זעם בממשלה על בן גביר וה"דרדלה", בעולם הערבי לגלגו: "התכוון שהתקיפה חלשה"

גינויים חריפים מבכירים בממשלה: "הוא גרם נזק גדול מאוד לישראל, האיש הזיה והתנהגותו מופקרת". כלי תקשורת ערביים עטו על הציוץ ותרגמו את המילה "דרדלה", באיראן התבדחו: "הרשויות הישראליות לועגות לעצמן"
מי אלה הבכירים בממשלה? הגנץ? האייזנקיוט? אולי סר הביזיון גלנט?
ובכן בן גביר הוא לא עציץ כמו רוב שרי הליכוד. הוא לא נמצא בממשלה ולו תפקיד השר לביטחון לאומי כדי לסמן V .
ומי גרם נזק גדול לישראל? כל אותם בכירים שכביכול זועמים על בן גביר איפה הייתם ב 7.10? אולי גם תאשימו את בן גביר בטבח שמחת תורה?
חבורה של סמרטוטים עלובים ובראשם הסמרטוט הראשי נתניהו.
יאללה הגיע הזמן ללכת לבחירות ולהעיף את הממשלה הרקובה הזאת משחיתות מוסרית ומתבוסתנות עלובה.
כן רבותי. מה שצה"ל עשה כתגובה לתוקפנות האיסלמית נגד ישראל זה ביזיון קולוסאלי שגם בלי בן גביר כל העולם צוחק עליכם.

זבל עוזר לצמיחה. בן גביר הוא רעל שאת הנזק שלו ראינו במדינות שאפשרו לסוג שלו להגיע להנהגה.

תחסוך מאיתנו את התעמולה שלך. אנחנו יודעים שאתה ערבי מתחזה תומך טרור ולכן מבחינתי אתה מובן מאליו.
לי יש בעיה יותר קשה עם יהודים שתומכים בטרור.

1ספי11

Well-known member
תחסוך מאיתנו את התעמולה שלך. אנחנו יודעים שאתה ערבי מתחזה תומך טרור ולכן מבחינתי אתה מובן מאליו.
לי יש בעיה יותר קשה עם יהודים שתומכים בטרור.
ה"אנחנו" מתייחס לך ולבהמה המטומטת שאתה חי איתה.

נערך לאחרונה ב:
אנחנו מתייחס לך ולבהמה המטומטת שאתה חי איתה.

אנחנו מתייחס לך ולבהמה המטומטת שאתה חי איתה. לא הצלחתי לרדת לסוף דעתך.
בכל מקרה בן גביר וסמוטריץ עם כינונה של הממשלה עוד כמעט שנה לפני ה7.10 דרשו להרחיק את העזתים מהגדר עיי יצירת פרמטר של 50 מ' של מיקוש נעל ורכב לאורך הגדר . הם דרשו את כניסת צה"ל לרפיח לציר פילדלפי ולחסום את המנהרות.
הם דרשו חיסולים ממוקדים ועוד הרבה פעולות מלחמתיות ואמרו שהחמאס לא מורתע ולפי המודיעין הם מתאמנים חזק על פריצה מעבר לגבול לישובים עד שגלנט הודיע לנתניהו שאם בן גביר לא יסולק מישיבות הקבינט המורחב הוא לא יופיע שם. הוא הוה גם לקציני המטה הכללי לא לדבר עם בן גביר.
אם היו רק שומעים בקולו האסון והטבח ב7.10 לא היו מתקיימים.

