לאיתן אחי היקר

../images/Emo49.gifלאיתן אחי היקר../images/Emo49.gif../images/Emo213.gif

מזל טוב ליום הולדתך ה-37 ! מאחל לך בעיקר אושר בחיים, מכל מה שיש לך ועוד יהיה.. המשך לשאוף ולהגשים מטרותיך בחיים. המון נחת מהבנות ומהילוד שבדרך.. הצלחה בניהול הפורום החדש של פבלו. והכי חשוב שתמשיך להיות מי שאתה.. בורכתי באח שכמותך

myh350

New member
מזל טוב איתן

המון ברכות קטנות וגדולות לשנים שהיו ולאלה שבאות בריאות אושר ושמחה חיוכים כיופים והמון הפתעות טובות בחיים הרבה הצלחה בכל מה שאתה עושה ועוד תעשה..... שכל משאלותיך יתגשמו

saritbs

New member
יום הולדת שמח לך איתן היקר

יש יום אחד בשנה שהפרחים פורחים רק בשבילך
והציפורים שרות את השיר שלך שתשרה בביתך ברכה, שמחה
נחת ושלווה ויתמלך ביתך בצחוק
ובשירים (כמובן ידוע של מי) שכל משאלותיך יתגשמו לטובה ותהיה תמיד מוקף באהבה. הרבה הרבה מזל טוב אושר ושמחה

נ.ב שרית

את השירים שלי גם ציפור שיר הכי טובה לא תוכל לשיר , רק פבליטו יכול

וואו הצלחתם להפתיע אותי ולרגש אותי כ"כ../images/Emo24.gif

תודה רבה לאחי היקר , אני אוהב אותך כל כך
, אין לי מילים לתאר עד כמה
. תודה ענקית גם לך שרית ולך מירב היקרות על הברכות החמות שלכן נגעו לליבי מאד , אני אוהב אותכן . אני תכייף יוצא מהעבודה ומתחיל את יום החופש שלי
שוב תודה לכולם ונתראה בערב .

למנהל איתן

יום הולדת שמח ומי יתן שכול משאלותיך יתגשמו במהרה. ושאלוקים יהיה לך בעזר

solenko

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gifמברוק איתן../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

איתן שיהיה במזל טוב עד 120 שנה של אושר בריאות וכל הטוב שבעולם ,תשאר כמו שאתה תמיד , תעשו חיים ונתראה בערב .

karoleking

New member
איתן חבר יקר../images/Emo140.gif../images/Emo49.gif

ישנם אנשים שעבורם הפתגם "רחוק מהעין רחוק מהלב" לא קיים. ישנם אנשים שגם אם אתה לא מדבר איתם ביום-יום ולא פוגש אותם ביום-יום, אתה יודע שהם בכל זאת כאן. בשבילך. ישנם אנשים שתמיד כיף לראות שקיבלת מהם מייל או מסר, כי אתה יודע שיש בו רק טוב. ישנם אנשים שממבט ראשון, ברור לך שהם מוכנים לתת הכל למען האחר. איתן, יקירי, אתה עונה על כל הסעיפים.
מאחלת לך את כל מה שאתה מאחל לעצמך. בתוספת בריאות כי זה אף פעם לא מזיק ולצערי אנחנו קצת שוכחים לאחל זאת לעצמנו. מזל טוב.

כל זה בשבילי ? זאת חייבת להיות טעות ../images/Emo6.gif

שובר ת'ראש איך זכיתי לזה ?
תודה ענקית קרול .

למעלה