Weekend's Watch לסופש של 02-04/05/2024 🇵🇱 🥁

dilia snake

Well-known member
אני אשב פה לבד בחושך.

שיקגו MED, חוק וסדר טרונטו, פשע מאורגן (3 פרקים) טראקר, אלזבת', לייט נייט, בלשי רפאים.

יוטיוב.

ספר.

snirf

Active member
מקווה לסיום היום את הפרק האחרון בסדרה MERLI :cry: ומאסטר-שף של היום

במהלך השבוע צפיתי ב-
|טי-וי|מאסטר-שף
|טי-וי|בואו לאכול איתי
|טי-וי|חולי אהבה
|טי-וי|MERLI עונה 3
|טי-וי|הצבי

Lhuna3

Well-known member
אני אמשיך עם סטארגייט בינתיים.
אני בפרק 1X14.

סרט: אני כן רוצה לראות את ברבי (שיש אותה ביס עכשיו), כי אני סקרנית למה זה עשה אותכם קצת אובססיביים לראיין גוסלינג. אני מקווה שזה לא יעצבן אותי (יש לי קצת תחושה שזה סרט שעלול לעצבן אותי).
וזה אמנם שבוע חמישי שהיא ברשימה, אבל אני עדיין לא התיאשתי מהשאיפה שלי לראות בדיסני+ את "מסכנים שכאלה" Poor Things!!

ספר: סיימתי את the very secret society of irregular witches, ולכן כרגע מחפשת חדש.

רשימת השאיפות למתישהו:
המגן
דדווד
סטארגייט (הא!)
ghosts הבריטית
צפיה חוזרת: דוקטור הו העונות של דר' 10 ו-11 (אולי גם 9), ברוקלין 99, אחוזת דאונטון.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בלשי רפאים.
את מתכוונת לdead boy detectives, נכון?
מעניין אותי לדעת מה תחשבי.
אני אהבתי, אבל אני לא יודע אם זה יהיה לטעמך.
נו, זה ממשיך להיות טוב עד הסוף?
זה גורם לך לחשק לראות שוב את סדרת ההמשך?
עדיין לא סיימת?
ממש ממש אהבתי. מה אתה חושב?
אני אמשיך עם סטארגייט בינתיים.
אני בפרק 1X14.
בדקתי איזה פרק זה וזה פרק שאני ממש זוכר טוב. אני אפילו זוכר שראיתי אותו בצפיה המקורית שלי בסדרה בשנות ה90 (היא שודרה בערוץ 1 ונראה לי שיצא לי לראות רק איזה חצי מהפרקים של העונה הזאת. אולי פחות.
זה מזכיר לי שהיה לי קראש קטן (גדול) על דניאל ג'קסון.
סרט: אני כן רוצה לראות את ברבי (שיש אותה ביס עכשיו), כי אני סקרנית למה זה עשה אותכם קצת אובססיביים לראיין גוסלינג. אני מקווה שזה לא יעצבן אותי (יש לי קצת תחושה שזה סרט שעלול לעצבן אותי).
איכשהו נראה לי שמאוד יכול לעצבן אותך.
אבל לפחות לא חוקרים רציחות.
ואם תצאי בלי אובססיה לריאן גוסלינג אז את תנודי מהחברה.
וזה אמנם שבוע חמישי שהיא ברשימה, אבל אני עדיין לא התיאשתי מהשאיפה שלי לראות בדיסני+ את "מסכנים שכאלה" Poor Things!!
המסורת עתיקת הימים של לומר שאתה הולך לראות משהו במשך המון זמן ולא לראות אותו...

snirf

Active member
נו, זה ממשיך להיות טוב עד הסוף?
זה גורם לך לחשק לראות שוב את סדרת ההמשך?

עדיין לא סיימת?
ממש ממש אהבתי. מה אתה חושב?

לגבי מרלי- מודה שבעונה ה-3 חלה בעיניי קצת ירידה, זה כנראה קשור לכך ש...ברונו עזב את הסדרה בסוף העונה ה-2 וחוזר רק ב-3 פרקים האחרונים שסוגרים את הסדרה.
לפי מה שהבנתי השחקן ביקש לעזוב כדי להתפנות לפרויקטים אחרים, מבאס!
בכל מקרה אני בפרק האחרון עכשיו, לפני מס' פרקים חזר...

