על שולחן הניתוחים

אושRתי

New member
../images/Emo41.gifעל שולחן הניתוחים../images/Emo41.gif

כמידי פעם אפתח פינה שנקראת שולחן הניתוחים. כל פעם ננתח שיר אחר בצורה שכזאת מתוך האלבום הראשון של איתי- "בנות" והפעם לכבוד ל"ג בעומר נתחיל עם השיר "בטטות"
דרגו את השיר-1-10 :
תנו שורה מתוך השיר שאהבתם:
ניסיתם להכין פעם בטטות אם כן איך יצא
"ואנגן לך שירים ויהיה מקסים.." -איזה שירים יתגנו ברקע
על מה לדעתכם מדבר השיר
המילים לשיר: http://www.shiron.net/songView.aspx?song_id=17810&singer_id=5691&song_title=1af9aa

ady18

Well-known member
עונה../images/Emo169.gif

דרגו את השיר-1-10 :9 תנו שורה מתוך השיר שאהבתם: הזמן יקח אותנו אט לארץ השקר והכמעט והשקר כמו חבר ימלא את החסר ניסיתם להכין פעם בטטות אם כן איך יצא?מצוין "ואנגן לך שירים ויהיה מקסים.." -איזה שירים יתגנו ברקע ?לא עולה לי לראש על מה לדעתכם מדבר השיר ?שיר אהבה ששר בחור לבחורה שהוא מנסה לשהיא תהיה שלו והיא לא כול כך מעונינת בו...

עונה

דרגו את השיר-1-10 : 9 תנו שורה מתוך השיר שאהבתם:אני יודע להכין בטטות אבל אנ'לא לא יודע את מבטך ניסיתם להכין פעם בטטות?בארור.... אם כן איך יצא?הורס...יש לי מתכון סוף לבטטות אפויות ברוטב יוגורט... "ואנגן לך שירים ויהיה מקסים.." -איזה שירים יתגנו ברקע? איתי של קרן שלום חנוך roger daltrey-without your love הסולן של להקת the who האגדית.... jason wayde-you belong to me קאוור לשירו המוכר של בוב דילן cat power-wild is the wind קאוור לשיר משנות ה50 (johnny mathis) שבין השאר חידשו אותו nina simone ו david bowie camille yarbrough-praise you על השיר הזה נכתב השיר praise you של fatboy slim. adam sandler- i wanna grow old with you מתוך הסרט זמר החתונות. the mission-all i want is you ביצוע מצמרר של u2 norah jones-somewhere over the rainbow משכיר את ביצועו של israel שאם אכתוב את שם משפחתו יגמר כאן המקום. וכמובן שששירים של המסיקות (אריק, קרן, איה וכו') לא יכול להוריד ממך את העיניים- מאיר אריאל SCORPION- WINS OF CHANGe ( מקווה שרשמתי נכון) דניאל סלומון hero- מריה קארי ( ושוב מקווה שכתבתי נכון ) ENDLESS LOVE של מריה קארי I'VE GOT YOU UNDER MY SKIN בגרסה של יו 2 או השיר מתוך הסרט "רוח רפאים" גם כן בגרסת יו 2 Come what may מתוך הסרט מולאן רוז' גידי גוב- כלים שלובים יש עוד הרבה... על מה לדעתכם מדבר השיר?אוי..עצוב...מדבר על ההתחלה ועל הסוף...ההתחלה- פגישה בבית,יין... יכין בטטות,וכו'...והסוף- על הפגישה באוטו בה למעשה הגבר יפרד (לילה אחת נסע במכונית בדרך הרגילה נלחם בדמעות ואף אחד לא יוציא מילה זה יהיה הסוף בשבילי)

למעלה