NRG-נלי פורטדו מקימה לייבל אינדי

NRG-נלי פורטדו מקימה לייבל אינדי

"זמרת הפופ הקנדית, שחתומה בחברת התקליטים Interscope, מקימה במקביל לייבל עצמאי. ההחתמה הראשונה היא הרכב אלקטרו-דאנס מטורונטו" נלי פורטדו מקימה לייבל עצמאי. הלייבל, Nelstar, יוקם בשיתוף עם חברת התקליטים הקנדית Last Gang Records, וההחתמה הראשונה שלו הוא הרכב האלקטרו-דאנס מטורונטו, Fritz Helder & the Phantoms. שניים מחברי ההרכב הם גם רקדני הליווי של פורטדו בהופעות חיות, וההרכב ישאר חתום בחברת התקליטים שלו, House of Helder, שתהפוך לתת-שלוחה של Nelstar. כריס טיילור, ממנהליה של Last Gang Records, מתאר לבילבורד האמריקאי כי זמרת הפופ הקנדית היא "נפש חופשיה, והיא רוצה לוודא שאנחנו בונים להקה בקצב הנכון. בנוסף, זה מאד חשוב להשיק להקה עם תוית אינדי, מה שמאפשר לבנות אותם שלב אחר שלב." פורטדו מוסיפה כי היא מחפשת לצרף בשלב זה מספר להקות מצומצם בלבד לקטלוג. "אני עסוקה מאד גם ככה, ואני לא רוצה שהעיסוק בלייבל יגיע למצב שהוא לא מלהיב אותי. אני רוצה שהלייבל יהיה משהו שיגדל באופן אורגני." למרות הלייבל שלה, פורטדו לא תעזוב את חברת התקליטים הנוכחית בה היא חתומה, Interscope, ובה הוציאה את אלבומה האחרון, Loose, ב-2006. גם אם הקמת לייבל עצמאי וקידום להקות אנונימיות דרך השתתפות פעילה בהפקה, בשירים ובקליפים זו דרך המאפיינת מאד את עולם הראפ וההיפ-הופ, פורטדו טוענת שהיא לא מתכוונת להתערב באופן משמעותי (כדוגמת מפיק-העל טימבלנד, שהפיק את אלבומה האחרון), אלא בעיקר ללוות את ההפקה ואת יחסי הציבור של האמנים. http://www.nrg.co.il/online/47/ART1/866/200.html

למעלה