חג שמח לחברים שכאן ובדרך

magda

New member
../images/Emo55.gifחג שמח לחברים שכאן ובדרך../images/Emo70.gif

שנת שיגשוג והגשמות שהשנה נמצא את הדרך הנכונה להגשים את עצמינו ולהגיע ליעד שלנו שנצליח להביא לפורום הזה כמה שיותר חברה צעירים שנהפוך יחד למשפחה רייקי מורחבת שנעסוק שעשיה ומעשים טובים ונילמד איך ליצור ניסים עבור עצמינו ונעזור לאחרים ליצור את שלהם. אז בוא ניקח רגב אדמה ונשים זרעים וניראה מה יצא מזה. מה הייתם עושים עם רגב אדמה אשמח שכל אחד יספר לי מה היה עושה תחשבו ובינתיים חג שמח ושנה טובה

אסתי69

New member
אני בטח הייתי זורקת אותו

על הרי שיגדל למעשים טובים אבל......... או על עוד מישהו שאני יכולה לחשוב עליו אבל ברצינות הייתי שותלת בו הממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממון פרחים אדומים (כי ככה בא לי) ריחניים ויפים וזהו }{

אליאן

New member
חג שמח ומזל טוב

מגדה יקירה...המון בהצלחה ותודה על הכל... }{

magda

New member
אלונה יקרה התענוג הוא כולו שלי../images/Emo28.gif

את וילדיך יקרים לי מאוד. תודה על הברכות מחכה לדניאל,גל ,ואיציק שיכנסו לכאן איפה הם?? המון אהבה

למגדה

המון המון תודה רבה על הארוח של אתמול. נורא שמחתי להיות איתך. ואל תשכחי בבקשה לברר לי לגבי המטוטלת..

למגדה היקרה

עזרת לי מאד עם הרייקי ומאד שמחתי שאתמול באתי אליך והיה כיף אצלך. ואני מחכה שניפגש בסוכות דניאל

magda

New member
דניאל ילדה יקרה שלי אוהבת אותך../images/Emo70.gif

בטח שנפגש בסוכות ואפילו תוכלי לעזור לי לקשט את הסוכה שאני בונה בקרוב. אוהבת המון

magda

New member
איציק מבטיחה לברר בקשר למטוטלת

וניהיה בקשר כמו שדיברנו בקרוב מאוד וכל מה שדיברנו אתמול על תשכח תעבור על החומר ועקרונות של הרייקי ואם יש לך שאלות תתקשר אלי המון אהבה

magda

New member
איפה גל למה הוא לא כאן ../images/Emo24.gif

תמסרו לו שאני רוצה גם לראות אותו כאן שאני אוהבת אותו מאוד ושיעשה לעצמו רייקי. המון אהבה

אסתי69

New member
יהההההההההההההה

אתם פה איזה יופי שתהיה לכם שנה נפלאה ואני מחכה לראות את כולכם מהר להגיד לאמא הזאת שלכם אוהבתתתתתתתתתתתת }{

למעלה