לא ננוח מר חליווה עד שנראה אותך בכלא .

שחר 676

Well-known member
מנהל
.
אם היה מה לקחת, הייתי אומרת סבבה.
במקרה שלו, אין שום טיעון רק הטרלה ערבית.
האיש הזה הוא מטריל מקצועי , תעמולן שמאל שלא בא לנהל שיח במטרה להגיע לחקר האמת. הוא בא לבלבל בשכל , לטעון טענות הזויות תוך כדי ניסיון לתמוך אותן בהררי מלל מועתק חסר כל קשר לשיח אשר נועד לבלבל את הקוראים.

ולכן כבר מזמן אני מקפיד להשתעשע בו , להזכיר לו את מגרעותיו מבלי לאבד אנרגיה מיותרת על ויכוח חסר תוחלת עימו. לכן לפני שהשיח מגיע למעגליות אני מקפיד לפרוש ממנו.

.

האיש הזה הוא מטריל מקצועי , תעמולן שמאל שלא בא לנהל שיח במטרה להגיע לחקר האמת. הוא בא לבלבל בשכל , לטעון טענות הזויות תוך כדי ניסיון לתמוך אותן בהררי מלל מועתק חסר כל קשר לשיח אשר נועד לבלבל את הקוראים.

ולכן כבר מזמן אני מקפיד להשתעשע בו , להזכיר לו את מגרעותיו מבלי לאבד אנרגיה מיותרת על ויכוח חסר תוחלת עימו. לכן לפני שהשיח מגיע למעגליות אני מקפיד לפרוש ממנו.
צודק, ברוב המקרים הוא מסתפק בלבלבל את המוח על מקור שבין כה וכה לא טורח להיכנס אליו.

evglev1

Well-known member
מנהל
רק מטומטם כמוך מסוגל להמשיך להעלות את הגירה הזאת. וכן זה חרא. לא אני מגדף. מה שאתה פולט כאן זה החרא.
אייכמן לא הרשיע את עצמו ולא את קסטנר. אייכמן רק הוכיח איך קסטנר הצליח לעבוד עליו ולהוציא ממנו הרכבת המפורסמת. אלמלא ביצי הענק של קסטנר שישב מול אייכמן, כאילו היה שווה ערך אליו וכאילו שהוא מייצג את הסוכנות היהודית ואת הבריטים (לכן גם נשלח בראנד לאיסטנבול, כי אייכמן הפתי האמין לו). אבל אתה דביל כמו אייכמן. אתה ממש בחברה טובה... לקסטנר לא היה שום כוח, שום יכולת להשפיע על כלום, לא בהונגריה ולא בא"י ולא עם הבריטים, אבל הוא שיחק אותה "מוישה גרוס" ובזכות זאת הציל ישירות 1700 איש ברכבת ועוד כ-17,000 בעקיפין ברכבות שהופנו לשטרסוף במקום לאושויץ.
ועכשו שזכית להתיחסות ממני לעניין, תחגוג את "נצחונך" להסטת הדיון. זה לא יקרה שוב
בחרת להיות תלמידו של אייכמן. יבושם לך.
איזה יופי בתמורה לכך ש-400-500 אלף הלכו כצאן לטבח להשמדה כשהם חשבו שמדובר בסתם מעבר, ניצלו 17,000.

לא מפתיע: זאת הייתה תשובה הכי "חזקה" שיכולת להפיק. כי חוץ מלגדף אין לך שום דרך להצדיק את השטות.

באמת? כמו שבן גביר לא "מדריך" את המיליציה שלו (לשעבר משטרת ישראל)?

מערכת ההבטחון אוספת את המודיעין. את ההערכות - שאינן מוחלטות אילא פרשניות, היא מתאימה לרוח המפקד. באירגון בריא, המפקד מעודד חשיבה עצמאית, בארגון חולה כמו זה שששולט בנו מכתיבים את הפרשנות.

