זוג השבוע

~Gal~

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif זוג השבוע ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

כיוון שאף אחד לא הציג השבוע אף זוג - אני אעשה זאת (ומעכשיו ואילך זה התפקיד שלכם, אז תתחילו להפעיל את הדמיון ואת המקלדות...
) היא - בחורה חופשיה, משוחררת, רוחנית, חסרת-דאגות, טבעית ומלאת חיים. מדובר במדריכת-יוגה מוכשרת, שחיה מסביב לשעון בעולם רוחני לחלוטין. היא גדלה בבית יוצא-דופן, כבת לזוג היפים מוזרים שחיים חיים אלטרנטיבים לחלוטין (מי שמארגן להם את החתונה למשל, לאחר 30 שנים משותפות, זה בתם האהובה
...) הוא - עורך-דין בוגר הרווארד, חתיך ומצליח, קצת לחוץ וקצת מרובע.... בן להורים מהמעמד הגבוה, סנובים ומלאי גינונים... האמא - שתלטנית דומיננטית וקשוחה (והאבא - בעיקר שפוט שלה...) כמובן אם עוד לא שמתם לב - אנחנו מדברים על.... דארמה וגרג
הם נפגשים ומתאהבים במקום. בסוף הפגישה הראשונה שלהם הם מתחתנים בלאס-וגאס. השניים חיים בסן-פרנציסקו, ואהבתם משתבחת עם הזמן כמו יין טוב. כמו כל זוג מעורב, מדובר בזוגיות מיוחדת במינה, שבה שני אנשים שונים זה מזה מפרים זה את זה... דארמה וגרג משתנים, לומדים על עצמם דרך הזוגיות, ובעיקר חווים חוויות שלעולם לא היו עוברים אם לא היו יחד... כמו לכל זוג מעורב, יש גם בעיות. וכמובן - איך לא - במקרה שלהם הבעיות סובבות סביב ההתמודדות עם שני זוגות ההורים.... מיותר לציין שבעיני ההורים כל הסידור הזה לא ממש מוצא חן... הזוג המופלא הזה נתקל בסיטואציות מביכות, אבל יודע איך להציג אותן בהומור.... (אולי כולנו צריכים ללמוד מהם משהו) עם הרבה אהבה, הרבה רצון טוב, ויכולת להשתנות ולהתפשר כשצריך - הזוג המדהים הזה שורד את כל הקשיים בהצלחה רבה, והם אפילו מצליחים לשנות את ההורים (צער גידול הורים ממש...) אני יודעת שכל אחד מכם יכול להזדהות עם משהו שקרה לזוג הזה - שתפו אותנו
שיהיה יום טוב לכולנו

MARMELAD

New member
אייי קראמבה!!!!!

כן... דארמה וגרג.. איזה שיד´עך מוצלח.... תאמינו לי: הייתי מתחתן עם כל אחד מהם. כמה דברים מטופשים קורים להם.. כל יום הפתעה אחרת, ובכל פעם יותר מזעזעת מהקודמת. לא הייתם מאמינים שהם אפילו מצליחים להתגבר עליהם. ת´אמת..? אם הם לא היו בטלויזיה זה היה נגמר בגט.. אבל טוב שהם עוד כאן..

סיבוך

תמיד בכל מסתבך עם זוג השבוע אבל פעם ראיתי תוכנית על נשואים של מפורסמים ודארמה וגרג זה סיפור אמיתי וראיינו את האנשים האמיתיים.

~Gal~

New member
שלום ילדה ../images/Emo13.gif

לאן נעלמת לנו בימים האחרונים? אנחנו מתגעגעים... בכל אופן - ממש לא ידעתי שדארמה וגרג מבוסס על סיפור אמיתי. מה באמת עולה בגורל הזוג האמיתי? מה הם אמרו בראיון על החיים המשותפים האמיתיים? מאד מסקרן... כי באמת מדובר באנשים שהיו מיוצגים באופן די "קריקטוריסטי" ומוקצן בסדרה. האנשים האמיתיים באמת כאלה? או שהסדרה הקצינה מאד את המציאות?

יש לי זוג שבוע חדש

אבל זה יקח לי קצת זמן עד שאני אמצא תמונה ונסח את זה יפה אני לא אהיה כאן בסוף שבוע אני מנחה בסמינר יהודי ערבי אבל מבטיחה שזה היה מוכן בהקדם

~Gal~

New member
take your time

יש לך שבוע שלם לנסח...
בהצלחה בסמינר ותחזרי לספר לנו איך היה

היי גל מברוריה

נכון נעלמתי הרבה זמן אבל היתי עסוקה וגם יש לנו מחשב אחד וכל 5 תושבי המשפחה אוהבים אותו. טוב לעיקר נכון ילדי תערובת הם באמת ידידם מיוחדים יש לכם דוגמא של שירין ביתי.אבל גם השניים האחרים מיוחדים הם ילדים מחושלים ויודעים לעמוד על שלהם. גל אני ממש אוהבת את הפורום הזה שלכם ברוריה האמא

~Gal~

New member
היי ברוריה ../images/Emo13.gif

קודם כל אני מסכימה איתך לגבי שירין, כולנו כאן אוהבים אותה
אגב, את יכולה לספר לשאר בני הבית על הפורום ואז אולי לא תצטרכו לריב על המחשב כי כולם ירצו לכתוב לנו כאן
ותודה - גם אני אוהבת את הפורום, והסיבה לכך היא אך ורק האנשים הנפלאים כאן

למעלה