הסדרה נותנת אור/פרספקטיבה אחרת גם לגבי עלילות ודמויות שהיו בסדרת ההמשך, כמו למשל EFRA בעונה ה-2 אם אתה זוכר זה ש...פול גילה דרכו שהוא נדבק באיידס, אז מסתבר שהדמות שלו מופיעה כאן בעונה ה-3! כנ"ל נגיד לגבי הסבתא המצחיקה של ברונו שמככבת לאורך כל סדרת המקור
ובאופן מפליא גם לגבי סוף סדרת ההמשך- תכף אשלח לך הודעה פרטית בנושא, כי כדאי לראות גם את הסצינות האחרונות בסדרת המקור, הן משנות מסתבר גם את הסוף הסופי של סדרת ההמשך
אני לא טיפוס שנוטה לראות סדרות פעמיים, שקלתי לצפות בסדרת ההמשך שוב עכשיו- כקו רציף לאחר סיום סדרת המקור, אבל בסוף החלטתי לוותר, יש לי רשימה ארוכה של סדרות בHOLD, ובעיניי חבל לבזבז את הזמן על צפייה שנייה בסדרות, מעדיף להישאר עם הטעם הטוב והחשק שהיא השאירה לי בסיום הצפייה הראשונה.

לגבי הצבי- אכן הייתה חביבה למדי, התקדמתי איתה בעצלתיים, לא באופן רציף...לכן לקח לי זמן
לדוגמא עכשיו- נשאר לי חצי פרק אחרון, מקווה לסיים השבוע.

LeR@nch

Well-known member
שיקגו׳ז, המירוץ למיליון, הישרדות, Hacks, רוחות רפאים, אלזבת׳, אימה אמריקאית, המשך באפי ואנג׳ל.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ותוכניותי:

להמשיך עם:
Boy Swallows Universe - סדרה אוסטרלית מלפני כמה חודשים בנטפליקס שהתחלתי לפני יומיים.
Conan O'Brien Must Go - נשאר לי פרק אחד ואני דוחה את הצפייה

פרקים שבועיים של:
The Bad Batch - (פרק סיום סדרה)
שלדון הצעיר
Jerrod Carmichael Reality Show
The Connors
מסע בין כוכבים: דיסקברי
הרופא הטוב
Hacks
- פרקים ראשונים לעונה
ברוכים הבאים לרקסהם - פרקים ראשונים לעונה

Tales of the Empire - מיני סדרה קצרה לכבוד יום מלחמת הכוכבים

The Idea of You - סרט באמזון

וגם ספר (אני כבר עברתי את נקודת ה85%)

ואם אני אהיה ילד ממש טוב אז אני אראה רק ממש מעט מכל זה כי אני צריך לעבוד על עבודת סיום לקורס שאני עושה ובגלל שאני אדיוט לא עבדתי עליו בחופשה והייתי די בתחושה שכבר אין לי יכולת לעשות את זה אבל היום דיברתי עם המנחה של הקורס והיא עודדה אותי אז אני צריך לשמור על המוטיבציה הזאת ובעצם להתחיל לפני שאני אשקע שוב ביאוש.

dilia snake

Well-known member
את מתכוונת לdead boy detectives, נכון?
מעניין אותי לדעת מה תחשבי.
אני אהבתי, אבל אני לא יודע אם זה יהיה לטעמך.
בינתיים עוד לא היה לי זמן לזה, אני מקווה שאולי מחר יהיה לי זמן לפחות לפרק ראשון. אני בעיקר רוצה לראות כי הבנתי שיהיו דמויות מסנדמן.

didalf

Well-known member
סרטים שאני רוצה לראות:
All Of Us Strangers
The Idea Of You

אולי להמשיך עם הסדרה של האקסמן.

בתכלס כנראה כלום.