כל פעם שאתה מרגיש שאין לך משהו ענייני לומר - אתה דוחף קינטור אישי. זה שקוף.

לא מעניין אותי למי אתה מצביע, ועוד פחות מעניין אותי מה שאתה טוען שאתה מצביע.

הופה! פעם שלישית אתה מתלבט וומתבלבל ומוצא נחמה בקריאת "תועמלן שמאלי"

יפה. אני מעדיף שאתה מגיב בהומור

אתה כנראה במצוקה אמיתית, אם אתה מעלה גירה עם החרא שלך שהיה אמור לצאת מהצד השני. אתה באמת חושב שאתה משיג בזה משהו מלבד התבזות?

פעם רביעית. זה לא רק גובל ב-OCD. זה כבר עמוק בתוכו.

השר בן גביר לא מדריך את המשטרה.
השר מתוקף תפקידו הוא קובע מדיניות. הוא לא מתערב בעבודת המשטרה אלא קובע מדיניות .למשל הוא קובע את מדיניות אי האכיפה הבררנית. אם אתם מטפלים בהפגנות חרדים עם מכתזיות רימוני הלם וסוסים ומעצרים אתם תטפלו במתפרעי קפלן באותה הצורה. אין איפה ואיפה.
הבנת את זה ברוך?

The Real Big Joe

Well-known member
השר בן גביר לא מדריך את המשטרה.
השר מתוקף תפקידו הוא קובע מדיניות. הוא לא מתערב בעבודת המשטרה אלא קובע מדיניות .למשל הוא קובע את מדיניות אי האכיפה הבררנית. אם אתם מטפלים בהפגנות חרדים עם מכתזיות רימוני הלם וסוסים ומעצרים אתם תטפלו במתפרעי קפלן באותה הצורה. אין איפה ואיפה.
הבנת את זה ברוך?
את זה תנסה "למכור" לחייזרים או למי שחזרו מאי בודד ללא תקשורת...

את זה תנסה "למכור" לחייזרים או למי שחזרו מאי בודד ללא תקשורת...
שמע אתה כזה דביל .חבל כלל להתווכח איתך.
אתה הצלחת לטרלל את שחר יפה מאוד. אותי לא תצליח לטרלל .
חליוה צריך לשבת בבית הכלא שנים רבות בגלל הפשעים שלו נכג העם היהודי.
אצלי הוא מוגדר כפושע אוסלו.

סטילהוק1

Well-known member
מספיק תעמולן שמאלני שכמותך
כרגיל , אתה מגחיך את עצמך.

הדרג המדיני לא "מדריך" אף אחד. מערכת הבטחון מעריכה על סמך מידעים מודיעינים אם החמאס מורתע/רדום או לא.
תפסיק להתחכם - טיעוניך מגוחכים אבל מה אני מספר לך את שאתה יודע מזמן.

אני לא מצביע לנתניהו מזמן אבל בניגוד לתעמולן שמאלני מסוגך אני מעביר ביקורת בהגינות.

כבר מזמן הבנו מדוע מילשטיין השליך אותך לאן שהשליך , כבר מזמן הבנו שאפילו הודאת אייכמן באשמתו ובאשמת קסטנר ברצח מאות יהודי הונגריה כשהוא חופשי ומאושר בארגנטינה לא שכנעה אותך והביט לאמת בפרצוף.

אתה תעמולן שמאלני נמוך דרג ולרוב אין לי זמן להתעסק עם ההגיגים האוויליים שלך אבל לעיתים רחוקות נחמד לי להשתעשע בך.
החלאה הקופץ בראש עדיין בונה על הצ'ק מקטאר, הוא עוד לא קולט שהוא שרוף.

את הנימוק הדבילי הזה של ביבי כבר שמענו מכל דפי המסרים בכל הערוצים בשרותו

למה לא? אם הדרג המדיני "הדריך" אתת הצבאי שהחמאס רדום, הוא טוב לנו והוא רק עושה "אימונים"?

