המצב היום

מצב
הנושא נעול.

סמדר2

New member
המצב היום

המצב היום חברה מאוד אשמח לדעת באם סימנו את גל 5 לפי אליוט וכעת אם אנו עומדים בפני ירידות אתמול יצאתי מהשוק עם שבירת 565 ונכנסתי ל short ואילו היום באם השוק יעלה מעל 566 מה אני אמורה להיכנס שוב לשוק ולספוג שוב פעם הפסדים ובכן אתם רואים שהשיטה הקלסית לא מתאימה במקרים אלו ודרך אגב קראתי במקרה את ניתוחו של איל בו הוא טוען שהירידות אפילו מתחת ל 565 אינן משנות את המגמה החיובית מה אתם חושבים אשמח לדעת

efihecht

New member
את שוברת לי את הלב

המצב היום חברה מאוד אשמח לדעת באם סימנו את גל 5 לפי אליוט וכעת אם אנו עומדים בפני ירידות אתמול יצאתי מהשוק עם שבירת 565 ונכנסתי ל short ואילו היום באם השוק יעלה מעל 566 מה אני אמורה להיכנס שוב לשוק ולספוג שוב פעם הפסדים ובכן אתם רואים שהשיטה הקלסית לא מתאימה במקרים אלו ודרך אגב קראתי במקרה את ניתוחו של איל בו הוא טוען שהירידות אפילו מתחת ל 565 אינן משנות את המגמה החיובית מה אתם חושבים אשמח לדעת
את שוברת לי את הלב אני שומע אותך ואת מזכירה לי את עצמי לפני כמה שנים הדבר היחיד שאני יכל להציע לך זה לא לעשות כלום לפני שאת בטוחה סטטיסטית שאת בכוון הנכון ובדרך הנכונה. תאמצי לך שיטת עבודה ובידקי אותה היסטורית אם היא באמת טובה ויציבה. (כמו על תוכנה בשם TradeStation ) לפני שאת בטוחה שלפחות שהיסטוריה לטובתך אני לא מציע לעשות דבר (או מציע שלא לעשות כלום). אפי

מצב
הנושא נעול.
למעלה