אמריקן אידול טור-הרטפורד,קונטיקט!

heart1soul

New member
BB קורע מצחוק(טוויטר)

adamlambertRT @MarilynMitchel: @adamlambert do not shove the CASSIDY video to your under 16 followers -very disrespectful!! chill out-I shoved nothing 14 minutes ago from TwitterFon adamlambert Hahaha. I'm completely enjoying this. It's hilarious. That's why I retweeted her ignorant twat. ;) 3 minutes ago from TwitterFon מסתבר שיש איזה מטומטם שיש לו בעיה עם הקליפ של קסידי..:) אבל אדם יודע איך לענות לו..

heart1soul

New member
ועוד טוויט

adamlambert Onto to stuff that matters: in NYC to record song with MAX MARTIN!!! Soo excited. This album is getting so great!! 8 minutes ago from TwitterFon

t r e c o o l

New member
../images/Emo10.gifבדקתי עכשיו על מקס מרטין

הוא הפיק לברטני ולבקסטריט בויז.. למהההההההההההההההההה?????? אני כ"כ מפחדת מהאלבום שיבוא, אבל לא נורא כי הוא יוציא אלבום עם סלאש

heart1soul

New member
חח כן בדקתי גם

אבל מה יש להם כמה שירים מגניבים אז לדעתי אין סיבה לדאגה:) אני בטוחה שיהיה פצצה..!

InbarKiii

New member
חח בואו ננסה לחשוב על הצד הטוב של העניין

הם מפורסמים מאווווד
ובטח זה הצד הפופי של האלבום..

t r e c o o l

New member
אבל לא רציתי שאדם יהפוך לזה../images/Emo4.gif

וכל המפיקים של האלבום הם כאלו שעבדו עם ברטני, גאגא וכו' איפה בדיוק יש צד אחר? לא נורא, תמיד ישאר לנו סלאש

InbarKiii

New member
אולי יש עוד שאנחנו לא יודעות עלייהם..

אני בטוחה שיהיה גם צד שהוא יותר רוק, זה לא יהיה אדם אם לא.. אני רק באמת מקווה שהפופ לא ישתלט על האלבום

t r e c o o l

New member
רגע! בראין מיי גם מפיק לו!!!!

הוא כתב את זה בבלוג שלו.. http://www.brianmay.com/whatsnew.html ראיתי את זה בפורום אידול.. וזה גם הקישור שהביאו כאן בקשר למה שהוא אמר על2012.. אבל לא נכנסתי כי ציטטו רק את זה.. אז יאיייייי!!! אבל למה אדם לא מדבר על זה??
ואני מקווה שהוא מפיק לו לפחות 60 אחוז מהאלבום. ואת צודקת, גם אם זה פופ זה יהיה בסגנון של אדם הנה הציטוט.. ... where I visited him, producing the new Meat Loaf album, and tracks for Adam Lambert.

mayarel

New member
../images/Emo6.gif לא סתם הוא ענה לה בכללי

הוא בעצם שלח עליה את כל המעריצות שלו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוי חחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה שהיא הולכת לחטוף על הראש חחחחחחחחחחחחחחח

InbarKiii

New member
חחחחחחח היא לא תחייה יותר

ואוי הוא גדול חחחחחחח ורציני שתסתום. מי שלא רוצה לראות שלא יראה

gwini1

New member
ראיתי את זה שבוע שעבר והייתי ממש גאה!

ומישמיש יש לך מסר...

למעלה