זה שאתה סובל מהערצה עיוורת לנתניהוס זו בעיה שלך אך היא אינה תחליף להגינות.

אני לא סובל מהערצה עיוורת לנתניהו. אני אפילו לא תומך בליכוד ואני האחרון אותו ניתן להאשים בהערצה עיוורת למנהיג כלשהוא.
ובכל זאת ברור שלדרג המדיני יש אחריות מיניסטריאלית למה שקרה ב7.10 אבל הדבר הראשון שצריך לבדוק כל וועדה היא מדוע לא עודכן ראש הממשלה באותו לילה על הידיעות ועל המצב ומדוע הלכו לישון כל המעורבים בדבר ראש אמ"ן ראש המוסד ראש השב"כ אלוף פיקוד הדרום מפקד מחנה רעים אוגדת עזה .
יש הבדל בין אחריות מיניסטריאלית לבין אחריות מקצועית.

מי שאחראי על סד"כ והגנת הגבול בפני כל התרחישים האפשריים הוא מטכ"ל צה"ל ולא הדרג המדיני. הדרג המדיני לא מחליט כמה כוחות יאיישו את הגבולות , הוא לא קובע אם לדלל כוחות בגבול מסוים לטובת גבול אחר
לא,הוא מקצה כוחות לפי הוראות של הדרג המדיני:

הוא נותן לדרג המדיני את סדר הכוחות שיש לו,

ולפי המודיעין שידוע לכולם הדרג המדיני מחליט כמה אחוז ילך לעזה וכמה ליו"ש.

איך יודעים שזה היה שקר הסיפור של ביבי עם החמאס מורתע שהודפס

בעיתון ביום שישי?(זה מה שהודפס,הכוונה האמירה עצמה.)

פשוט,הערכה אם חמאס מורתע או לא היא רב חודשית וארוכה.

הווה אומר ביבי לא היה צריך להגיד את זה אלא אם כן ידע שמה שקרה יקרה

למה לציין בעיתון וכלי התקשורת ביום שישי שהחמאס מורתע?

הרי זה ברירת המחדל אחרת ברור שצריך להיערך בהתאם.

במילים אחרות למה להרגיע את הציבור לגבי עזה אם הוא רגוע לגביה מלכתחילה?

בשביל שלא יבטלו את המסיבה בנובה והכי חשוב שיהיה לביבי אליבי.

איציק5111

Well-known member
לפני שאתה מטפל באלוף חליווה שהוא רק בדרג הרביעי לאחריות יש ראש וראשון לנושאי האחריות
1- רוה"מ נתניהו
2- שרי ממשלת ישראל הכפופים לרוה"מ
3- הרמטכ"ל כפוף לממשלת ישראל
4- ראש אמ"ן הכפוף לרמטכ"ל
יש להתחיל תמיד בנתניהו ראש הממשלה שהמחדל קרה אצלו ובאחריותו המלאה לרוה"מ אין שותפים לאחריות, כי האחרים הם ברמה מתחתיו להם יש אחריות מלאה על דברים שבתחומי אחריותם.
אחריות של כפוף אינה מורידה כלום מהאחריות של מי שממונה עליהם.
אני איתך ב...להתחיל בביבי אבל יחד איתו כל הפוליטיקאים של הממשלה הנוכחית והקודמת כולל ראשי הצבא כולל הפקידים כמו היועצת המשפטית כולם כולם,

וכואב להגיד את זה אבל הם כולם צריכים לעוף, אני חייב לציין שדווקא את גנץ ואיזנקוט אני מחבב אבל גם הם שילכו הביתה

רוב הזמן נח

Well-known member
אני איתך ב...להתחיל בביבי אבל יחד איתו כל הפוליטיקאים של הממשלה הנוכחית והקודמת כולל ראשי הצבא כולל הפקידים כמו היועצת המשפטית כולם כולם,

וכואב להגיד את זה אבל הם כולם צריכים לעוף, אני חייב לציין שדווקא את גנץ ואיזנקוט אני מחבב אבל גם הם שילכו הביתה
בניגוד לדרג המקצועי במערכת הבטחון ובצבא שכשל וצריך לעוף הביתה, ביבי יעוף הביתה רק אם יפסיד בבחירות ולא יתחשק לו להיות באופוזיציה.