1ספי11

Well-known member
אנחנו מתייחס לך ולבהמה המטומטת שאתה חי איתה. לא הצלחתי לרדת לסוף דעתך.
בכל מקרה בן גביר וסמוטריץ עם כינונה של הממשלה עוד כמעט שנה לפני ה7.10 דרשו להרחיק את העזתים מהגדר עיי יצירת פרמטר של 50 מ' של מיקוש נעל ורכב לאורך הגדר . הם דרשו את כניסת צה"ל לרפיח לציר פילדלפי ולחסום את המנהרות.
הם דרשו חיסולים ממוקדים ועוד הרבה פעולות מלחמתיות ואמרו שהחמאס לא מורתע ולפי המודיעין הם מתאמנים חזק על פריצה מעבר לגבול לישובים עד שגלנט הודיע לנתניהו שאם בן גביר לא יסולק מישיבות הקבינט המורחב הוא לא יופיע שם. הוא הוה גם לקציני המטה הכללי לא לדבר עם בן גביר.
אם היו רק שומעים בקולו האסון והטבח ב7.10 לא היו מתקיימים.
בכינות אופינית לאיפוטנציה פשיסטית.
בן גביר וסמוטריץ חברים בממשלה וידעו להעביר כל דבר שהיה חשוב להם.
אם הם נשארו בממשלה כשלא קיבלו את דעתם הם חלק מהממשלה ויש להם את אותה אחריות כמו לשאר חברי הממשלה.

בכינות אופינית לאיפוטנציה פשיסטית.
בן גביר וסמוטריץ חברים בממשלה וידעו להעביר כל דבר שהיה חשוב להם.
אם הם נשארו בממשלה כשלא קיבלו את דעתם הם חלק מהממשלה ויש להם את אותה אחריות כמו לשאר חברי הממשלה.
ברור שהם חלק מהממשלה וביום שתוטל אחריות כלשהיא על הממשלה ברור שהם חלק מהאחריות הזאת.
אבל זה לא מבטל את העובדות. והעובדות מראות בבירור שסמוט ובן גביר התנגדו למדיניות הצבא והממשלה בכל מה שנוגע לטיפול בחמאס ברצועה.
עד כדי כך ששר הביטחון גלנט גער בבן גביר באחת מישיבות הקבינט המורחב ואמר לו אתה לא מבין בביטחון ובן גביר ענה לו ואמר אני אולי לא מבין בביטחון כמוך אבל אני מבין בערבים.
בסופו של דבר מי צדק ומי טעה? ברור שסמוט ובן גביר צדקו ושר הביטחון הרמטכ"ל וקיצני המטה הכללי טעו. או אולי לא טעו. אולי ידעו ולא פעלו בגלל סיבות מסוימות שקשורות לפוליטיקה.

1ספי11

Well-known member
ברור שהם חלק מהממשלה וביום שתוטל אחריות כלשהיא על הממשלה ברור שהם חלק מהאחריות הזאת.
אבל זה לא מבטל את העובדות. והעובדות מראות בבירור שסמוט ובן גביר התנגדו למדיניות הצבא והממשלה בכל מה שנוגע לטיפול בחמאס ברצועה.
עד כדי כך ששר הביטחון גלנט גער בבן גביר באחת מישיבות הקבינט המורחב ואמר לו אתה לא מבין בביטחון ובן גביר ענה לו ואמר אני אולי לא מבין בביטחון כמוך אבל אני מבין בערבים.
בסופו של דבר מי צדק ומי טעה? ברור שסמוט ובן גביר צדקו ושר הביטחון הרמטכ"ל וקיצני המטה הכללי טעו. או אולי לא טעו. אולי ידעו ולא פעלו בגלל סיבות מסוימות שקשורות לפוליטיקה.
העובדות שהם התעסקו במה שחשוב להם : העברת כספים להתנחלויות .
אם היה חשוב להם בטחון המדינה היו עומדים על הרגליים האחוריות ודואגים שנתניהו יפעל.

נכון. הוא הזבל האורגני שמכניסים לעציץ
לדעתי הזבל הוא אתה.
אין לך אפילו טיפת אינטגריטי להודות שבן גביר וסמוטריץ היו השרים הבכירים היחידים בכל הממשלה העלובה הזאת שאם היו שומעים בקולם ה 7.10 לא היה מתרחש כלל.
אז תחסוך מאיתנו את השנאה שלך . ממש לא אכפת לי שאתה לא תומך בעוצמה יהודית אבל תהייה כנה עם עצמך .
אתה לא מסוגל אפילו לחשוב בהיגיון. אז לא רק שאתה זבל אלא שאתה זבל טיפש.
לא הייתי מכנה אותך זבל אבל אני מרשה לעצמי להחזיר לך בדיוק כפי שאתה מתבטא כלפי אחרים.

