משטרה מצחיקה שזה עצוב

mikonww

New member
משטרה מצחיקה שזה עצוב ../images/Emo10.gif

היום בשעה 7:40 צלצלתי למשטרה כי ניסו לדעתי לפרוץ לבית קרקע של שכן שלי, ראיתי מישהו בכוח מנסה לחתוך את הסורגים של דלת הכניסה שלו. מנסה מנסה ומנסה הלך וחזר עם ציוד וכאלה ושוב מנסה. השכן באותה האת לא מתגורר בבית הזה ! צלצלתי למשטרה והמתנתי לראות מה קורה. אני ממתין וממתין וממתין בשעה 8:10 מצלצל אלי שוטר ושואל אותי רואה עכשיו והאם הוא עדין שם, ענתי לו שאני לא יודע שיכול להיות שהוא הלך ויכול להיות שהוא בפנים. בסיום השיחה אמר לי שהוא מייד יגיע ואינה חלפו להם עוד 10 דקות, השעה 8:20. מגיע ניידת עוצרת, יוצאים שני שוטרים עושים סיבוב קטן של 20 שניות על השעון מסביב הבית וחוזרים לנייד כאילו כלום ונסעו. ואני שואל 30 דקות רק לקח להם להגיע לדירה, 20 שניות לקח להם ללכת משם. בשביל מה לקרא להם בכלל אם אילה הזמנים שלהם ובמקרה שבאמת משהו קורה דחוף אז גם יקח להם 30 דקות להגיע ? אוף אני חש כזה תסכול מהמשטרה ומאופן התיחסות שלהם, ממש זלזול לדעתי.

האיחור יותר גרוע מהסיבוב הקצר שהם עשו

בסיבוב בטח הם ראו שהסורגים לא חתוכים אלא אם הגנב נכנס והחזיר את הסורג למקומו כאילו הכל שלם ולא חתוך אבל זה שהם הגיעו אחרי חצי שעה זה גרוע, לפחות היו שולחים את הבילוש שהוא אוהב להגיע למקרים כאלה על חם.

בדיחה מתאימה למקרה שכתבת

אזרח רואה פורצים מנסים לפרוץ את ההרכב שלו מתחת לחלון ביתו , הוא מצלצל למשטרה ומבקש מהם להגיע, והתגובה היא.. אין ניידות בשטח, נסה לעשות משהו. ולאחר כמה דקות הוא שוב מצלצל למשטרה והיומנאית אומרת לו... אין ניידות בשטח כולם עסוקות באירועים אחרים. לאחר יאוש עלה במוחו רעיון... הוא צלצל למשטרה ואמר, כבר לא צריך לשלוח ניידת, הסתדרתי לבד יריתי בפורצים. תוך שתי דקות נשמעות סירנות בכל מקום, הגיעו אליו 10 ניידות משטרה.

mikonww

New member
בתור בדיחה זה באמת מצחיק, אבל....

מה יקרה שזה יקרה ואחרי זה ושב יקרה ושוב יקרה במציאות ? האמת היא שהרבה אנשים רואים במשטרה בדיחה לחוסר העונים שלה. לא רחוק היום שאנשים בלב ברירה יקחו את החוק לידיים ואז באמת המקרה שספרת בתור בדיחה יהיה עצוב

ghost7

New member
זה כבר קרה

לפני כ 20 שנה. אז: אזרח דיווח שפורצים את דלת ביתו, בעזרת מכוש. ונענה ב"בא לתחנה להגיש תלונה". לאחר שירה, דרך הדלת, באחד הפורצים- מהרו להגיע. ואחר כך מפקד התחנה נאלץ להסביר לעתונאים "איזו מן תשובה זאת"...

קרבינוש

New member
מה נסגר עם הפריצה לבסוף

כעת אחרי כמה שעות יש סימנים לפריצה ? בעל הבית הגיע ואמר משהו ? תדע שיכלת לצלם מהסלולרי או מהמצלמה את האנשים שהתעסקו עם הסורג ואולי זה יכל להועיל למקרה שאכן היתה פריצה ואם לא היה כלום היית מוחק את הוידאו אחרי יומיים

mikonww

New member
היה נסיון להוריד את הסורג שלפני הדלת

לא צלמתי כי פחדתי שיקלטו אותי מצלם, זה בדיוק מה שחסר לי
בטח בימים הקרובים יחזרו לסים את העבודה

למעלה