הפרבולה1

Well-known member

לא כל הפוליטיקיאם היו שבויים בקונספציה באותה מידה , למשל אנשי הציונות הדתית לא תמכו בהאכלת המפלצת בעזה.
כל השמאל ( כולל ביבי ורוב הליכוד ) תמך בקונספציה שצריך להאכיל את המפלצת בעזה בתרוץ הדבילי ש "אחרת סיר הלחץ יתפוצץ לנו בפנים", ועכשיו יש לאנשי שמאל החוצפה להאשים שכאילו זו היתה המדיניות הבלעדית של ביבי ויוצרים את הרושם השקרי שכאילו הם בכלל היו נגד האכלת המפלצת בעזה.

אתה רואה. אני מסכים איתך.
לדעתי הכל התחיל בלחיצת היד המפורסמת בין השיה'אק לבין עראפתץ על מדשאות הבית הלבן נסכם אסון חרבון אוסלו.
אלה הם פושעי מלחמה. כל מי שתמך באוסלו כולל נתניהו שהכריז בבר אילן שהוא בעד פיתרון שתי מדינות לעם אחד ומדינה אחת בקושי לעם השני.
כל אלה שעדיין בחיים שתמכו באסון חרבון אוסלו הם צריכים לשבת בבית הסוהר לכל ימי חייהם.
מה היו עושים הרשויות לאב משפחה שמכניס לביתו נמר והנמר מתחיל לטרוף לו את בני המשפחה? האם הרשויות לא יכניסו אותו לבית חולים לחולי נפש?
ההצעה שלי היא יותר הומנית. את מחוללי אוסלו להכניס לכלא לכל החיים ואת הדפקטים שעד היום מכנים את מלחמת ששת הימים כיבוש כיבוש להכניס למחנות לחינוך מחדש ל3 שנים שם הם יקבלו חינוך יהודי ציוני פאר אקסלנס ויצאו אחרי 3 שנים יהודים ציונים ולא מלקקי תחת ערבי רצחני.
מי שלא יצליח לקבל תעודת גמר חינוך לגרש אותו יחד עם הערבים מן הארץ.

איציק5111

Well-known member
אתה רואה. אני מסכים איתך.
לדעתי הכל התחיל בלחיצת היד המפורסמת בין השיה'אק לבין עראפתץ על מדשאות הבית הלבן נסכם אסון חרבון אוסלו.
אלה הם פושעי מלחמה. כל מי שתמך באוסלו כולל נתניהו שהכריז בבר אילן שהוא בעד פיתרון שתי מדינות לעם אחד ומדינה אחת בקושי לעם השני.
כל אלה שעדיין בחיים שתמכו באסון חרבון אוסלו הם צריכים לשבת בבית הסוהר לכל ימי חייהם.
מה היו עושים הרשויות לאב משפחה שמכניס לביתו נמר והנמר מתחיל לטרוף לו את בני המשפחה? האם הרשויות לא יכניסו אותו לבית חולים לחולי נפש?
ההצעה שלי היא יותר הומנית. את מחוללי אוסלו להכניס לכלא לכל החיים ואת הדפקטים שעד היום מכנים את מלחמת ששת הימים כיבוש כיבוש להכניס למחנות לחינוך מחדש ל3 שנים שם הם יקבלו חינוך יהודי ציוני פאר אקסלנס ויצאו אחרי 3 שנים יהודים ציונים ולא מלקקי תחת ערבי רצחני.
מי שלא יצליח לקבל תעודת גמר חינוך לגרש אותו יחד עם הערבים מן הארץ.
פה אני לא מסכים איתך, רבין היה ציוני וניסה להגיע לשלום בגלל שהוא נרצח אי אפשר לדעת מה היה קורה אם היה נשאר חי...

