שלום לכולם

• פותח הנושא nypx
  • פורסם בתאריך

nypx

New member
../images/Emo41.gifשלום לכולם ../images/Emo41.gif

הייתה לי בעיה שכנראה נפתרה אבל בכל זאת אביא אותה כאן לא יודע אם כדי להחכים מישהו אבל סתם כדי להראות את התנהלות הדברים: ביתי הייתה אמורה לעשות בת מצווה קבענו כבר מקום והכל ופתאום כמה ימים לפני רבנו ואמרתי לה שאבטל וזהו לאחר כמה ימים היא ביקשה ממני לבטל אמרתי לה מה פתאום והיא התעקשה שנבטל כל השכנועים לא עזרו ונכנעתי אך...........רק לאחר שאמרתי שנדבר על זה טוב כל הזמן היו התחמקויות ובסוף שיחקתי את משחק הניחושים : בגלל חברים, בגללי, בגלל האחים, בגלל הסבתא ,בגלל האימא,בגלל השמש הירח והכוכבים . האמת ידעתי למה כלומר שיערתי אך הלכתי סביב ובסוף אמרה לי ביתי בגלל אימא ומה שהפריע לה הכי הרבה זה הטקס של הדלקת הנרות והיא בכתה ואמרה :את מי אני אזמין אין לי את מי ,אין לי אימא. טוב בכינו בצוותא והיה כייף להשתחרר ולאחר כמה ימים (יותר נכון שבועיים) יש מסיבה אבל בלי נרות ובלי משפחה "לפעמים הגדולים לא מבינים את הקטנים" זוכרים את השיר הזה ?

meshi4

New member
ניפקס. מזל טובבבבבבבבב.

הוא שאמרנו.בכל שמחה יש עצב.צריך לעזור לילדה לעבור את הערב בצורה הכי טובה ושמחה.בטוחה שגם לך זה לא הכי קל.אלו החיים. מזל טוב רק טוב ואושר שיהיה לכולם.

meshi4

New member
ניפקס.התפקוד שלנו כהורה

יחיד.דורש מאיתנו איזון בתגובות כלפי הילדים.בתוך כל סבך ההתמודדות הכללית.זה מה שהרגשתי בהתחלה.שאני האחראית הבלעדית לאוירה בבית.אין מי שיאזן אותי.אני זאת שצריכה להיות הרכה,הנוקשה,המתחשבת,האנוכית וכו'.

bimbo.

New member
ניפקס, מזל טוב לך ולבתך. ../images/Emo140.gif

בלי אמא קשה תמיד, ובעיקר בגיל הרגיש הזה. מקווה שהילדה תעבור את התקופה בקלות יחסית, ותדע גם לשמוח. מאחלת לה חיים מאושרים, עם הרבה שמחה וחברים. וגם לך מסור לה

למעלה