איימי מדברת שוב על בריטני

• פותח הנושא Torn
  • פורסם בתאריך

Torn

New member
איימי מדברת שוב על בריטני../images/Emo6.gif

Evanescence singer Amy Lee is again speaking out on Britney Spears and Christina Aguilera. She told Steppin' Out magazine's Chaunce Hayden: 'Britney Spears doesn't rock. She's a mechanical pop robot, OK? Basically she's a puppet. Although Britney Spears isn't as bad as Christina Aguilera when it comes to showing skin... Christina shows a lot more. They both seem to be competing with each other... It doesn't offend me. It's just tragic. It's really sad.' Her advice for the pair? 'Don't feel like you have to sell sex just to get people to listen to you.' באמת שאני לא מבין למה היא יורדת עליהן כ"כ הרבה, הם בכלל לא בסיגנון שלה....

«TziMHoNoa™

New member
גמני לא מבינה באט..../images/Emo19.gif../images/Emo103.gif

אי אפשר להגיד שהיא לא צודקת.. בריטני.. אוך בריטני.. פעם היא הייתה ילדה תמימה.. עכשיו היא סתם בעע אחד גדול.. ועל כריסטינה עדיף שאני לא אדבר..
הן מוכרות את הגוף שלהן כדיי שישמעו אותן.. לא שווה
איימי הכי שווה

jenni17

New member
ברור שהיא צודק...,

בריטני לא יודעת לשיר והיא רק משתמשת בגוף שלה,לאומת כריסטינה שיש לה קול אדיר!

איימי שולטת../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif../images/Emo29.gif

היא צודקת כ"כככככככככככככככככככככככככככככככככ
וגם אני לא מבינה למה היא בכלל ממשיכה להעיר עליהן כשהן סווווווווווו לא ברמה שלה ואפילו לא אותה קטגוריה אבל אני חושבת שזה בגלל שהן כ"כ מפורסמות וכול עולם הפופ סובב סביבן והן דוגמה מצויינת למה שאיימי מנסה להגיד. ותמיד כיף לרדת על דיוות פופ מטומטמות

victoria555

New member
אוי ואי..

אין לי כלום נגד בריטני.. היא אחד הזמרות שאני הכי אוהבת.(.. אני הכי אוהבת אותה) .. אין לי מילים .. למה ככה לרדת על השנייה.. שישירו.. ויופי טופי אבל למה .. בשביל מה.. בשביל איזה דקת תהילה?.. אוף נו.. איימי לי ובריטני שולטות.. אני לא יכולה להגיד שרק איימי.. כי..
אני אוהבת את בריטני.. אז בסדר.. שילכו ערומות.. אבל מזה משנה?..
..

«TziMHoNoa™

New member
ממ..../images/Emo19.gif../images/Emo103.gif

אהבתי.. מתתי.. גססתי על בריטני עד לפני חודש כמעט.. שראיתי ת'תמונה הזאת..
[והאמת היא שמאז שהכרתי את אוונסנס שכחתי מהכל...] עכשיו רק חבל לי עליה.. ברור לי שאני אקנה את הדיסק שלה.. [מזויף אלא מה
] אבל להעריץ אותה בטירוף כמו פעם
וללכת אחרי כל מילה שהיא אומרת
לההההה
ומה שאני מעריכה באיימי הוא שהיא לא באה ויורדת על האמנים.. "אמנים.."
.. לא כמו מישו אחר.. [אהממ..אמינם אהממ.. איכסה.. אהמ..] היא באה ומסבירה מה לא בסיידר אצל האמנים האלה... למשל שהן מתפשטות והכל.. היא לא אומרת "איזה דפוקות שיוו.. אבלות פרחות מכוערות ופסוטמות הן מתפשטות..." אלא היא אומרת משו יותר בונה.. [ביקורת בונה
] "חבל שהן מתפשטות כדיי למכור את המוסיקה שלהן...." עדיף ככה....

LoverGirl1

New member
כל כך צודקת...

