פרוייקט המכוניות של הפורום!

../images/Emo73.gifפרוייקט המכוניות של הפורום!

אספנים רבים מאוד בעולם, ואני מקווה שגם בארץ, אוהבים להעשיר את האוספים שלהם באוסף מכוניות תואם. לא משנה אם אוספיהם סובבים את עולם הקולנוע, הטלויזיה או הקומיקס - אוסף מכוניות תואם תמיד מעשיר כל אוסף. בין עם מדובר בדגמים, Die-Cast או מכוניות קטנות סטייל מאצ'בוקס - אפשר למצוא כמעט את כל הנושאים... בשביל לתת השראה לנ"ל - אנחנו פותחים בפרויקט המכונית של פורום "אספני Action Figures ו- Movie Props"! הפרויקט, שייתקיים בשביל הכיף בנוסף לשרשורים הרגילים, יסתיים בבחירה של המכונית המועדפת של הפורום... השלב הראשון - איסוף מועמדות: כל אחד מוזמן להציע מכונית אחת או יותר כמועמדת בליווי תמונה של המכונית. על המכונית להיות קשורה לעולם הקולנוע, טלויזיה, קומיקס או משחקי וידאו. קדימה! למה אתם מחכים?!

מועמדת ראשונה: ה-89' Batmobile

כמובן... אחת המכוניות הכי יפות שעוצבו, אם לא הכי... מנוע - סילון שטיקים - המון... ירי דיסקים, גרפלינג הוק, פצצות, משטח סיבוב 360 מעלות במקום, מיגון... מה לא? מקדם מגניבות - גבוה ביותר...

itzm

New member
ומועמד חדש שאני מאוד אוהב

K.I.T.T גם כן ב 1:18

MajorWinters

New member
מועמדת שניה: הDelorean

מנוע - היתוך קר שטיקים - נסיעה בזמן מקדם מגניבות - מ140 קמ"ש למהירות האור, זו חתיכת תאוצה מטורפת, גבוה מאוד!

DVD10

New member
אפשר לשאול מה זה קשור לפורום בדיוק?

אם היית מדבר על מודלים של מכוניות או רכבים של AF אני מבין, אבל מכוניות אמתיות או מודלים של 1:18 או 1:24 וכדומה ממש לא קשור לפורום, באותו מטבע למה שלא נדבר על הבדלים של אדמה וסוגים במשך השנים כי יש כאלה שגם אוספים אדמה אבל לא חשבתי להעלות את הנושא הזה כי זה לא קשור לפורום!!! הנושא של השרשור הזה יותר קשור לפורום מכוניות אם קיים כזה פורום או אספנים ואספנות לא לפורום שלנו, SORRY.

ובכן,

א. אני חושב שהסברתי יפה בהודעה הראשית של השרשור. ב. מהיום הראשון שבו נפתח הפורום הובהר והוכרז כי הפורום מספק בית גם לכל מה שסובב את ה-AF וה-Props. ז"א שהפורום נותן במה לכל מה שקשור לאספנות AF, ואספנות מוצרי תרבות פופ הסובבים את הקולנוע, טלויזיה, קומיקס ומשחקי וידאו. (מה שנקרא לפעמים מרצ'נדייז). ג. הפרויקט נראה לי רעיון נחמד ומעניין, לא במקום נושאי הפורום, אלא בנוסף. ד. אם זה אינו לרוחך אינך חייב להשתתף. אשמח, אולם, אם כן תשתתף בשביל הכיף.

itzm

New member
ותמונה של 1:18

ורק התמונה הזו לא מהוסף שלי הפרטי

itzm

New member
הדגם ה3 והאחרון הפעם

שהוא דגם מסרט זה הלוטוס- צוללת מהסרט 007 James Bond 'The spy who loved me' יש לי הרבה דגמים של מכוניות אחרות אם אתם רוצים אשמח לעלות תמונות של דגמים אחרים מהאוסף שלי

למעלה