היחידים שמתפקדים בממשלה העלובה הזאת הם עוצמה יהודית והציונות הדתית.

1ספי11

Well-known member
רק נזכיר, הימין האידאולוגי (שאב"ג וסמוטריץ' נמנים עליו) צועקים ומתריאים כבר שנים. התגובה שהם זכו להתראותיהם אלו הייתה שהם 'משיחיים' ו'קיצונים'. זה מילא. חלק מהיריבות הפוליטית הלגיטימית (גם אם די מטומטם לא להקשיב להתראות של הצד שעד היום צדק בכל התראותיו).

אבל גם היום השמאל ממשיך עם זה. גם לאחר שהתברר למרבה הצער שגם הפעם, גם בעניין הזה, הימין צדק בהתראותיו, עדיין השמאל ממשיך לכנותו בשמות ולהתעלם מעמדותיו. זאת כבר לא סתם יריבות פוליטית או שנאת חינם. זאת פשוט טיפשות ממדרגה ראשונה.
מי אלה הימין? את גלנט הוא פיטר בגלל שהוא הזהיר את הממשלה על האסון המתקרב.
עובדה שאותו "ימין" נשאר בממשלה אומרת לנו שהיו לימין הזה דברים חשובים יותר מפאקקטה אסון.

Harrington

Well-known member
מנהל
מי אלה הימין?
צוין במפורש בדברי למעלה.
את גלנט הוא פיטר בגלל שהוא הזהיר את הממשלה על האסון המתקרב.
ואללה? האמת שממש לא על זה, אבל לא ניכנס לזה עכשיו. לא קשור כהוא זה לדיון או לדברי.
עובדה שאותו "ימין" נשאר בממשלה אומרת לנו שהיו לימין הזה דברים חשובים יותר מפאקקטה אסון.
אז? זאת "עובדה" שמה בדיוק? כיצד היא מתיימרת לסתור את דברי למעלה?

1ספי11

Well-known member
צוין במפורש בדברי למעלה.

ואללה? האמת שממש לא על זה, אבל לא ניכנס לזה עכשיו. לא קשור כהוא זה לדיון או לדברי.

אז? זאת "עובדה" שמה בדיוק? כיצד היא מתיימרת לסתור את דברי למעלה?
עובדה שאותו "ימין" עדיין בממשלה ומתבכיין שהוא התנגד למשהו, נושא באחריות על האסון כמו ראש הממשלה וכל חברי הממשלה.

Harrington

Well-known member
מנהל
עובדה שאותו "ימין" עדיין בממשלה ומתבכיין שהוא התנגד למשהו, נושא באחריות על האסון כמו ראש הממשלה וכל חברי הממשלה.
וכי ראית אותי כותב משהו אחר באיזשהו מקום? או שסתם בא לך לנצל את הפוסט שלי עליו אתה עושה את עצמך מגיב, כדי להנפיץ שוב את המנטרה שלך? כרגיל, אין לי בעיה לשרת. רק תעדכן מראש שאדע עד כמה להגיב ברצינות ועניינית.

1ספי11

Well-known member
וכי ראית אותי כותב משהו אחר באיזשהו מקום? או שסתם בא לך לנצל את הפוסט שלי עליו אתה עושה את עצמך מגיב, כדי להנפיץ שוב את המנטרה שלך? כרגיל, אין לי בעיה לשרת. רק תעדכן מראש שאדע עד כמה להגיב ברצינות ועניינית.
מיצינו.
אתה גמיש מאוד בהתייחסות לדבריך.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה גמיש מאוד בהתייחסות לדבריך.
אני פשוט לא קורא ב' כשאני כותב א'. באמת די פשוט הקטע הזה :). זה שאתה מעדיף לקרוא את ב' למרות שאני כתבתי רק על א', שיבושם לך. כל אחד ומה שחשוב לו למשוך אליו את הכתוב כדי להקל על עצמו את מלאכת ההתקפה. אבל כרגיל, זה לא משנה לא את המציאות ולא את מה שכתבתי.

אכן, מיצינו.

1ספי11

Well-known member
בוודאי שנושא החמאס היה חשוב לבן גביר.
הוא התריע בכל ישיבות הממשלה ובכל ישיבות הקבינט המורחב.
עד כדי כך שגלנט איים על נתניהו שאם בן גביר יהיה נוכח בישיבות הקבינט המורחב הוא גלנט לא יופיע לדיונים בקבינט.
ולא רק שכך אלא שגלנט הורה לקציני המטכ"ל לא לדבר עם בן גביר בשום פנים ואופן על ענייני ביטחון.
זה הכל רשום בפרוטוקולים הלא חסויים של ישיבות הממשלה והקבינט.
עוד פעם.
על דברים שחשובים לו הוא נעמד על רגליו האחרויות ונתניהו עשה כמצוותו.
אם נשאר בממשלה הוא אחראי כמו כל אחרים גם אם התנגד למהלך כזה או אחר .

הפרבולה1

Well-known member
כל הכבוד לסמוטריץ, מסתבר שהוא יודע "לדבר אננלית" עם הממשל הדמוקרטי האנטישמי והטיפש .

Harrington

Well-known member
מנהל
כל הכבוד לסמוטריץ, מסתבר שהוא יודע "לדבר אננלית" עם הממשל הדמוקרטי האנטישמי והטיפש .

גם פעולתו של נתניהו השבוע דומה לכך. כמו תמיד (ומה שהשמאלנים/רל"בים שמבקשים רק להפחיד לא יספרו לך), הממשל בארה"ב מנסה את מזלו. הוא מאיים, מתריע, לפעמים גם נוקט בפעולה קטנה וזניחה, ואז בוחן את התגובה הישראלית. אם ישראל נכנעת לתכתיביו, הוא מבסוט. אם ישראל מחליטה לעמוד זקופה ועצמאית ולא נכנעת לתכתיביו, הוא ממשיך הלאה ונכנע בעצמו להחלטה הישראלית. תמיד היה כך וזה לא השתנה גם בממשל הזה.

זה לא שונה משמעותית מיחס הורה לילדו. הילד מבקש לעשות חור באוזן ולשים עגיל, ההורה מסרב ומתריע. הילד עושה בכל זאת, ההורה לא תולש את העגיל מאוזן ילדו, אלא מתמודד (ואולי אפילו נהנה) עם העצמאות שהילד הפגין וממשיך הלאה.

למעלה