אבד! אמון בגברים!!!

יש סרט של רוב ריינר שנקרא...

"הסיפור שלנו". בסרט הזה יש קטע נפלא שבו רוב ריינר (הוא גם משחק בסרט) מסביר לברוס ויליס ש"אין דבר כזה Ass (ישבן) זה רק המקום שבו הרגליים נגמרות". הקטע הזה מתוחכם בהרבה מכפי שאפשר להסביר בכתב ובעיברית מפני שהוא לכאורה מדבר על הIllusion of Ass ולמעשה מדבר על ה-"Illusion of us" מן משחק מילים כזה בין המילה Us (אנחנו) והמילה ASS (ישבן). השבוע התנפצה לה אשליית האנחנו שלי... היא היתה מאוד מתוקה כל עוד היא נמשכה אבל הבנתי שמה שאני רואה בקשר לא נראה כך עבור הצד השני... לבד, תמיד בסוף לבד... אני מתכוונת לראות בזאת הזדמנות: הזדמנות לקבל קבלה אמתית שלמה שאין דבר כזה "אנחנו" לא רק במקרה הספציפי הזה שהתפוצץ לי בפנים השבוע אלא בכלל... You shout and no one seems to hear... אם גאון כמו רוג'ר ווטרס הרגיש ככה מה יגידו אזובי הקיר???

אלי ו.

New member
היה לי פרופסור שאהב לשאול

לאיפה נעלם החיק כשקמים?

טל קר

New member
מצטערת לשמוע,

אני מניחה שהיתה סיבה שההודעה נכתבה כאן ולא בפורומי בינו לבינה, אז אני אשמח אם תוכלי להרחיב.

מעמד האישה לא היה נושא בעייתי

אלמלא העולם הזה היה by deafult של גברים... רב הגברים שבגללן אני לא ממש ששה לאינטרקציה עם בני המין השני היו המנהלים שלי ויחסי עבודה איתם הם מה ששבר לי את האמון ולא יחסים שבינו לבנה... זרות איומה פשוט. אני לא מצליחה לדבר עם גברים לא כבני זוג ולא כשותפים לעבודה... קיוותי לקצת אמפטיה נשית... קיוויתי לפגוש פה יותר אחיות נשים ופחות גברים מאשר במקומות אחרים... אני רוצה למצוא דרך לחיות בלעדי גברים בכל מובן ודרך אפשרית...

transman

New member
אמור שנית?

זו סטטיסטיקה מבוססת? לא שאני טוען שאין אפליה על רקע נטיה מינית, יש ממנה במנות גדולות. אבל הרוב? נו באמת.

ממש לא מדובר על אפליה...

מדובר על זה שברומא צריך להתנהג כמו רומאי ובכדור הארץ כמו גבר. אם אתה גבר קשה לך להבין עד כמה זה שונה להיות אישה ואיזה התאמות נדרשות מצד אישה די להתנהג כמו רומאי... אני חושבת שאפילו נשים לא מודעות תמיד להרגל שלהם להתנהג כמו גבר כדי להתאים את עצמם לסביבה... זה בולט במיוחד בתחום העבודה שעד לפני כמה עשרות שנים היה נחלתם הבלעדית של גברים....

השוויון מתחיל במיטה, אמרו הרדיקליות

ואכן ברור לכל מי שעיניו בראשו שזה המצב. אם היא תהיה לסבית, הרי היא לא סובלת מדיכוי גברי בבית (וכבר נכתב כאן שהבעיה הגדולה של נשים היא שהן נשואות למדכאיהן) - ובכך נעשה צעד קטן לכיוון פמיניזם אמיתי. במחשבה שניה - אם זה יצליח, ניתן לגדל גברים במעבדות לצרכי הפריה, ולהפוך את העולם לנשי. אזי ייעלם הדיכוי ועוולות העולם יתוקנו

transman

New member
או רק אנשים לבנים

(אני מחזיק את עצמי בשיניים מלומר הגזע הארי)

אורי 0

New member
או מדינה ליהודים...

דרך אגב, אלינור לא יודעת עד כמה אתה גבר מושלם...

Alexco

New member
השוואה לא נכונה

במדינה ליהודים יש גם מיעוטים אחרים. בעולם של נשים בלבד לא.

זו לא סיבה מספיק טובה להפוך ללסבית

גברים אינם עם שכולו חרא לעומת נשים שהן שיא היופי והנפלאות. האנושות מורכבת מבני אדם, מפרטים, לא משתי קבוצות דיכוטומיות. הגברים שפגשת כנראה מתנהגים באופן התואם את הסטריאוטיפ הגברי, כך חונכו ועוצבו. אם את נמשכת לאמפטיה, ולכל מיני תכונות הנחשבות "נשיות", הקיפי את עצמך בגברים שפחות מזוהים על המודל הגברי שהחברה מכתיבה, שפחות מושפעים ממנה. גברים יותר "אנדרוגניים" באופיים, בעלי תכונות "נשיות" ו"גבריות". קל ונעים יותר לקשור קשר עם גברים כאלה, הם מביעים רגשות, הם רגישים יותר, הם מספקים יותר חום ואהבה.

למעלה