לפני כשעה, ראיתי שמישהו הציע לייתר את יום הזיכרון לחללי צה"ל והשירשור הזה "ברח לי".

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בכל מקרה, הוא טען, שאם יש כעת מלחמה וחללים נופלים תדיר, אין סיבה להנציח תהליך שממשיך ומתהווה.

אז צר לי... הלוא גם כשאין מלחמות, לצערנו הרב חיילים נופלים, אם בתאונות דרכים, אם בתאונות אימונים ואם בגלל איזה מחבל שהחליט ביום בהיר אחד לדקור חיילים או לדרוס אותם, או שסתם, כי היה לו נשק והוא יצר פיגוע ירי. וטוב. איני מדבר כעת (גם) על מקרי התאבדות רחמנא לצלן ו/או מוות בגין אירוע רפואי כזה או אחר.

בכל מקרה, חשוב להזכיר, שב- היכל הזיכרון הלאומי | משרד הביטחון (mod.gov.il) , יש המוני "בריקים" שעליהם טרם נחקקו שמות של נופלים, כך שגם שם ההבנה היא, שתוכניותיו של בונה עולם לגבי הקרבת קורבנות של אנשי צבא טרם הושלמו ונותר עוד עתיד נורא ומתמשך בתחום. אז מה ההצעה? האם יהא עלינו לחכות ולקבוע יום זיכרון כשייגמרו הבריקים? או שמא גם כשהם יעמדו להיגמר, ייצרו קיר נוסף עם בריריקים? לכותב הפתרונים...

דגלמנגל

Well-known member
בכל מקרה, הוא טען, שאם יש כעת מלחמה וחללים נופלים תדיר, אין סיבה להנציח תהליך שממשיך ומתהווה.

אז צר לי... הלוא גם כשאין מלחמות, לצערנו הרב חיילים נופלים, אם בתאונות דרכים, אם בתאונות אימונים ואם בגלל איזה מחבל שהחליט ביום בהיר אחד לדקור חיילים או לדרוס אותם, או שסתם, כי היה לו נשק והוא יצר פיגוע ירי. וטוב. איני מדבר כעת (גם) על מקרי התאבדות רחמנא לצלן ו/או מוות בגין אירוע רפואי כזה או אחר.

בכל מקרה, חשוב להזכיר, שב- היכל הזיכרון הלאומי | משרד הביטחון (mod.gov.il) , יש המוני "בריקים" שעליהם טרם נחקקו שמות של נופלים, כך שגם שם ההבנה היא, שתוכניותיו של בונה עולם לגבי הקרבת קורבנות של אנשי צבא טרם הושלמו ונותר עוד עתיד נורא ומתמשך בתחום. אז מה ההצעה? האם יהא עלינו לחכות ולקבוע יום זיכרון כשייגמרו הבריקים? או שמא גם כשהם יעמדו להיגמר, ייצרו קיר נוסף עם בריריקים? לכותב הפתרונים...
איזה יופי שמצאת! אני לא יכולתי למצוא דבר כזה, כי הטיפוס הזה אצלי הוא בגדר נעלם. מאסתי בשטויות ובהטרלות שהוא מורח על הדף.
אבל בין מציאה לבין דיון בדבריו - המרחק גדול. במלים אחרות, ידידי; תגיד, השתג--? מה, כבר אין לך על מה לכתוב?!

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
איזה יופי שמצאת! אני לא יכולתי למצוא דבר כזה, כי הטיפוס הזה אצלי הוא בגדר נעלם. מאסתי בשטויות ובהטרלות שהוא מורח על הדף.
אבל בין מציאה לבין דיון בדבריו - המרחק גדול. במלים אחרות, ידידי; תגיד, השתג--? מה, כבר אין לך על מה לכתוב?!
זה כל כך אבסורדי, עד כי מצאתי מקום לדון בדברי ההבל הללו.

דגלמנגל

Well-known member
זה כל כך אבסורדי, עד כי מצאתי מקום לדון בדברי ההבל הללו.
"אבסורדי", זה אחד היסודות של הטרלה.
טרול מקצועי, כמו דייג, מטיל למים פתיון כזה, של תיאור אבסורדי וממתין לדג שיבוא וינגוס...

זה גם אחד הסוגים, של חקירה, של האמא הפולניה. איך זה עובד אצלה? היא שואלת את הבן/בת שלה משהו שהם מסרבים לענות.
ואז היא "מנחשת" ובונה תאוריה קיצונית עד כדי כך, שהנחקר/ת מרגישים צורך להתגונן. נו, ובמסגרת ההתגוננות, הם מספקים את
כל הפרטים שקודם לכן סירבו להסגיר.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
חוצמזה... תראה את תמונת הפרופיל של

אקאקי אקאקיוויץ'

אצלו זוג כלבים מקימים דור חדש של כלבים. עבורו מספר מתים גדול או קטן הוא עניין של מה בכך (על אף הציניות הנודפת מדבריו).

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
חוצמזה... תראה את תמונת הפרופיל של

אקאקי אקאקיוויץ'

אצלו זוג כלבים מקימים דור חדש של כלבים. עבורו מספר מתים גדול או קטן הוא עניין של מה בכך (על אף הציניות הנודפת מדבריו).
אופסי... שמת לב שהשגיאה שליוותה אותנו מזה חודשים רבים טופלה? אין עוד "הודעת מערכת" על שגיאה!

אה. ואפשר כעת גם לעבור על כל ההודעות של המשתמש. איזה יופי.

ס"ה הצעתי דיון אינטלקטואלי; כי במה אנחנו עסוקים כאן בארץ ? בסגידה לשכול !
כל הימים צבועים כאן בשכול, ויש ארככיה שלמה של ג'ובים לענין הזה. (אלוהים צריך סדרים ומפיקי אירועים ?!).
זה בס"ה הגיוני לומר "עד כאן ! פשוט תחיו את החיים כי המתים ציוו לנו את החיים". (התקשורת לעולם הבא זה "עבודה" ;-))

marabo

Well-known member

אתה שומר שבת למשל?
למה שבורא עולם יתיחס אליך אחרת ממה שאתה מתייחס אליו?

למעלה