הכל התחיל ב...

FallOutGirl

New member
../images/Emo63.gifהכל התחיל ב...

ספרו איך התחיל הקשר שלכן.. על הפרפרים בבטן, המתנה הראשונה, הרגע בו הרגשת שאת מאוהבת.. וכל דבר שתרצו להוסיף :) בהצלחההה! אני זוכרת היה שרשור כזה לפני איזה שנה אולי ואני חושבת שבקושי נשארו כאן בנות מאז :ם הרוב חדשות יותר ^^

אנייי123

New member
וואוווו זה ישןןן... חחחח

טוב אז בעיקרון הכרנו במד"א, שנינו מתנדבים... ומהרגע הראשון שנפגשנו התחלנו כזה סתם לדבר, ואז פעם אחת הייתי צריכה את המס' שלו כי הוא היה אחראי משמרות... אז ביקשתי ממישהו ושלחתי לו הודעה... ומאז התחלנו לדבר. דיי מהר היה ברור לכולם [גם מסביב] שאנחנו זוג ומאז אנחנו ביחד, עם עליות ומורדות אבל ביחד! אני בקשר מעולה תודה לאל עם כל המשפחה שלו [ולפי מה שאני שומעת מחברות שלי זה בכלל לא ברור מאליו] ואני מתה עליהם ואני מרגישה שהם ממש אוהבים אותי =] זהו עכשיו אתן :)

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gif

להיות בקשר טוב גם עם המשפחה זה מראה על קשר רציני :) זה מאוד חשוב להיות בקשר טוב איתם.. לכי תדעי מה יהיה בעתיד ;)

אנייי123

New member
חחח חבל"ז...

הם נשמות אמיתיות... כל אחד מהם. אני חברה טובה של כולם כבר בלי קשר אליו וזה ממש כיף כי אני מרגישה בבית

מאיויוXD

New member
הכי הזוי בעולם

הנשיקה הראשונה שלי הייתה איתו, 5 שעות אחרי שהכרנו! :) נתחיל מהתחלה.. חברה לקחה אותי לראות ידיד חדש שלה, שהביא גם הוא כמה חברים שלו.. באתי למפגש עם אפס ציפיות (למרות שזה היה בתקופה שממש רציתי חבר והיא אמרה לי שכולם שם בני 19 פלוס (אנחנו היינו בנות 15) וזה, לא ציפיתי לשומדבר ולא חשבתי שמשהו יוכל להתפתח עם אחד מהם) קיצר אחרי כמה דקות ראיתי אותו פעם ראשונה.. הוא נראה לי ממש חמוד, אבל לא הרגשתי את הקליק הזה או פרפרים בבטן או כל שאר השטיקים, סתם ניראהלי אדם מעניין שיהיה נחמד להכיר :) אז דיברנו איזה שעה לייד שאר החברים, אחרי כמה דקות התחילו נגיעות בברך, ליטופים, שמתי עליו ראש, החזקנו ידיים.. כל זה בכמה שעות ספורות. פשוט הרגשתי שזה נכון איתו, שנכון לי לזרום איתו, הייתה לי אינטואיציה ממש חזקה ונכונה במשך כל מה שהיה שם.. אחרכך שאר החברים התחילו להתפזר, הוא החזיר אותי הבייתה באוטו שלו.. ושם מול הבית התנשקנו בפעם הראשונה, הנשיקה הראשונה שלי, הכי הכי מדהימה שהייתה לי אי פעם.. אחרי יומיים יצאנו בפעם הראשונה, אחרי שבוע הוא אמר לי שהוא אוהב אותי, אחרי חודש התאהבתי בו באופן סופי.. (לקח לי זמן, בהתחלה לא הרגשתי את זה כמו שהוא, אחרי שהכרתי אותו באמת זה פשוט הגיע והתאהבתי לגמריי) אחרי חודשיים נסענו לים המלח לסופ"ש לבד, היה מדהים מדהים מדהים. אחרי 4 חודשים הוא התגייס.. כל זה קרה בחופש הגדול הקודם, ועכשיו אנחנו 7 חודשים וחצי ביחד :) חברות שלי לא מפסיקות להגיד לי כמה אני בת מזל שיש לי מישהו כזה. באמת שאין גבול לאהבה ביננו, זה מטורף איך אהבה יכולה לגדול כל הזמן ולהתעצם.. זהו :)

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifאת ההכי טובים..

מכירים במקרה :) בהצלחה בהמשך!!

חח ואי זה סיפור חמוד..

