אהבה שלא זכתה להצלחה

shelly581

New member
אהבה שלא זכתה להצלחה

ליבי יחכה גם אם זה לעולם לא יקרה... ליב שלך נולד למענך, וגם אם תעדיף אותה אני אהיה כאן בשבילך. לא שמת לב אבל כמו שאומרים.. בקטנה.. אני אוהבת אותך גם אם אתה רק שלה. אם אראה שאתה מאושר אני אשאיר אותך בעבר. אני לא רוצה להטריד ובטח לא להשמיד את הידידות שנוצרה ביני לבינך אני מרגישה כמה היא טובה. ואולי ביום מן הימים תראה אותי בין הקוצים שיצרתי לעצמי. הם מגנים עליי ממך כי אני לא רוצה להתמודד איתך, המבט שלך בעיניים ומגע הידיים הישענות על גופך והשפתיים שלך. הכל כל כך חזק ליבי כבר מלא אבק. נמאס לו מאכזבות מכאבים על אהבות, הוא רוצה מנוחה לברוח מהעיר, מהקריה. קצת שקט לו לא יזיק ואולי רק יעניק, קצת הרפיה בשמש הטובה, על איזה אי בודד שרגל אדם עליו עוד לא דרכה. להרגיש כמו בתולה שרק עכשיו התחילה את דרכה, לחזור להיות תמימה ולא לדעת מזו אכזבה כי אולי אני רוצה בטוב שלך ואולי רוצה שתחייך מאהבה, אבל לראות אותך מסתכל עליה ולדעת שאתה רוצה אליה עושה לי כואב וצורב עמוק בלב. אבל ככה מתגברים על אהבה שלא זכתה להצלחה, לאהבה חד צדדית שאותי הוא דחה. אז מה זה עוזר לי אם אנחנו דומים, וזה שהוא אמר שאני אדם טוב כמו המלאכים, אם עליי הוא בכלל לא מסתכל ולשוחח איתו אותי זה רק מבלבל, למה החיים כל כך מצחיקים וכאלה מדכאים? על החברה הכי טובה הוא הביט באהבה, הוא רצה להיות איתה, לנשק ולחבק אותה ואני כאן עומדת מהצד מסתכלת עם חיוך מאולץ ומחושב כי יודעת שיהיה להם טוב ויודעת שנשיקה תבוא בקרוב, והוא רוצה והיא רוצה אז שיהיה להם בכיף כי זוהי אהבה. ואני אמשיך להביט מהצד להסתכל עם חיוך מטומטם שלא עוזב מרגישה שליבי מעצמי מאוכזב וכואב, פשוט תלכי המוח אומר, את לפחות לא חייבת להסתכל. אבל אני רוצה לראות שהמוח יבין שזוהי המציאות ואין מה לעשות, שזה יכאב לי בלב והאהבה תעבור מהכאב, שזה ישרוף את כל הגוף שאני ארגיש את הכאב אחד אחד כמו גרגירי החול בחוף. ואז עלי הוא יסתכל, ויהיה מאושר כי הוא מחזיק את אהובת ליבו כאוצר. ודמעה אחת תנטוף מעיני ואני אנקה אותה מהר שהוא לא ירחם עליי. אני לא רוצה שאליי עכשיו יתייחס, שהוא יהיה איתה ויצחק מליבה שמהסס. אבל רק רציתי לומר לך שאם יום אחד תביט בי כאישה ותרצה אותי בשבילך, אני כאן בשבילך מחכה, יום וליל אני שלך. כל רגע שתרצה כל שניה, גם אם זה לשיחה עליה, על החברה, אני אהיה כאן בשבילך. כי כל מילה שלי אתה אומר, בשבילי זה יותר טוב מכל דבר אחר. אז אני רק אומר לך מילים אחרונות אני אוהבת אותך בימים ובלילות. בחלמותיי אתה תהיי שלי, ותאהב רק אותי, אז לילה טוב.. אני הולכת להינות מכמה חלומות עליך לנשק ולהביט בך מקרוב

MATAN1323

New member
ואוו את פשוט כותבת מדהים../images/Emo45.gif

אנלאדע סלחי על הבורות אבל ניראה לי פעם ראשונה שראיתי את הכינוי פה. אזז אם את חדשה, ברוכה הבאה. ובאמת את כותבת נפלא, את ממש גרמת לי להכנס עמוק עמוק למעמקי הנשמה. להראות לי את הדרך שלך... הדגשת מאוד יפה את הרגשות פשוטט סוחף...

shelly581

New member
תוודה :)

אממ כן אני חדשה פו.. אבל תוודה על התגובהה :].. יצא לי לראות גם יצירה שרשמת ואני חושבת שאתה רושם גם ממש יפה.. התחברתי לכתיבה שלך.. :)

למעלה