היא כל כך כל כך צודקת... ממש הוציאה לי את המילים מהפה. למה היא יורדת עליהן כ"כ? נכון, אמנם הן בכלל לא בסגנון שלה, אבל הן כולן בעולם המוסיקה, אותו עולם המוסיקה של היום, וכמישהי ששייכת לעולם המוסיקה היא מרשה לעצמה להעביר ביקורת ולהביע את דעתה על זמרות אחרות בעולם המוסיקה... זה הכל. בידיוק כמו שכל אחד מאיתנו מביע דעה על הרבה דברים.. אבל היא כל כך צודקת... Amy Rocks!

LoverGirl1

New member
עוד דבר

עוד דבר ששכחתי להוסיף, הוא שאיימי כבר המון פעמים דיברה על הנושא הזה של נשים בעולם המוסיקה של היום. עוד סיבה למה היא מדברת עליהן, היא טוענת שנשים כמו בריטני ספירס וכריסטינה "הורסות" את הדימוי שנותנים לנשים בעולם המוסיקה.. וכאישה בעולם המוסיקה, היא בעצם מוחה על העניין הזה, עוד סיבה למה היא מגיבה לגביהן כל כך הרבה.

יווווווווווווווווווווווו!

אני לט קולטת את זה! איך מישהו שבא מאותו עסק של מוזיקה, יכול לרדת על אמן שונה ממנו..!! ואיך היא יכולה לחשוב שאנחנו מקשיבים למוזיקה רק בגלל שהזמרת או הזמר מתפשט בקליפ.. זה פשוט טירוף!! אני אוהבת את איימי וכל זה, אבל שתרד מזה! שתעבור הלאה, כנראה משעמם לה בחיים.. מספיק עם הערות לכל אחד... אני לא אוהבת את בריטני, אבל אני מעריכה אותה, כמו שאני מעריכה כל אמן אחר.. אוהבת -

avni avril girl

New member
סתם להשכלה כללית.

פעם די אהבתי את בריט... (גיל 9 איייאייי) אז ככה... בעיניה, היא לא מתפשטת כדי שיקשיבו למוסיקה שלה, זה אותו הזבל ואני לא אלך לקנות דיסק של מוישה וינטלטור כי הוא ערום בקליפ. היא לובשת את מה שהיא לובשת כי ככה היא חושבת שזמרת פופ צריכה להיראות, והיא לא הולכת ככה בחיים האישיים, בחיים לא. למרות שאיימי יחסית צודקת

Darrens Girl

New member
ועכשיו דעתי.