במלחמה הזאת נראה שיותר קריטי זאת ההתנתקות מעזה והיציאה מדרום לבנון.

אנחנו עם שרוצה שלום אבל נוצר מצב שבכל מקום שאנחנו יוצאים נהיה יותר גרוע.

יצאנו מעזה קיבלנו את צבא הטרור חמאס וה7.10

יצאנו מדרום לבנון קיבלנו חיזבאאלה משודרג עם טילים מדוייקים

evglev1

Well-known member
מנהל
פה אני לא מסכים איתך, רבין היה ציוני וניסה להגיע לשלום בגלל שהוא נרצח אי אפשר לדעת מה היה קורה אם היה נשאר חי...

במלחמה הזאת נראה שיותר קריטי זאת ההתנתקות מעזה והיציאה מדרום לבנון.

אנחנו עם שרוצה שלום אבל נוצר מצב שבכל מקום שאנחנו יוצאים נהיה יותר גרוע.

יצאנו מעזה קיבלנו את צבא הטרור חמאס וה7.10

יצאנו מדרום לבנון קיבלנו חיזבאאלה משודרג עם טילים מדוייקים
אין כל ספק שערפאת רימה את רבין ז"ל, השאלה אם רבין ז"ל היה מבין שנפל בפח ומבטל את ההסכם, מבטל את ההסכם כדי לנצח בבחירות, או ממשיך להאמין לערפאת והיה מפסיד בבחירות. לא היה שום סיכוי לשלום עם ערפאת.

לפני שאתה מטפל באלוף חליווה שהוא רק בדרג הרביעי לאחריות יש ראש וראשון לנושאי האחריות
1- רוה"מ נתניהו
יש להתחיל תמיד בנתניהו ראש הממשלה שהמחדל קרה אצלו ובאחריותו המלאה לרוה"מ אין שותפים לאחריות, כי האחרים הם ברמה מתחתיו להם יש אחריות מלאה על דברים שבתחומי אחריותם.

אתה דמוקרט דה לה שמטה.
תלמד להבחין קודם כל בהבדל בין נבחר ציבור לבין פקיד ציבור .
וועדה עממית זאת צריכה להיות התשובה למה שקרה ב 7.10 . בשום אופן לא להקים וועדה ממלכתית כי אנחנו יודעים מי יעמדו בוועדה הזאת ואיזה כיסוי תחת הם יבצעו.
רק וועדה עממית שאינה קשורה לבית משפט עליון עם נציגים משפטים שלא מישראל כדי שלא אפילו הסיכוי הקלוש ביותר שזאת תהייה וועדת טיוח פוליטית שתדפוק את הדרג המדיני ותכסה על הדרג המיקצועי.
ראש הממשלה נתניהו יבדק גם כן .גם הדרג הנבחר יעמוד בחקירה .
הפעם לא שופטים בדימוס מבית המשפט העליון יהיו חברים בוועדה כי לדעתי גם להם יש חלק במה שקרה ב7.10.
צריך לבחון את החלטות בית המשפט העליון מאז ימי אוסלו העליזים. משם יש להתחיל בחקירה מה בעצם קרה ב7.10.

marabo

Well-known member
1- רוה"מ נתניהו
ומה עם ביידן שהוא מעל נתניהו?
לו אין אחריות?
הוא הראש, הוא אשם!

evglev1

Well-known member
מנהל
1- רוה"מ נתניהו
המחדל הוא קודם כל מודיעיני.

אני ועוד הרבה ישראלים לשעבר ובהווה רואים בך פושע מלחמה שדם יהודים נרצחים על הידיים שלך.
לא ננוח ולא נשקוט עד שנראה אותך בכלא תוך הורדת דרגותיך ושלילת הפנסיה הצבאית שלך.
שיכנס, אבל אחרי הפושע מספר אחת מר נתניהו

למעלה