רוני ותום 4- פרק 34 ואחרון

YossihNew

Well-known member
הגענו לסוף החקירה הרביעית!

אז מה מתכננים הטרוריסטים כדי להבעיר את המזרח התיכון? (אולי כטב"מים)

מי מתארחת היום ומברכת אותנו בנוכחותה? (טיימרית מנהלת)

ומה ג'ורדן בעצם לחשה לתום בתחילת העונה? (שדדי אבא של איה וניני)

YossihNew

Well-known member
אל תדאגו, מה הם כבר יעשו ל… רגע אחד… פיני? פיני?! איזה באסה ש… למה הוא התמנה?! אני אמרתי לכם שעדיפים הקלמרים. הקלסרים לא שווים. בציפי אין ג'. הוא לא עובד. בול, היית. לא דייט אומרים לך. אה, נכון. הרכבת הקלה. איזה מזל שבאמת בנו אותה! פדיחה אם לא.

מה אתם, במרתון תל אביב?

לא, איפה מאמן הכדורסל של סוש? באשקלון? לא נשיג אותו. למה ניחשת איתמר ונעמה? מי אתה, אחי?

אוי לא, לרוץ… אל תדאגי, תום, תל אביב בטח לא בתכנון שלה… רגע… חבר'ה, למה פתחתם את הרכבת אם לא כדי שאנשים יכנסו?!

איזה שוטרים הזויים. באמת. איזה באסה שמפריעים לכם באמצע הפתיחה של הרכבת הקלה. איזה באסה.

איזה באסה שהוא לא מבין. אולי הם בדרך לרכבת.

הם הולכים על הטקס, מה נראה לכם. לא זאת לא. זאת הלנה. היי הלנה. מה שלומך? איזה מזל שחולדאי עדיין מכהן, היה מביך אם לא היה. אופס. מחשב. לא סגרנו משהו עם השוטרים קודם? מאוד לא יפה.

זה כמו בנעלמים. לא היינו שם כבר? היי, הלנה. גם אני מעריץ גדול שלה, היא שוטרת תכל'ס. אז עידית היא בכלל אסתר חיות?

איזה באסה שעוצרים את הנסיעה. איזה באסה. המון ראשי תיבות, מה? אתם לא זזים. לא זזים. אופס.

מה אכפת לך, תום? כן, תמיד היית חכמה, הלנה. מחסום בטון זה לא טוב.

איזה באסה שהם בלחץ.

כן, הבנו שאתה לא שולט.

לא יודע.

אאוץ'. תגידו, אבל אם רק הקודקוד מתנגש, מה זה משנה לשאר?!

כולם כבר יודעים, וכולם יודעים. הו, אורנה, הפעם השיחה שלך ממש ממש לא טובה.ממש לא. ואת יודעת שגם אני אוהב אותך. אה, היא המישהי האחרת. מה, תום, הכי ידוע שמתוודים בסוף העולם.

בוא נחייה כאי… אה… כלומר… מה… לא? לא משנה. העיקר נבלם.

תנו להם לפחות שמיכה, משהו. היי, אורנה! לא חיבקת אותו מלא זמן. מלא מלא זמן. מאז פסח. עם חמיק. אתה צריך לספר קודם לגיורא. הוא רוצה לכתוב את זה.

אבל אנחנו כן מצטלמים?

איזה מזל שהמזרח התיכון לא בוער. איזה מזל. האם אתה לוקח אחריות? ותתנו גם טיפ לתסריטאי לעשות משולש אהבה נמרח. סתם ככה.

וואו, זה כזה אמין. אגב, הוא תום והיא רוני. מה יש לה? אף פעם לא הבנתי. חמודים.

למעלה