The Real Big Joe

Well-known member
סמוטריץ היו השרים הבכירים היחידים בכל הממשלה העלובה הזאת שאם היו שומעים בקולם ה 7.10 לא היה מתרחש כלל.
איך הם היו אמורים למנוע את זה?
אז תחסוך מאיתנו את השנאה שלך
זה ממש מצחיק. :ROFLMAO: האגזוז של מכונת הרעל מדבר אתי על שנאה?! אתה הרי כולך שוחה בביצת התועבה של שנאה חולנית. איך אתה אומר על הכל? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא הייתי מכנה אותך זבל אבל אני מרשה לעצמי להחזיר לך בדיוק כפי שאתה מתבטא כלפי אחרים
קיבלת הסמכה בשם האחרים? :)

איך הם היו אמורים למנוע את זה?

זה ממש מצחיק. :ROFLMAO: האגזוז של מכונת הרעל מדבר אתי על שנאה?! אתה הרי כולך שוחה בביצת התועבה של שנאה חולנית. איך אתה אומר על הכל? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קיבלת הסמכה בשם האחרים? :)
אני לא שונא . אצלי אין דבר כזה שנאה.,
שנאה זה רגש ,אהבה זה רגש.
אהבה זה רגש חיובי. שנאה זה רגש שלילי כי משנאה אין תועלת. ואני בן אדם תועלתי כלומר אני יכול לתעב מישהו אבל לא לשנוא אותו. אני למשל מתעב ערבים מוסלמים אבל לא את כל הערבים המוסלמים. רופא המשפחה שלנו הוא ערבי מוסלמי שנולד ברמאללה וכשהיה בן 5 משפחתו היגרה מרמאללה לארה"ב . אני לא שונא אותו וגם לא מתעב אותו.
אני מתעב ערבים שקרנים שמטפחים את נרטיב השקר ואני מתעב יהודים כמוך שעוזרים לערבים מוסלמים לפתח את נרטיב השקר על עם פלשתיני ומדינה פלשתינית דווקא בארץ ישראל ועוד במדינת ישראל.
אצלכם הססמולנים הרגש משתלט על השכל. והרגש שלכם הוא רגש של שנאה כלומר השנאה מאכלת אתכם מבפנים.
הראש לא עובד , השכל לא קיים. אצלכם הססמולנין השכל היגר לחלל .
אצלי רק השכל עובד לא נותן לרגש שלילי להשתלט עלי.

The Real Big Joe

Well-known member
אני לא שונא . אצלי אין דבר כזה שנאה.
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

אני יכול לתעב מישהו אבל לא לשנוא אותו.
:D:D:D:D:D:D:D

ואני מתעב יהודים כמוך שעוזרים לערבים מוסלמים

אצלכם הססמולנים הרגש משתלט על השכל

והרגש שלכם הוא רגש של שנאה כלומר השנאה מאכלת אתכם מבפנים.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אצלי רק השכל עובד לא נותן לרגש שלילי להשתלט עלי.
אתה ממש מתפקד כמו AI...

מוטי חוף

Well-known member
ומי גרם נזק גדול לישראל? כל אותם בכירים שכביכול זועמים על בן גביר איפה הייתם ב 7.10? אולי גם תאשימו את בן גביר בטבח שמחת תורה?
(y)
אולי תאשימו את בן גביר גם בטבח/רצח/אונס שעשו מחבלים ערבים מוסלמים נאצים ביהודים בשנת 1834 ובשנת 1929 ...
זה עוד לפני שהסבא רבה של בן גביר נולד .