חברה שלי רוני הייתה גרה בירושלים אבל היא עברה לאשדוד, היא הייתה בכיתה שלי. ופעם אחת באתי אליה הביתה וגם הוא היה שם- הוא חבר של אח שלה. בקיצור ישבנו ארבעתינו ואכלנו פיצה והיה ממש נחמד. ואז הוא ביקש את המספר שלי.. ומשם הכול התגלגל.... הדייט הראשון היה אומנם קצר אבל מאוד מספק, ישבנו ליד הים.. דיברנו וכמובן שהתנשקנו ומאז התחלנו להיות זוג ב25.11.08. הרגע הראשון שהבנתי שאני ממש מאוהבת בו היה ביום האהבה כשהיינו חודשיים ומשהו ביחד, הוא בא אליי עם דובי ענקי כשהייתי חולה במחלת הנשיקה. זה שאני חולה בכלל לא מנע ממנו לבוא למרות שהוא ידע שיש מצב שהוא ידבק ובכל זאת הוא בא וזה ממש הראה לי שזה אמיתי ושזאת אהבה. איזה כיף זה להיזכר ברגעים האלו שהוא עוד לא היה חייל חח לא היה את הצבא על הראש, הוא היה רומנטי,רגוע ופשוט אחר... :)

ישמע מוזר אבל נו טוב ננסה ../images/Emo3.gif

חברה שהייתה לי פעם , הייתה באמת אחת הטובות והכל . גרה ברמלה היינו אולי פעם ב-3 חודשים מתראות וזה. עד שנכנס כל הבלגן של הפייסבוק וזה . כמובן הוספנו אחת את השניה [היא שכבה מתחת לחבר שלי] , אחרי כמה חודשים פתאום קיבלתי בקשת חברות מספיר וכמו שבד"כ אני עושה שלחתי לו 'מכירים?' , הוא כתב לי 'אפשר להכיר אם תרצי' אחרי זה , חצי שנה היינו חיים על לייקים אחד לשני
בלי תגובות ובלי כלום. רק לייקים . פתאום אחרי חצי שנה קיבלתי מימנו הודעה בצ'אט 'משפחה מרובת ילדים אהא?' , כי הוספתי משהו כמו 10 חברות שלי בתור אחיות בפייסבוק והתחלנו לדבר ולהתכתב , עברנו למסנג'ר וחודש וחצי אחרי זה , נפגשנו באילת
רצינו שיהיה מושלם וכך היה! הכי מצחיק שבתחילה שדיברנו חברה שלי זאתי שכבה מתחתיו אמרה לי 'ייאו את מדברת עם ספיר איזה מהמהם איזה חמוד הוא!! חתיך פשוט' אחרי שנפגשנו והפכנו לזוג אמרתי לה תודה וזה כזה בצחוק שדרכה הכרתי אותו אז היא אמרה לי 'איייכ ספיר ? גועל נפש!! בנאדם דוחה' ומאותו רגע , אני וספיר דאגנו להתרחק מימנה . והנה היום אנחנו כבר 7 וחצי חודשים באושר ועושר
ומאחלת שימשיך לנו ככה!

