חדש לשבת

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo32.gif חדש לשבת../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo197.gif

שבת שלום יקירותיי

LeAnnDylan

Well-known member
חמודות שלי

אני נוסעת לשבת למשפחתי הרחוקה (20 דקות ממני זה אכן רחוק!) לטובת שבת חתן של בן דודי החתיך. לא אוכל להיות פה בשבת כיוון שהם שומרים שבת וגם אני אצטרך לכבד זאת. לא נראה לי שתרגישו בחסרוני כיוון שכולכן בנות ישראל יפות, כשרות ושומרות מצוות לכן נתראה ביום א' שיהיה לכולכן סופ"ש מקסים ומהמם

West Doll

New member
אווו תהני! אין כמו להיות דוסית ליום אחד

במיוחד אם זה יום שבת

LeAnnDylan

Well-known member
זה דוסית ליומיים אני מבקשת!

יהיה לי מזה קשה
מזל שכל המשפחה שלי יהיו צחוקים ואז לא יהיה אכפת לי שאני בלי מחשב;;

LeAnnDylan

Well-known member
טנקס האן

ויאללה אנחנו יוצאים עכשיו נתראה בראשון (או מוצ"ש נראה מתי נחזור)

LeAnnDylan

Well-known member
לא אין דברים כאלה|../images/Emo178.gif../images/Emo178.gif../images/Emo178.gif../images/Emo178.gif

אני חושבת שיכולתי למלא את הכנרת היום מכמויות הזעה שנשפכו ממני
90% לחות זה פשוט לא נתפס. רק מלנשום אנשים הזיעו! שום מזגן, מאוורר או מקלחת לא עמדו באחוזי הלחות האלה
איך היה בחלק שלכם בארץ? שונה? קריר יותר? שמעתם שבעמק החולה הייתה סופת ברקים וירדו כמה מ"מ של גשם?
אגב במקרה שתהיתם מלבד החום הנוראי הייתה לי שבת מדהימה. נסע לדודים שלי בשביל שבת החתן של בן דודי והיה כיף [וטעים
|ריר|] לראות את כולם שוב! אני אוהבת את הצד הזה של המשפחה! איך הייתה השבת שלכם?

West Doll

New member
וול, אני ישנתי עד 12 בערך

ואז קמתי לאכול ארוחת בוקר, ואז קראתי קצת הרבה וב-6 בערב יצאתי להליכה מהירה עד 8 וחצי(הלכתי עד הקניון בקרית אונו...הרגשתי נכה כשהגעתי לשם
) וזהו, הסתובבתי קצת בקניון(שעתיים וחצי ליתר דיוק
) וחיכיתי לאמא שלי שתבוא לקחת אותי בחזרה באוטו
והיה חם רצחחחחחחחחחח הזעתי כמו פועל בנין

LeAnnDylan

Well-known member
וואו כל הכבוד לך!

אני התהלכתי אתמול בעקבים הליכה של משהו כמו 20 דקות ככה שאני מאמינה שזה שווה ערך למה שאת עברת
מה שכן כל המאמץ ודליי המים מלאי הזעה לא הועילו להשלת קילוגרמים מיותרים בשיט כיוון שכשחזרתי הביתה גנבתי מדודה שלי את כל האוכל שנותר כי חס וחלילה שהחתולים שלה יאכלו את זה!
אני באה אליה רק בשביל האוכל
יש לה את האוכל הכי טעים מעולם
וזה בכלל לא משנה מה היא מכינה גם אם זה אורז ועוף האוכל שלה פשוט יותר טעים
היא אמרה לי שאם אני אוהבת את האוכל שאני פשוט אבוא אליה בשבת והיא תכין כל מה שאני אוהבת
מה שכן אם אני רוצה לאכול אצלה אני צריכה לקחת בחשבון שאני גם שומרת שבת
וואי איזה דודה אחרת שלי באה כזה עם עוגה ואמרה לנו "זו עוגת פרג עם תפוחים ושוקולד" עכשיו אני אוהבת עוגות פרג. תפוחים נוט סו מאץ' אבל אמרתי יאללה כמה אפשר להרוס פרג. היא טענה שזה מתכון של אהרוני אז זה חייב לצאת מהמם. אז או שאהרוני לא יודע להכין עוגות (שמשום מה האפשרות הזו לא נשמעת לי מוזרה) או שהדודה הזאת לא יודעת להכין עוגות (שהאפשרות הזו גם סבירה) או שזה שילוב של שני האלמנטים יחדיו (שזו האפשרות הכי הגיונית!) קיצר זה היה דוחה רצח. אבל הלכתי 20 דקות לדודה השניה שלי (מהצד השני של המשפחה) ושם חיכתה לי עוגת גלידה מ-ע-ל-פ-ת-!!
אני חושבת שעליתי 3 קילו רק מלהסתכל עליה
קיצר לא נוסעת לדודים האלה יותר בחיים

West Doll

New member
ד"א, היום היה ביס את הפרק בסדרה

"איך פגשתי את אמא" או כמו שכולם מכירים את זה How I Met Your Mother
עם קרי אנדרווד
עזבו שאני ראיתי את זה בריפיט ודיקלמתי לאמא שלי את כל הפרק ("מה, ראית את זה כבר?
"). בכל מקרה, כפרות על הפרק הזה ועל קרי
ולמי שפספס אז יש לי קישור לצפייה ישירה(אני לא יודעת אם מותר לשים פה או לא
זה לא להורדה, אלא לצפייה ישירה) והנה מספר תמונות מהפרק

LeAnnDylan

Well-known member
כן ראיתי שכתבו אתמול בפורום איידול

אפילו ראיתי שכתבו שהשידור החוזר מתחיל בדיוק 5 דקות לאחר קריאת ההודעה ההיא אבל לא היה לי כוח לצפות בזה
קרי תאלץ לסלוח לי. אני לא אוהבת את כל אופנת הזמרים/שחקנים

למעלה