Lhuna3

Well-known member
[ברבי]
צפיתי.
איכשהו נראה לי שמאוד יכול לעצבן אותך.
עצבן אותי קצת פה ושם, אבל לא מאוד.
בגדול לא הבנתי בסוף מה הסרט הזה רצה ממני בעצם.
אבל לפחות לא חוקרים רציחות.
|כן| זה תמיד נקודה לטובה!
ואם תצאי בלי אובססיה לריאן גוסלינג אז את תנודי מהחברה.
טוב אז מזל שאני ממילא אנטי-חברתית :-D

didalf

Well-known member
[ברבי]
צפיתי.

עצבן אותי קצת פה ושם, אבל לא מאוד.
בגדול לא הבנתי בסוף מה הסרט הזה רצה ממני בעצם.

|כן| זה תמיד נקודה לטובה!

טוב אז מזל שאני ממילא אנטי-חברתית :-D
וואו צפית בסרט שאמרת שתצפי בו כבר באותו יום:-0 האם גם חזירים התחילו לעוף?

LeAnnDyIan

Well-known member
בא לי לראות כמה סרטים של בייבי בוי, אבל זה שבראש הרשימה (Almost Famous) קצת מרתיע אותי כי הוא לא חמוד בו☹️
אולי אראה משהו אחר איתו, נראה מה זמין לי.

דיברגנט חדש

Well-known member
צפיתי בסרט של סיינפלד, לא הצלחתי לסיים אותו מרוב שהוא היה דבילי, איפה הסדרה שלו ואיפה הזבל הזה, הבדל בין יום ולילה.
מה דעתכם? יצא לכם לצפות? גם אתם חושבים שזה זבל?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לגבי מרלי- מודה שבעונה ה-3 חלה בעיניי קצת ירידה, זה כנראה קשור לכך ש...ברונו עזב את הסדרה בסוף העונה ה-2 וחוזר רק ב-3 פרקים האחרונים שסוגרים את הסדרה.
לפי מה שהבנתי השחקן ביקש לעזוב כדי להתפנות לפרויקטים אחרים, מבאס!
בכל מקרה אני בפרק האחרון עכשיו, לפני מס' פרקים חזר...

הסדרה נותנת אור/פרספקטיבה אחרת גם לגבי עלילות ודמויות שהיו בסדרת ההמשך, כמו למשל EFRA בעונה ה-2 אם אתה זוכר זה ש...פול גילה דרכו שהוא נדבק באיידס, אז מסתבר שהדמות שלו מופיעה כאן בעונה ה-3! כנ"ל נגיד לגבי הסבתא המצחיקה של ברונו שמככבת לאורך כל סדרת המקור
ובאופן מפליא גם לגבי סוף סדרת ההמשך- תכף אשלח לך הודעה פרטית בנושא, כי כדאי לראות גם את הסצינות האחרונות בסדרת המקור, הן משנות מסתבר גם את הסוף הסופי של סדרת ההמשך
אני לא טיפוס שנוטה לראות סדרות פעמיים, שקלתי לצפות בסדרת ההמשך שוב עכשיו- כקו רציף לאחר סיום סדרת המקור, אבל בסוף החלטתי לוותר, יש לי רשימה ארוכה של סדרות בHOLD, ובעיניי חבל לבזבז את הזמן על צפייה שנייה בסדרות, מעדיף להישאר עם הטעם הטוב והחשק שהיא השאירה לי בסיום הצפייה הראשונה.
טוב, זה לא מספיק בשבילי כדי למצוא דרך לראות את הסדרה הזאת.
לגבי הצבי- אכן הייתה חביבה למדי, התקדמתי איתה בעצלתיים, לא באופן רציף...לכן לקח לי זמן
לדוגמא עכשיו- נשאר לי חצי פרק אחרון, מקווה לסיים השבוע.
אני ממש ממש אהבתי אותה
ראיתי כל פרק ברגע שהוא יצא

snirf

Active member
טוב, זה לא מספיק בשבילי כדי למצוא דרך לראות את הסדרה הזאת.
חח כן תארתי לעצמי שזה מה שתגיד
אני אישית בדיעבד מאוד שמח שהשלמתי את סדרת המקור ולא הייתי מוותר על כך.
ממליץ לך כן לפחות לראות קטעים מרכזיים מהפלייליסט של ברונו-פול, שלחתי לך הודעה פרטית

למעלה