הדברים שהלכו לאיבוד- פרק 2- קצה חלום, ודי

YossihNew

Well-known member
אז איך אורן יעזור לרונה בתוכנית?

האם אסתי תגלה?

ולמה הם יריבו?

YossihNew

Well-known member
יותר מדי שכול היום. היי, רבין. מה שלומך? לא, אני פגשתי היום תלמיד שלו. מהפלמ"ח. נכון? אבל עפולה?! בחייאת! אה, אתה אבא של. עכשיו ברור. אני לא חושב שהוא יכיר את נטע.

מה זה פה, נעלמים? עוד פעם גונבים דברים... אורן לא משתפן, לא כדאי. רק תשתיקו את השיחות. ולא מול אסתי. כן, הטקסט של ה-AI מקסים. גם את שמת לב, מה?

כן, הנה שם הפרק. היא ליטרלי הייתה בכפר עזה. היי, אחות של רני. היי, בחור נגרר.

נונו או רני בשמלה? או דוד בשמלה? זה כמו קסם, בול כמו אקספליארמוס. היא תשרוף אתכם? אולי היא שרופה. אגב, תדעו לכם שיש לי דמות אובססיבית לנונו. יש לי. ותופתעו מי אמורה לשחק אותה. הוא באמת לא טבעי מדי.

זה לא כמו באשמורת, שמשכפלים כאילו כלום. לפחות עושים את זה בבית אהרון, שם מדווחים!

אבא שלך לא חשוב כבר, גם ככה זה היה מבצע דרדל'ה. מה נראה לך, רונה? מה נראה לך? בחייאת. לא, זה היה סבבה כזה.

היא לא כתבה כלום, וואו. היא לא קראה להפסקת אש, נכון? כן, מכיר את זה. אבל את הפולנים אל תממנו. פרט לבמבה. עפולה?! מירי מסיקה זה נחמד. כן, חשוב לא להתבלבל בין אזעקות וצפירות.

כן, המון פלאשבקים.

יש? יש. יש? יש. אוי. התחלף לו ה... כן, זה נשמע מאוד עצוב. וגם אני שנאתי את הצפירה פעם. אוי, הוא לא זוכר?

תהיו משפחה שכולה שלמה. כן, זה בגלל בחורה.

יותר מדי מצבות. כן, מצבה בצורת גיטרה. מיכל ינאי, זה לא הזמן ולא המקום. ולהזכיר איך את היית לא חינוכית?!

הו, שלום ליריב של אבא של אורן. זה לא מחבוא טוב כל כך. חייב להגיד לכם. אתם יודעים?

באמת? 1234? כן, זה אסון אחר. חבר'ה, קצת כבוד לנופלים. הם יעמדו פה. אמרתי לכם. איזה עצוב זה שצריך להוסיף כתוביות. חבר'ה, מחר תעמדו כפול. אתם יודעים, הסצנה באמת ארכה דקה כמו הצפירה.​

למעלה