זוכרים איך התנגדתם להביא ילדים

זוכרים איך התנגדתם להביא ילדים

להפגנת הימין? תחשבו על עובדי ההייטק, החוזרים מאוחר וילדיהם גדלים ללא הורים רוב ימות השבוע. האם זה עדיף על הבאת ילדים להפגנה, כשברור שילדים אלה מגודלים ביד אוהבת וצמודה בהרבה?

דורית 11

New member
כמה סטיגמות בהודעה אחת

איך בכלל קישרת בין הדברים? האם כל ילדי עובדי ההיטק גדלים ללא הורים (התכוונת לשני הורים עובדים או רק להורה אחד?)? ברור שילדי מצביעי הימין מגודלים ביד אוהבת וצמודה בהרבה? ומה דעתך על ילדים לעובדי היי טק שגם מגיעים להפגנות? מאיפה הבאת את זה? אולי ילדי ההתנחלויות הם בדר"כ ממשפחות מרובות ילדים שהוריהם חייבים לעבוד קשה (ובדר"כ רחוק ממקום מגוריהם הנידח), הם חיים בעוני וצמצום, זמנם של ההורים מוקדש בעיקר לפרנסת 5-10 ילדים ואין להם זמן להקדיש לילדיהם? אני כמובן לא טוענת זאת אלא רק ממשיכה בקו שלך שמשייך בין טיפוח הורי לבין דעות ההורים. בקיצור, לא יודעת אפילו איך להתחיל לענות.

חדשה מרעישה-

ממוצע הילדים בהתיישבות לא עומד על 5-10 (ואיזה פער בין 5 ל10!!!), הם גם לא חיים בעוני. אולי בעצם את היית מגדירה את זה כעוני, בלי 2 טלוויזיות, 2 רכבים ובלי יציאה לחופשות ומיני מתיקה ותרגימא בבית... לא הסטיגמות שלך מו"ר ולא הסטיגמות שלך דורית, עושות לכם חסד.

דורית 11

New member
אני הקצנתי בכוונה את הדברים

הלכתי בעקבות קו המחשבה של מחשבות וציינתי מפורשות שאני ממש לא מאמינה בסטיגמות האלה.

אני דווקא חושב שבהנחלויות משקיעים

הרבה יותר בילדים. אני גם לא חושב שיש שם 10 ילדים בכל משפחה ורבים גם לא דתיים.

דורית 11

New member
תגיד, אתה רציני?

מה הבדל בין תושב חילוני שגר באלפי מנשה או באורנית לבין תושב כפר סבא חוץ מזה שסביר להניח שתושב ההתנחלות לא יכול להרשות לעצמו לקנות דירה בכפר סבא? אתה באמת חושב שבאופן כללי תושב ההתנחלות משקיע יותר בילדיו?

אני מדבר על התנחלויות אידיאולוגיות.

אם אני רציני? ראית פעם את הנוער שלהם? יש לי בת דודה שם. אני מבטיח לך שאני צודק.

זה באמת נכון.

הנוער בישובים האלה באמת יותר מחונך ויותר "מטופח" ע"י ההורים. כבר בתיכונים שמים דגש על חינוך הילדים ובטח אח"כ בישיבות ובמכללות למינהן. הראיה היא ההשקעה הכספית שהורים מוכנים להשקיע בילדים. אין לכם מושג כמה יקר להחזיק ילדיםפ במערכת חינוך של ישיבה/אולפנא ואין אפשרות אמיתית לשלוח לחינוך ממלכתי (מי שרוצה חינוך דתי אמיתי ולא מסורתי). אלפי שקלים בחודש הולכים לחינוך, כי בזה לא מתפשרים. והתוצאות בהתאם.

יש אידיאולוגיה שאינה אינטרסנטית? יש

השקעה כלשהי שאינה אינטרסנטית? יש רע להשקיע בעתיד הילדים?

ת ב נ

New member
כן -כאשר השיטה היא בחירה אישית

מתוך הפעלת שיקול דעת , מתוך ראייה רחבה ולא מתוך פאנטיות, עיוורון ושטיפת מוח.

את בשרשור הנכון?

המצאת עוד וינדואוז, עוד איציק, עוד שקייפי זה באמת שיקול דעת הולם ביותר במקום החיים האמיתיים. אבל זו היתה רק עקיצה. בהחלט ניתן להמציא פתרון עתיר ידע לסרטן. זו משמעות אמיתית ועמוקה לחיים עם ייעוד. לכי תראי מיהם אותם אנשים הנמצאים במקומות כאלה.

Kalla

New member
ניתן להגיד את זה על קיצוניים

מכל קצוות הקשת הפוליטית. אידיאולוגיה בלתי מתפשרת תמיד מתנגשת בהגיון בריא.

דורית 11

New member
גם לי יש בת דודה אידיאליסטית

באה להתגייס לצבא היישר מההתנחלות מיאמי.

עמית@

New member
את תיקח את זה אישית, אבל ../images/Emo31.gif

א. יש הבדל בין לחזור מאוחר לבין להשתמש בילדים שלך לצורכי תעמולה גרידא. ב. לא כל מי שחוזר מאוחר: מזניח את ילדיו ג. יד צמודה, לאו דווקא שווה יד אוהבת.. והכי חשוב, מה הקשר?

כל מי שחוזר מאוחר מזניח את ילדיו.

אמנם יד צמודה אינה חייבת להיות יד אוהבת, אבל לפחות יש מישהו בסביבה שהחליט שהוא צריך לגדל את ילדיו ולשמור עליהם.

דורית 11

New member
ואם הוא חוזר מאוחר ואינו עובד הייטק

אלא סתם מתנחל שצריך לפרנס 10 נפשות והוא גם לוקח ילדיו להפגנות?"

אז יש לך חדשות בשבילך

כשעבדתי, הייתי מגיעה הביתה כל יום לא לפני 17 ובעלי אף יותר מאוחר. מעולם ילדינו לא היו מוזנחים.

למעלה