TAL BAR ZOHAR B DAY !!!

TAL BAR ZOHAR

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gifTAL BAR ZOHAR B DAY !!!

אני חוגג יום הולדת ביום שישי הקרוב אתם כבר בטח יודעים ... טוב זה הולך להיות מסיבת השנה !!! אני מכין לכם המון המון הפתעות בפסטיבל 2010 תתכוננו לשמוע חומרים חדשים והורסססים !!! מתוך אלבום הבכורה של דודי שרון !!! וג'ואל הולכת לתת הופעה נוצצת במיוחד !!! באותו ערב יחמם די ג'י דניאל מ. אחר כך יעלה די ג'י הטכנו המוביל יואב ארנון. וכמובן שאחר כך סט האוס טהור חדיש ומרקיד שיביא לנו המגה סטאר דודי שרון !!! ג'ואל הולכת להפתיע בענק רגע לפני מצעד הגאוה בתל אביב! ובמקסיכו!! היא תיתן 2 רצועות מהאלבום החדש של דודי שרון !!! בקיצור לילה שלא היה !!!!!!!!!!! אני רוצה לראות את כולכם אחד אחד ! בואו לעשות איתנו שמח, אתם זוכרים הכל בגלל המוסיקה ! 04-06-10 23.30 מינוס 1 תל אביב ! טל בר - זוהר חוגג יום הולדת. לרשום ביומן. להגיע מוקדםםםםם !

t rex1

New member
../images/Emo77.gifמזל טוב../images/Emo77.gif

טל נשמה שיהיה לך המון המון מזל טוב. שרון

מזל טוב טלוש! אני אאחל כבר מעכשיו...

לאיש יקר בשם טלולהההה המון מזל טוב !!!!!! מאחלת לך את כל האושר בעולם, המון אהבה ,בריאות ושמחה בחיים,כל זה לא היה קורה כל כך טוב בלעדייך טלטול! המשך עבודה פוריה ומוצלחת:) ושתהיה לך היומולדת הכי פצצתית שיכולה להיות!

למעלה