Harrington

Well-known member
מנהל
גינויים חריפים מבכירים בממשלה: "הוא גרם נזק גדול מאוד לישראל, האיש הזיה והתנהגותו מופקרת". כלי תקשורת ערביים עטו על הציוץ ותרגמו את המילה "דרדלה", באיראן התבדחו: "הרשויות הישראליות לועגות לעצמן"
מי אלה הבכירים בממשלה? הגנץ? האייזנקיוט? אולי סר הביזיון גלנט?
ובכן בן גביר הוא לא עציץ כמו רוב שרי הליכוד. הוא לא נמצא בממשלה ולו תפקיד השר לביטחון לאומי כדי לסמן V .
חבורה של סמרטוטים עלובים ובראשם הסמרטוט הראשי נתניהו.
יאללה הגיע הזמן ללכת לבחירות ולהעיף את הממשלה הרקובה הזאת משחיתות מוסרית ומתבוסתנות עלובה.
כן רבותי. מה שצה"ל עשה כתגובה לתוקפנות האיסלמית נגד ישראל זה ביזיון קולוסאלי שגם בלי בן גביר כל העולם צוחק עליכם.
מי החליט על הכותרת (בתקשורת)? האמנם יש"זעם" של ממש בממשלה? מסופקני. אולי מחשבה שעדיף היה אלמלא היה מצייץ את הנ"ל. אולי הסכמה עם הדברים אבל התנגדות להשמעתם. אולי גם חוסר הסכמה וגם זה בסדר גמור. ממשלות המחנה הלאומי כזכור הן ממשלות דמוקרטיות מבחינה זו. לא כמו מפלגות שלטון (כיבכול) כמו יש עתיד למשל, בו אנשים נענשים על החזקה בדעה שונה מזו של היו"ר. אבל "זעם"? זאת מילה שברגע שהיא מופיעה אתה יכול לדעת שעורך או כתב המתקרא עיתונאי של אחד הערוצים הממסדיים, יעני 11-12-13 הנפיק את הכותרת :).

בקיצור, אפשר להיות לגמרי רגועים. הציוץ של אב"ג לא גרם שום נזק, אבל היה חשוב ממספר רב של סיבות. לא רק לתדמית של אב"ג ולאלקטורט שלו, אלא לממשלה כולה דווקא. הזועמים יחמיצו פנים, אבל כפי שנכתב לאורך השרשור לפני, לא מן הנמנע שמדובר באותם חמוצים שמקומם בממשלה ממילא בא רק כעלה תאנה חסר משמעות, כאשר כוחם גבוה בהרבה מכפי שהיה אמור להיות.

מי החליט על הכותרת (בתקשורת)? האמנם יש"זעם" של ממש בממשלה? מסופקני. אולי מחשבה שעדיף היה אלמלא היה מצייץ את הנ"ל. אולי הסכמה עם הדברים אבל התנגדות להשמעתם. אולי גם חוסר הסכמה וגם זה בסדר גמור. ממשלות המחנה הלאומי כזכור הן ממשלות דמוקרטיות מבחינה זו. לא כמו מפלגות שלטון (כיבכול) כמו יש עתיד למשל, בו אנשים נענשים על החזקה בדעה שונה מזו של היו"ר. אבל "זעם"? זאת מילה שברגע שהיא מופיעה אתה יכול לדעת שעורך או כתב המתקרא עיתונאי של אחד הערוצים הממסדיים, יעני 11-12-13 הנפיק את הכותרת :).

בקיצור, אפשר להיות לגמרי רגועים. הציוץ של אב"ג לא גרם שום נזק, אבל היה חשוב ממספר רב של סיבות. לא רק לתדמית של אב"ג ולאלקטורט שלו, אלא לממשלה כולה דווקא. הזועמים יחמיצו פנים, אבל כפי שנכתב לאורך השרשור לפני, לא מן הנמנע שמדובר באותם חמוצים שמקומם בממשלה ממילא בא רק כעלה תאנה חסר משמעות, כאשר כוחם גבוה בהרבה מכפי שהיה אמור להיות.

לדעתי הציוץ של אב"ג גרם בהחלט נזק אבל לא ברמה הבינלאומית אלא ברמה הפנימית הישראלית הפוליטית.
הוא גרם נזק לממשלת הימין הזאת כשבן גביר חושף את מחדליה. המילה דרדלה אצלנו הישראלים יש לה משמעות שאין לעולם. זה סלנג שמראה חולשה פחדנות ותבוסתנות .

למעלה