здравс&#1

אחמס1

New member
здравс&#1

אני לא באמת רוסי, אבל כל החברים שלי כן, ואני ממש אוהב את הרודינה-רסיה. כהוכחה אני יכול להציג את חפיסת הקלפים שלי, עליה מודבקת תמונתו של הנשיא פוטין ומשמשת אותנו כמעט ובלבד למשחק הרוסי המסורתי, דוראק. כששמעתי על הפורום הזה, מיד רצתי לבדוק. אני מנסה לשפר את הרוסית שלי, אבל לצערי היא עדיין על הפנים. כדי לעשות את זה אני צופה בRussian Music Box, אף על פי שאני לא חובב מוזיקה גדול. בכל מקרה, אני בי"ב ואני חרשן, אז לא יהיה לי יותר מידי זמן להכנס בשבועות הקרובים, אבל אאחל לכם בהצלחה בפורום!

vk3

New member
привет

ברוך הבא למעוננו הקט
הערה חשובה: אם אתה רוצה לרשום בנושא ההודעה ברוסית, נא השתמש במקלדת הרוסית... כך לא תהיה שום בעיה
נשמח לעזור לך בשיפור השפה הרוסית שלך ואולי ביום מן הימים נשחק דוראק
... כייף לשמוע שישראלים מתעניינים בשפה ובתרבות שלנו...

אחמס1

New member
спасиб&#1

(המקלדת הזאת לא נוחה מאוד...) תודה רבה על הצעת העזרה, אני בטוח שעוד אשתמש בה
תודה רבה גם על ה-מזל טוב.

אחמס1

New member
עכשיו השתמשתי במקלדת, מה קרה?

спасибо очень היא הכותרת...

vk3

New member
כן, גם את זה כבר גיליתי...

ישנה בעיה
הפניתי זאת להנהלת הפורומים...

Dark86Angel

New member
בגרויות רולז!

добро пожаловать! А и С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ ЮША
Желаю здоровья,счастья,успехов.Пусть все твои желания исполнятся

אחמס1

New member
ספסיבה ג'ן!

Я знал, что мои ICQе друзья не забудут меня
.

vk3

New member
פששש... רוסית מעולה יש לך ../images/Emo12.gif

יש לך יום הולדת ולא אמרת לנו
МАЗАЛЬ ТОВ

vk3

New member
חחח... אז מצויין ../images/Emo70.gif

לא רצה לעשות פאדיחות...

אחמס1

New member
הייי ../images/Emo10.gif

המשפט המקורי שלי לא היה כזה גרוע: כתבתי: Я знал что мои ICQе друзья не будут забывать меня ושאלתי בגלל שנשמע לי מוזר будут забывать. אבל מי כמו ג'ן יודעת, הרוסית שלי באמת רחוקה מלהיות מעולה... במילא היום חייבים רק לדבר אנגלית בגלל הבחינה בע"פ מחר.

vk3

New member
אז גם, האמן לי, ממש לא רע ../images/Emo45.gif

Good luck in your matriculation examination my friend
אני את הבגרות שלי כבר עשיתי...

Dark86Angel

New member
../images/Emo140.gif

הרוסית שלך לא כל כך גרועה...יש כאלה שנולדו ברוסיה ומדברים יותר גרוע ממך חוץ מזה,אתה משתפר...היית צריך להקליט את עצמך כשרק התחלת עם זה ועכשיו. אז היית רואה את ההבדל

BaHuR ToV

New member
בהצלחה אחי..

ממ לדעתי RUSSIAN MUSIC BOX לא לעזור לשיפור הרוסית.. לך לחנויות ספרים ושם יש ספרים מיוחדים ללימוד השפה.. וזה הרבה יותר פשוט שיהיה בהצלחה בבגרויות

אחמס1

New member
אתה תתפלא כמה זה עוזר

למי שאין לו בכלל ניסיון בשפה. לידידי השולטים ברוסית יותר ממני גם אני אמרתי שאין להם מה ללמוד משם. בעיקרון יש בערך 30 מילים שחוזרות על עצמן בפופ הרוסי כמו סרצה, לובוב, זביבייט וכו' וכו'. אבל לפני כמה חודשים בכלל לא ידעתי הרבה מהמילים האלה ועכשיו אני מבין כמעט כל כותרת של שיר (לפחות, לפעמים גם חלק מהשיר עצמו). קניתי ערכה עם קלטות אודיו וקלטת וידיאו וספר ללימוד רוסית, אבל אף על פי המחיר הגבוהה זה עזר מעט מאוד חוץ מלימוד הצבעים. אני לומד הכי הרבה מדיבור עם אנשים (שסבלניים מספיק כדי לשמוע אותי מגמגם משפטים). תודה

BaHuR ToV

New member
הא הבנתי../images/Emo13.gif

בכל מקרה שיהיה בהצלחה וגם אנחנו נשמח לעזור אם יש צורך

למעלה