הודעה מנהלית

GGOODD

New member
../images/Emo41.gifהודעה מנהלית../images/Emo41.gif

קודם כל שלום לכולם! כפי שראיתם, את הפורום כבר פרסמו בדף הפורומים, מה שאומר שהפורום רשמית פתוח! מספר כללים קטנים שיש לשמור עליהם בפורום:
קודם כל נתחיל בשרשורי החדשים, כל מי שחדש בפורום אינו צריך לפתוח שרשור חדש (הודעה חדשה) וצריך לשרשר להודעה הקיימת. אין טעם לפתוח שרשורים חדשים.
לא להציף, לא להטריד, לשמור על שפה נאותה ועל התנהגות הולמת, כמו כן דברי נאצה והסתה או תוכן פורנוגרפי לא יהיו בפורום! כל הודעה שתחרוג מחוקים אלו, תימחק מיידית ושולח ההודעה יורחק לתקופה מהפורום.
כאשר פונים אל הפורום לעזרה, הגישו עזרתכם המקצועית/חובבנית אך ורק אם אתם באמת יודעים לעזור, כלומר, אין לתת לאנשים מידע שגוי ולהטעות אנשים, אם חושבים שיודעים משהו, אז יש לשרשר הודעה כמו "אני חושב שזה ככה וככה..." אבל לא לתת עובדות בשטח שאינן עובדות. והכלל הכי חשוב:
תהנו! הפורום נועד בשביל כל חובבי הוידאו ויכול לסייע משמעותית לכל מי שמתעניין בתחום! בברכת שרשורים נעימים, גדי פורטנוי מנהל פורום "הפקת וידאו"

pinoki

New member
אחלה ../images/Emo70.gif

בקשר למשפט קודם כל נתחיל בשרשורי החדשים, כל מי שחדש בפורום אינו צריך לפתוח שרשור חדש (הודעה חדשה) וצריך לשרשר להודעה הקיימת. אין טעם לפתוח שרשורים חדשים. זה מוזר.... כי מי ידע לא לפתוח שירשור חדש.... תצרך להתרגל לזה... זה העבודה של מנהל לשרשר הודעות ועוד המלצה שים את ההודעה הזאת בטגליין

GGOODD

New member
תראי...

אם אני יכול למנוע מחלק מסויים לפתוח שרשורים חדשים, אז עשיתי את עבודתי... :) אני אשרשר בכל זאת אבל אם אפשר להימנע למה לא? ולגבי ההמלצה שלך, תודה אני באמת אעשה את זה!

למעלה