לדעתי לבריטני, אין כישרון יוצא דופן. היא רוקדת נורא יפה, נכון, אבל קול מיוחד אין לה, וזו עובדה, זה לא משו שאני ממציאה על הרגע. לגתוב טוף אז נגיד קול אין לה? אין. מה עם שירים? רק עכשיו היא התחילה לכתוב חלק מהשירים כי היא הבינה שבלי זה היא לא שווה הרבה. במקומה, אני אישית הייתי מנסה להיות רקדנית או דוגמנית, אבל לא זמרת. בריטני עד עכשיו הייתה בקטגוריה של "פופ קליל", והיא רצתה לצאת מזה, שגם מבוגרים יאהבו את המוזיקה שלה, וכניראה בגלל זה אמרה שהיא פונה לכיוון של RNB [ודוגמנות עירום, אבל את זה נשאיר לאח"כ]. היא לא מבינה, שרוב מי שאהב אותה בפופ, היו ילדות בנות 5-12. עכשיו, אניט בספק אם בבורים יסכימו לקנות לילדות דיסקים כשיש סיכון של חוברת פורנו של בריטני בפנים! ובשביל כל מעריצי הRNB, בריטני היא סתם "מוזיקת" טראש, ואין סיכוי שהם יאהבו אותה. שמתי את המילה מוזיקה במרחאות, כי זו אפילו לא המוזיקה שלה. עד עכשיו היא לא הלחינה את שיריה, לא כתבה את הליריקס, ובתור מישהי שאהבה אותה פעה (כן, היה לי רגע של חולשה בגיל 10) אני יגיד לכם שבכל שיר בדיסק שומעים שעשו לו משו באולפן, שעשו לו אפקטים שישמע טוב יותר. אותה, אני לא מעריכה לא בתור אומן ולא בתור בנאדם, בכלל כל הנ"ל, ובגלל שעד עכשיו כל התדמית שלה היתה "הילדה הטובה של השכן", תמדית שהיא מזוייפת כי היא לא הייתה מי שהיא באמת, ועכשיו היא טוענת שאחרי השינוי תדמית היא מי שהיא, אבל למה שינוי תדמית? אם היא הייתה מי שהיא מלתחילה הייתי עוד מעריכה אותה, אבל עזבו. את כריסטינה, אני מעריכה יותר בתור בנאדם ואומן. ראשית כל, יש לה קול מהמם, ונכון שעל טעם וריח אין להתווכח, זה עובדה ("מדעית") ומוכחת, מי שאומר שהיא מזייפת פשוט לא מבין במושגים בסיסיים במוזיקה. יש לה קול חזק וגבוה, ושומעים את זה טוב מאוד. דבר שני, מי ששמע את אלבומה האחרון, STRIPPED, ראה איזה שירים היא כותבת. ואולי בקליפים היא לבושה פחות, אבל שימו לב למילים של השיר (טוף אז חוץ מדירטי!). אם לא מסתכלים על העובדה שבריטני לא לבושה בקליפים ומקשיבים למילים.. אמ... מה זה עוזר אם היא לא כתבה את זה? בקיצור, הפכתי לאדם שכותב מגילות כל פעם שהוא רוצה להוכיח משו. אני יסיים בכמה שורות: לדעתי "אומנים" כמו בריטני מוציאים שם רע לכל תעשיית הפופ והמוזיקה בכלל. יש כזה דבר פופ שהוא לא טראשי, פופ משמעותי, פופ עם כוונה! השירים של כריסטינה בעלי משמעות, וכך גם של דארן, שמשום מה הוא בקטגוריית הפופ. אותו הייתי משייכת ל"פופ רך" , אבל לא עליו אנחנו מדברים פה.

LoverGirl1

New member
זה לא העניין

היא מתייחסת אליהן בתור זמרות בעולם המוסיקה של היום, לא משנה אם הן שונות או לא. היא מתייחסת אליהן כאל זמרות, ופרפורמריות באותו עסק מוסיקה כמו שלה, גם אם ז'אנר המוסיקה הוא שונה, זה לא משנה, כי זה לא העניין כאן. היא מגיבה ומעבירה ביקורת עליהן כזמרות, נשים! בעולם המוסיקה... זאת הנקודה כאן.. אם לא הבנת. וזה כל כך לא טירוף! יש המון אנשים שאלו הדברים שמושכים אותם לשמוע מוסיקה מסוימת.. הרי למה קיימים הקליפים? מה זה הכל סתם את חושבת..? אני לגמרי לא מסכימה עם זה שאת אומרת שזה טירוף, אולי לגבייך זה לא נכון, אבל זה ממש לא טירוף.. וחוץ מזה... כבן אדם זכותה המלאה להביע את דעתה על מה שהיא רוצה איך שהיא רוצה ומתי שהיא רוצה... בידיוק כמו שאנשים אחרים מביעים דעות עליה ועל אוונסנס.

ת'אמת..

זה דיון שלא גורר פתרון, אז לא משנה.. אני רק מקווה, כשאני אכנס לעסק הזה, עוד בערך 6 שנים, האמנים ילמדו לפרגן אחד לשני, ולא להשמיץ אחד את השני... מצטערת ככה לא עובדים! זה נראה שהם רוצים להצליח בזה שהם יורדים אחד על השני... סטייל ג'סטין.. מה הוא היה עושה בכלל בלי בריטני?! הוא לא היה קיים היום.. אוהבת -

yoo

New member
בדיוק! קדימה איימי!