maayanimi

New member
חחח טוב הסיפור שלי

את יאיר הכרתי בכיתה ח' שהוא הגיע לביה"ס שלי וחשבתי תמיד שהוא ממש חמוד. אחד החמודים בשכבה אבל לא ממש ייחסתי לזה חשיבות. בכיתה י' הוא עבר לכיתה שלי (בכיתה י' כל הכיתות אצלנו מישתנות ומגיעים מלא חדשים)- ואפילו ישב מכיתה י' עד כיתה י"ב שני שולחנות מאחוריי. אבל עדיין לא היה כלום. באמצע י"ב היה הטיול השנתי שהצטלמתי בו עם כל מיני אנשים. אחותי הגדולה ראתה אח"כ את התמונות בפייסבוק, הצביעה על יאיר ואמרה שהוא ממש חמוד, ומה דעתי עליו. ואמרתי לה שגם אני חושבת שהוא חמוד אבל אין בינינו ממש קשר חוץ מ"היי, ביי" כזה. אבל היא אמרה לי שכדאי לי לנסות, או "להתביית עליו" במילים שלה. כי הוא נראה לה ממש ממש חמוד. וכך היה. באמת הבתייתתי עליו. חחח - סתם. התחלתי לאט לאט להתקרב אליו והתיידדנו ממש. היינו מדברים בכיתה ובמסנג'ר. אבל כל הזמן לא הבנתי מה קורה איתו..חח היינו מדברים גם על אהבה וכזה אבל זה לא ממש התקדם. עד שבערב פסח בכיתה י"ב (2008), פתחנו שיחה די רצינית במסנג'ר על כל הנושא של אהבה. והוא התחיל לשאול אותי אם יש מישהו שאני מחבבת וכל זה. ממש כמו ילדים קטנים. אחותי שראתה את השיחה פשוט התיישבה על המחשב ואמרה שאני צריכה לשלוח לו רמזים יותר ברורים.. והיא שלחה לו רמזים מאוד ברורים. לדוגמא- הוא שאל אותי אם כבר אמרתי למי שאני מעוניינת בו שאני רוצה אותו, ואז החזרתי לו בתגובה שאלה: "את מי אתה רוצה?", והוא ענה לי שהוא "מאוד מופנם בנושא". אז אחותי רשמה לו.. "זה שאני רוצה אומר שהוא מאוד מופנם........". כאילו את הרמזים הכי שקופים! אבל הוא כנראה עשה את עצמו מפגר או משהו כי כלום לא התקדם. אז באיזשהו שלב אחותי אמרה לי שאני חייבת לעשות צעד כדי לקדם את העניינים, ורשמה "אני רוצה אותך.". היא אמרה לי ללחוץ אנטר עם אני רוצה. ובלב דופק ובידיים רועדות שלחתי לו את ההודעה, והייתי פשוט משוכנעת שהוא ירשום לי "אוי מעיין. אני מחבב אותך, אבל ממש לא ככה". אבל לשמחתי חלפו כמה שניות והוא רשם לי : "רוצה לצאת איתי?", וכמובן רשמתי לו שכן:) ומאז הכל היסטוריה- הוא התקשר אליי ודיברנו קצת במבוכה. יום אח"כ יצאנו. שבועיים אח"כ הייתה הנשיקה הראשונה (בכיתה! אחריי סיום הלימודים), וגם נהפכנו רשמית לזוג ב- 4.5.08. וזהו:) היום אנחנו שנתיים ו-10 יחד. ולמרות בצבא המעפן הזה שלוקח לי אותו בלי סוף (עכשיו לקורס קצינים)- הוא הדבר הכי טוב שקרה לי ואני אוהבת אותו כ"כ ברמות שאי אפשר לתאר אפילו.. או כמו שאני אומרת לו: "עד אינסוף ומעבר לו" (חח איזה קיטשית אני) :)

מאיויוXD

New member
איזה סיפור חמוד :):

יו, זה אחד הסיפורים שמראה הכי טוב שלפעמים צריך פשוט לקחת את העניינים לידיים כי אחרת הכל סתם נהרס.. סחטיין על האומץ! :)

maayanimi

New member
חחח תודה

אבל האמת שאם אחותי הגדולה לא הייתה דוחפת אותי לזה, זה לא היה קורה. אז הקרדיט כולו מגיע לה:)

אני אני

הוא בכלל נכנס לחיי כשחברה טובה שלי נפרדה מחבר שלה שהיה נחלאווי. ואז היא דיברה עם ידיד שלנו ושאלה אם יש לו איזה נחלאווי אחר לסדר לה (וואנס יו גו נחלאווי יו נבר גו בק ;) ). ואז הוא התחיל להביא אותו ליציאות ביחד איתנו. בין החברה ובינו לא קרה כלום אך נהיינו ידידים (לא כאלה טובים האמת..) כמעט שנה אחרי היום בו הכרנו הוא מתקשר אליי כשאני הייתי בבסיס ואומר לי שהוא ברגילה ואם אני רוצה לצאת לאנשהוא. האמת שלא הייתי בטוחה אבל גם אני הייתי אמורה לצאת לשבוע חופש אז אמרתי נו טוב, לפחות יהיה לי איך להעביר את הזמן... ואז יצאנו והיה נחמד אך לא קרה כלום והאמת שלא הייתי בטוחה במה בדיוק הוא מעוניין. וככה יצאנו משהו כמו חודש וחצי בלי שיקרה כלום בינינו (אבל הוא היה יוצא חצאים אז זה היה משהו כמו יציאה או שתיים בכל שבועיים). עד שפעם אחת הוא הציע לי להצטרף להורים שלו שמגיעים לבקר אותו בשבת במוצב בעזה. והצטרפתי, הוא הכיר אותי שם לכל החברים שלו כאילו אנחנו כבר זוג... ובסוף הביקור, לפני שחזרתי עם המשפחה שלו הוא אמר לי: "אז אנחנו יוצאים כבר די הרבה זמן, מה את אומרת, רוצה להיות חברה שלי?" ילדותי ביותר אך הילד הזה ואני כבר שנה ו5 ביחד מאז... :)

busted3

New member
סליחה על הבורות,

אבל מה זה נחלאווי? חוצמזה, הסיפור ממש נחמד, נשמע כאילו הלך חלק וטוב ושהוא לא עשה לך יותר מדי שטויות ובלאגנים עד ההצעה :)

למעלה