עידכונים מהוילה - יום 53 , ה- 23.10

beep beep

New member
אם דיאלוג כזה היה נכתב להצגה...

השחקנים היו נרגמים בעגבניות או מגורשים מהבמה או שהקהל היה נרדם או שהולך הביתה או שגם וגם וגם וגם. שתי צנוניות מיובשות שכאלה מזמן לא נראו על מסכי הריאליטי הישראלי.

BMCB

New member
נכון, אבל זו לא הצגה. זו המציאות.

וקשר אמיתי אמיתי שנרקם בין בני זוג, ייתכן מאוד שיירקם בצורה הזאת, ולא באופן "סוחף ודרמתי" כמו שאתם רגילים לראות בקולנוע.

beep beep

New member
איזו מציאות? זו תכנית טלוויזיה!!!

הלו! יש מסביבם ארבעים מצלמות!. על איזו "מציאות" את/ה מדבר/ת? שניהם משחקים. הוא את "צבר" והיא את "שפרה" , ומשחקים גרוע ומשעמם. חוסר המודעות העצמית שלהם ממש מזעזע. איך צבר יכול היה לבחור "חבר" כמו שי? שלא לדבר על האטימות שלו לשונה ולאחרו ("אני לא מבין מילה שיוסי אומר ולא באיזו שפההוא מדבר") להתנשאות שלו על יוסי, עינב ואשר (בשיחות פנים אל פנים איתם דאג בקפידה לשבת על כסא שיגביה אותו בראש אחד לפחות מהם - תמיד מדבר איתם מלמעלה למטה ולא בגובה העינים) ולצביעות של שפרה ("מי זה הבן זונה הזה אשר"? אמרה לליאון והפיקה עוד אמרות שפר על דחיפת חיות לתחת ועל יפסולת אנושית( נו, באמת...

BMCB

New member
אני לא אמשיך את זה,

כי אין לי כוח. זה לא יגמר באופן חיובי. אני רק אחזק את דעתי ואגיד- שבסופו של דבר הם חיים שם. נכון, יש עשרות מצלמות סביבם, אבל הם לא מרגישים את האווירה הטלוויזיונית ברמה שאנחנו, כקהל מרגישים. הם חיים שם, נקודה. והם בני אדם. אמיתיים אמיתיים. בלי תסריט ובלי שורות לשנן. גם במקום כזה, שמוקף חומה ומצלמות, יש אנשים אמיתיים ומתגלים סימני אמת בינהם. וזהו...

עשרות מצלמות סביבם

תאר לעצמך שאתה תחת זכוכית מגדלת כל היום? כל פיפס קטן שאתה עושה גם בינך לבין עצמך רואים. מאחר ויש להם רגשות אחד כלפי השנייה, והם מודעים לכך מדי, ועוד יותר חוששים שזה יראה בבירור, אזי הפעולה ההפוכה היא אוטומטית לנסות לא להחצין. בנוסף, לדעתי הוא מכבד אותה מכדי להראות לכל עם ישראל שהוא דוחף לה אצבעות מתחת לשמיכה. (ע"ע איתי וונסה) בהתחלה זה באמת הרגיז... אך אחרי הסוויטה, זה היה ברור.

daughter L93

New member
../images/Emo45.gif

זה לא בהכרח אומר שהם משחקים 24 שעות ביממה.. ראו בסוויטה שמשהו אמיתי נוצר בינהם וזה יכול ליהיות קשר יפה לפי דעתי..

../images/Emo45.gif

היחס של שפרה וצבר לעינב ויוסי אמור לקומם כל אדם עם רגישות מנימלית בלי שום קשר לרקע ולמוצא. אחרי חמישים יום של חיים כל-כך אינטנסיביים, רק אנשים אטומים יכולים להמשיך ולהביט בבני אנוש רק דרך התיוגים והסטריאוטיפים החברתיים שלהם. איך אפשר להישאר אדיש מול ביטויים כמו "יהודים יד שנייה", "שאריות אדם", מול סלידה פיזית ממש של שפרה וצבר מהנוכחות של יוסי ועינב, מול ההתעללות של שפרה ביוסי...שלא לדבר על לראות אותם כמקסימים

cookies10

New member
כשיש רגש בן בני זוג מרגישים באוויר

אי אפשר להסתיר צבר פשוט שחקן טוב שמטעה אותכם הוא לפי דעתי לא אוהב את שיפרה הוא כל כך מקובע עם עצמו שהוא רק אוהב אותו ואין איש מלבדו, רק את עצמו.... הוא סוג של....קר מחושב, אינטרסנט, עם אגו נפוח כמו בלון אין לו רגשות גבריות כלפי אישה, הוא לא חם עליה ושלא יספרו לי מצלמות... כי אומרים שהקטן עומד השכל ישן אז אתם תתעוררו ותבינו שהוא בשביל האינטרסים שישאירו אותו במשחק הוא משחק אותה אוהב אלק...

קפרי

New member
לוונסה לא הייתה בעיה לא לבחור באיתי לסוויטה

צבר ושיפרה רצו זה את זה. כפי שידע להתרחק בצורה קרה ואינטליגנטית ובכל זאת להמשיך להיות נחמד ללאון הוא בדרכו שלו עם שיפרה, אולי זה לא ימשיך אחרי התוכנית, אולי לא תצא מזה חתונה ואולי כן, מה שחשוב הוא שכרגע הוא רוצה אותה, לא הייתה לו בעיה להגיד או לעשות משהו אחר, הבחור שקט, קצת מופנם ויש גם כאלה.

BMCB

New member
בדיוק מה שאמרתי. ואני אגיד יותר מזה-

דווקא בגלל שהשיחה בינהם לא הייתה כמו "שיחת קולנוע", זה אומר שהיא אמיתית ומציאותית יותר.

jud1001

New member
"טיפה יבשים" כלומר בני תרבות ?../images/Emo41.gif

לא מפלסים דרכם בחרפות נאצות קומבינות וגידופים .. זה בודאי נקרא מעניינים...

santa barbara

New member
האמת לא כל כך הבנתי מה ניסית להגיד חחח...

זה בציניות, אמיתי...לא הבנתי חח..

BMCB

New member
מה שאני הבנתי ממנה,

זה שהכעיס אותה שנאמר "טיפה יבשים", כי ככה זה במציאות- אנשים מתורבתים שמנהלים שיחה ומפתחים קשר באופן איטי ויציב. לעומת אחרים (ואתם יודעים מי...) שמתבטאים בצרחות, קללות...

למעלה