אוך, בריטני היא בכלל לא זמרת, זו בכלל לא בעייה היום לקחת משהי יפה ולהפוך אותה לזמרת מצליחה בעזרת קצת טכנולוגיה (והתפלצנות הולכת וגוברת מצד הכוכבת הנוצרת) באותה המידה, מה הבעייה לקחת את קלאודיה שיפר ולעשות אותה זמרת פופ מספר 1? אין בעייה! ובריטני, פשוט שומעים שהקול שלה פשוט ממוחשב! ולא רק זה, היא גם העזה לנסות לשיר רוק, (i love rock'n'roll) וזה יצא כזה גרועעעע.. וכריסטינה...יש לה קול אדיר, אבל היא פשוט עושה הכל בשביל הכסף... וזהו, פופ זה דבר מזוייף...הם באים מיצירה גנטית, ומתוכנות מחשב מתקדמות, ומתקדמים להיות "הם המזוייפים"...וגם גוררים אחריהם מליוני שרמוטות עם בעיות אכילה, שלא מבינות שהכוכבות פשוט לא נראות ככה ביום יום.. (ראיתם פעם תמונה של כריסטינה שהיא לא בקליפ/הופעה? מהמהמיה, איזו דבה!)

Darrens Girl

New member
לא כל הפופ מזוייף!

תשמע שיר של דארן ותבין! חבל שבגלל "זמרות" כמו בריטני יוצר לזה שם רע, בגלל שהיא מוכרת את הגוף שלה, את ההייפ מסביב, היא מוכרת מהשערוריות! כשהיא שרה (כל האלבום ממוחשב....) היא שרה מהכסף! ותראו אותה מפרסמת נעליים, בגדים, ומה לא?! הכל בשביל הכסף! דארן שר פופ (פופ רך) והוא הבנאדם הכי פחות מזוייף שתמצא. כל השירים שלו אמיתיים, הוא כותב את כולם, הוא שר עם קול מהמם (ולא ממוחשב!!!), הוא שר מהנשמה ומרגישים את זה! כשעוד לא ידעתי אנגלית ושמעתי את הדיסק של סבג' גרדן, הרגשתי שהוא שר מהנשמה! כי דברים כאלו מרגישים! לך תשמע את של בריטני ותראה איך היא תשיר....

Torn

New member
אמממ נכון....../images/Emo28.gif

גם ונסה קרלטון ומישל בראנץ' עושות פופ והוא ממש לא מזוייף...

מישל בראנץץץ'...

חולה עליה! שתיהיה בריאה עם השירים המהממים שלה! היא פופ?! וואלה.. לא ידעתי.. לא משנה.. ובקשר לנושא הדיון, אני עדיין לא קולטת מה כל העניין?! לדעתי כל אחד רשאי לעשות מה שהוא רוצה, אם הוא רוצה להתפשט שהתפשט, לדעתי אנחנו הקהל חכמים, ואנחנו יודעים לקבל מסרים.. אז לא להגזים עם זה שאנחנו שומעים אותם רק בגלל הקליפים או המוזיקה, או כישרון הריקוד! ולדעתי כריסטינה ובריטני מאוד אמיצות בתחום הביגוד שלהם! רואים שהן מאוד גאות בגוף שלהן, אפילואם הן לפעמים נוטות להשמין... ועוד משהו, איך אפשר לדעת שהקול של בריטני ממוחשב?! אני ראיתי הרבה הופעות חיות של בריטני, ויש לה אותו קול, קצת עם התנשפויות בגלל הריקדים, אבל אותו קול! ואיך אפשר לדעת שהקול של דארן אינו ממוחשב?! אי אפשר לדעת! הכל ממוחשב! גם הרוק! כאילו, הלו! עושים את זה באולפן, תמיד משנים פה ושם! נ.ב. ושיפסיקו עם זה... נמאס לראות את הביקורות האלו בעיתון! ובמיוחד כשזה מגיע מאמן ששותף לאותה תעשייה.. אוהבת -

למעלה