RARE 1980's ORIGINAL DB BULLMA

DVD10

New member
RARE 1980's ORIGINAL DB BULLMA

תראו דמות נדירה (לדעתי ממש לא יפה) אבל נדיר בטירוף!

MajorWinters

New member
ממש לא יפה!

אני לא יודע מה מלהיב אנשים בדברים יקרים. אם הייתי רוצה דברים יקרים הייתי מוכר מכוניות, אני אוהב שהדמות מגניבה לי את החיים והיא יכולה לעלות גם 3 דולר בשביל זה.

DVD10

New member
הדמות הנ"ל נדירה בגלל שהיא ישנה!

אני גם מעדיף איכות, אבל הדמות הזאת לא מדהימה בגלל שהיא הוצאה מאוד מוקדמת של סדרת דרגוןבול. בישבילי היא מגניבה ואם היא היתה במחיר ממש זול (לא יותר מ $20) הייתי קונה אותה. אבל יש לי דמות של דרגוןבולזי ששוה לא $400 אבל בסביבות ה $200.

DVD10

New member
יקר אבל שווה, אם אתה רוצה השקעה!

אוסף יכול להיות מדהים עם דברים בעל ערך נמוך או גבוה. אני אישית קונה גם מדי פעם דברים יותר יקרים או כי אני אוהב אותם או כדי להשלים סדרה או במקום לשים כסף בבנק או במניות שמחר יהיה שווה פחות או יותר אתה משקיע אותו באיזה AF, יכול להיות שה AF יהיה שווה פחות אבל אם אתה מכיר את התחום או משקיע מראש במשהו נדיר אתה עושה בחוכמה. הנה אם לדוגמא יש לך $480 תקנה את זה בעוד 10 שנים זה יהיה שווה פי 1.5 או פי 2 או יותר, אל תפתח את זה, אם לדוגמא היום יש לך את זה ב EBAY למכירה מבקביל איזה 10 ליום עוד שנה יהיה את זה איזה 2 ועוד עשור אם לא תפתח את זה השמיים הם הגבול בעירך למי שמוכן להשקיע ואם יש לזה שוק. זה AF להשקעה לא יותר, אלא אם אתה רוצה לזרוק $480 (או יותר כי זה מכירה פומבית) ולפתוח את זה ולתת את זה באיזה ילד קטן שישחק אם זה. אבל סתם נתתי את הקישור למכירה כי התלהבתי מהמחיר הגבוה ורציתי לשתף את חברי הפורום בזה, לא יותר.

אבל זה בדיוק הדיון הכי עתיק בפורום

האם אנחנו אוספים כהשקעה, כי אנחנו אוהבים את היופי של הפריטים - או שניהם...

MajorWinters

New member
יש השקעות טובות יותר.

אפשר לעשות רווחים הרבה יותר גדולים מאשר להפוך 30$ ל300$ ב10 שנים... זה נחמד אם אתה פתאום מגלה שיש לך דמות ששווה הרבה, אבל להתחיל להשקיע, לדעתי זה מיותר כי זה בדיוק כמו להשקיע בכל דבר אחר, בלי שום ערך אספני.

למעלה