون ع دروبنا بيتلاقوا بوجّك فينا يا ربّي وحدك انتَ بعتم الدرب سراجنا إنتَ الكنز الما منتخلاّ عنّو بالطرقات الخطرة تبقى سياجنا وصلّنا لنبعك وسقينا منّو لا تنسّينا الكلمة ل قلتا عنّا إنتوا ملح الارض وإنتوا نورا ما تتركنا ضلّك ساكن عنّا وخلينا نكون عنّك أجمل صورا והנה קישור להורדת השיר: והנה הקישור לשירים של האב מנסור לבקי (מהאתר של כנסיית פסוטה):
http://trateel.1fch.com/tartel_alabmnsor_lbke_page.htm ותודה על התפילות שלכם :)

lion 7

New member
רק אם זה יוסף בקישורים עם..

שירי פיירוז ותראתיל אלמילאד, יהיה אחלה .. כמה כבד אני חח. תסבלו ממני.. ברכות

salt of earth

New member
זה יוסף בשמחה

אני כבר הכנתי דף קישורים לאתרים נוצריים בערבית וביניהם גם תראתיל של פיירוז ואחרים

lion 7

New member
אני סומך עלייך

וכבר הבעתי משאלת ליבי לעתיד, שאם אחת מבנותי יהיה להם אותו ראות וחוכמת פרי ברד היקרה , כמובן שאנחנו לא ישבש לך לוח הלימודים , ובהצלחה לך ולכולם ...

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifבוקר טוב אכן ישנם אתרים טובים

ורבים שמלח הארץ הכינה ושלחה לי אך ישנה בעייה זמנית בקישורים שמאמינה שעד יום חמישי תסודר ויהיה ניתן לעדכן, כי בעצמי מנסה להעלות קישורים וזה עוד לא מצליח
. תמשיכו להיות יצירתיים ולהביא חומר להעשרה ולקישורים..תבורכו

lion 7

New member
בוקר טוב

אולי גם איזה תמונה רקע של חג המולד , משהו זמני ובתקופת חגים זאת אולי מה דעתכם ?

למעלה