בדרך ל"ניצחון המוחלט" נתניהו נותן לחמאס נמל במתנה

Cranio

Active member
בדרך ל"ניצחון המוחלט", נתניהו נותן לחמאס נמל, ומי צריך לכבוש את ציר פילדלפי על גבול מצרים, אם פותחים לחמאס נמל של קטאר?

מוטי חוף

Well-known member
בדרך ל"ניצחון המוחלט", נתניהו נותן לחמאס נמל, ומי צריך לכבוש את ציר פילדלפי על גבול מצרים, אם פותחים לחמאס נמל של קטאר?

היה צריך ללכת הבייתה לפני שנים רבות בגלל -:
1. הבלגה בכל הגזרות ואי כיבוש רצועת עזה לפני 15+ שנה .
2. הצבעה בעד טרנספר נצרים/קטיף.

סטילהוק1

Well-known member

זה לא נתניהו נותן, זה ביידן והאו"ם הנאצי נותנים.

נותנים להם נמל כי מגיע להם.

מי ישלוט בנמל זה כבר סיפור אחר.

Harrington

Well-known member
מנהל

אין כל סתירה בין הדברים, מעבר לשקר הקטן בכותרת שהרי הנמל ניתן לפלסטינאי הרצועה, אך ללא קשר לחמאס (ובמידה לא מועטה דווקא כדי לא לאפשר לו להשתלט על סחורות) שממילא לא צפוי להיות השליט במקום אחרי, כן, הנצחון המוחלט.

למי שלא מכיר, הממשלה דנה כבר שנים בהקמת נמל ימי ברצועת עזה. כעת יש מי שמסייע במימוש ומממן. מצוין מבחינת ישראל.

בון דוק

Active member
"רק אני יודע להגיד לאמריקנים 'לא'", הדגיש נתניהו. "אני עומד חזק מאוד מול האמריקנים",

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחההההההההההה
כשאתה צודק אתה צודק
אני מצרף את שיר הנמל (מקווה שההוא לא יטען שזאת פרסומת לגברת גולדברג)

שיר הנמל​

מילים: לאה גולדברג

לחן: רבקה לוינסון

קיים ביצוע לשיר זה

למרחקים מפליגות הספינות.
אלף ידיים פורקות ובונות,
אנו כובשים את החוף והגל
אנו בונים פה נמל פה נמל.
אנו כובשים את החוף והגל
אנו בונים פה נמל פה נמל.

מוצק הבטון ומורם המנוף
סירות המיטען מגיעות אל החוף
תכלת מלמטה ותכלת מעל,
ככה נבנה הנמל הנמל.
תכלת מלמטה ותכלת מעל,
ככה נבנה הנמל הנמל.

הפרבולה1

Well-known member
זה דוקא טוב , סיוע לעזה לא יעבור דרך שיטחינו!
ומה עם בדיקה של מה שנכנס לנמל ? יהיה יותר קל לבדוק מה נכנס ( ואם צריך להפציץ משלוחי נשק ) מאשר המצב הנוכחי שאמל"ח נכנס לעזה מתחת לציר פידלפי ממיצריים .

למעלה