בפסח משמידים את האטום אם ירצה השם

פי 10 מארס

Well-known member
ונאמר אמן
כולם להצטרף לתפילה של מארבו .
אוחח .. השמים יהיו נקיים סוף סוף ובטוחים יותר
ותכולים יותר .

Harrington

Well-known member
מנהל
ונאמר אמן
כולם להצטרף לתפילה של מארבו .
אוחח .. השמים יהיו נקיים סוף סוף ובטוחים יותר
ותכולים יותר .
אמן כן יהי רצון.
אמנם ישראל פועלת נגד תוכנית הגרעין האירנית כבר מ2009 אם לא לפני כן, אבל אכן נוצרה כאן הזדמנות פז לעבור (סוף סוף?) למערכה גלויה, מה שיאפשר הישגים נרחבים יותר ככל הנראה.

אין לי מושג אם זה יקרה בפסח או במועד אחר. אבל כזכור, בניסן נגאלו ובניסן עתידין להיגאל. אי"ה במהרה בימינו.

אביב 2019

Well-known member
תקיפה נגד הגרעין באיראן,לא תיקרה.משתי סיבות-
א.כל עוד רוה"מ שלנו הוא ביבי נתניהו,ביבי לא יכול ו/או לא מסוגל ו/או רקוב ומושחת.
ב.מלחמה גלויה בין ישראל לאיראן ומשם בין אמריקה לאיראן תהיה המלחמה האחרונה.
זה גוג ומגוג לכל דבר שאחריו הגאולה וימות המשיח.עוד מוקדם לכך.אולי בעוד 30 שנה.##

Harrington

Well-known member
מנהל
תקיפה נגד הגרעין באיראן,לא תיקרה.משתי סיבות-
א.כל עוד רוה"מ שלנו הוא ביבי נתניהו,ביבי לא יכול ו/או לא מסוגל ו/או רקוב ומושחת.
ב.מלחמה גלויה בין ישראל לאיראן ומשם בין אמריקה לאיראן תהיה המלחמה האחרונה.
זה גוג ומגוג לכל דבר שאחריו הגאולה וימות המשיח.עוד מוקדם לכך.אולי בעוד 30 שנה.##
'מפעל חייו', בהקצנה קלה, של נתניהו הוא מניעת/עיכוב הגרעין האירני. הוא פועל להשגת מטרה זו מאז היבחרו ב2009 ועל אף שזה נעשה מאחורי הקלעים, ההצלחה הישראלית (ולא רק שלה) גדולה כידוע.

אם מלחמה בין אירן לישראל ו/או לארה"ב זאת מלחמה גוג ומגוג? לפי השחקנים לכאורה כן. אבל תכל'ס, ככל שהמלחמה הזאת תתרחש בטרם יש לאירן גרעין, אני כלל לא בטוח. אמנם אני מאמין ומקווה שהגאולה תגיע במהרה, אבל אם זאת תהיה המלחמה האחרונה? רק הזמן ילמד.

למעלה