🆕שרשור חדשות ועדכונים - מרץ-אפריל 2024📺

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הסדרה מסע בין כוכבים: סיפונים תחתונים תסתיים לאחר חמש עונות בפארמאונט+.

:(
פארמאונט+ הזמינה עונה רביעית של הסדרה מסע בין כוכבים: עולמות חדשים וזרים.

:)

אני לאחרונה גיליתי שכבר ממש עובדים על סדרה נוספת בפרנצ'ייז - מסע בין כוכבים: אקדמיית סטארפליט וגם על סרט טלוויזיה על section 31
ובכל זאת אני מקווה לעוד הודעות על סדרות חדשות.

Lion_Heart

Well-known member
:(

:)

אני לאחרונה גיליתי שכבר ממש עובדים על סדרה נוספת בפרנצ'ייז - מסע בין כוכבים: אקדמיית סטארפליט וגם על סרט טלוויזיה על section 31
ובכל זאת אני מקווה לעוד הודעות על סדרות חדשות.
אם זה לא יהיה PREQUALS אני לגמרי אצפה!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רציתי לראות באש ובמים ובטעות התחלתי לראות את דם וכסף :) (ספוילר בתגובה #43 שלי בשרשור דיוני סדרות #126)
הבנתי שבאש ובמים עוד לא משודרת.
מתי הצפי שלה?
לא ידעתי בכלל במה מדובר.
עכשיו אני רואה שזאת סדרה חדשה בנטפליקס מהיוצרים של עספור.
לפי הכתבה כאן זה יצא ב18 לאפריל. שזה אומר מחרתיים.

LeR@nch

Well-known member
רשת BET וחברת הסטרימינג +BET הזמינו עונות נוספות של שמונה מהסדרות של טיילר פרי -
Sistas חודשה לעונה שמינית, The Oval חודשה לעונה שישית, Assisted Living ו-Ruthless חודשו לעונה חמישית, House of Payne חודשה לעונה אחת-עשרה, ZATIMA חודשה לעונה שלישית, All the Queen's Men ו-BRUH חודשו לעונה רביעית.

LeR@nch

Well-known member
אפל טי.וי+ הזמינה עונה חמישית של הסדרה למען כל האנושות וסדרת-בת בשם Star City שתתמקד בצוות הקוסמונאוטים והמהנדסים שחיו ועבדו ביער מחוץ למוסקבה במסגרת תוכנית החלל הרוסית כדי לנצח במירוץ להטסת האדם הראשון לחלל.

LeR@nch

Well-known member
רשת CBS ביטלה את הסדרה שככה יהיה לי טוד לאחר שתי עונות ואת הסדרה זירת הפשע: לאס וגאס לאחר שלוש עונות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רשת CBS ביטלה את הסדרה שככה יהיה לי טוד לאחר שתי עונות
מסכן סקיילר אסטין החמוד,
אבל מצד שני זה אומר שאולי הוא יגיע שוב לסדרה מוזיקלית (הוא היה לפני כן באקסית המטורפת ובפלייליסט של זואי)

didalf

Well-known member
|ספוילר| ליהוק לעונה 3 של הרטסטופר שתעלה בנטפליקס באוקטובר

יאאאאאאאאאאאאאא|מאוהב||מאוהב|

dilia snake

Well-known member
מסתמן - הסדרה חוק וסדר: פשע מאורגן תחודש לעונה חמישית בת עשרה פרקים שישודרו בחברת הסטרימינג Peacock.

מה זה משנה איפה היא משודרת? היא התחילה למצות את עצמה וכריסטופר מלוני פשוט לא מספיק להחזיק לבד את הסדרה.

dilia snake

Well-known member
רשת CBS ביטלה את הסדרה NCIS: הוואי לאחר שלוש עונות.

עם כל מיליוני ספינאופים שCBS הזמינו לסדרה המקורית אין פלא שזה בוטל(ועם אישה בראש הצוות ודמויות לסביות אני מניחה שלאיזה ניאנדרטל בהנהלה של הרשת הסדרה הייתה פרוגרסיבית מידי והם רק חיכו להפטר ממנה).

למעלה