אוף תתקשר כבר ותזמין אותי ...

אוף תתקשר כבר ותזמין אותי ...../images/Emo4.gif../images/Emo10.gif

כבר שעה אנחנו מדברים ב-s.m.s על סרט ששנינו רוצים ללכת וכבר אנחנו יודעים איפה ואת השעה ולשנינו אין תוכנית מיוחדות להיום אז למה הוא לא מזמין אותי?:[ אני סתם מדמיינת?! אוף זה הרגשה כ"כ מגעילה לחכות למשהו בלי לדעת אם הוא בכלל יהיה:(( תהנו לכם ..:(( חג שמח! --אור עצובה--

שׁזִיף

New member
../images/Emo26.gif

למה שלא... תבואי ותאמרי לו: "בא לך ללכת לסרט, גם כו וכו´ אין לנו מה לעשות היום
" מה אכפת לך, מה יש לך להפסיד...

לא נראה לי...:\

נתתי לו מספיק רמזים..הוא כנראה עיוור:(( לא נורא גם ככה אין לו מה לחפש בי הוא יותר מדיי טוב:\\ life sucks

oh-da

New member
אף אחד לא יותר טוב מהשני,

אל תמעיטי בערכך, בכל אחד יש מה לחפש, כל אחד יכול לעניין כל אחד אחר. אולי הוא מתבייש
אולי הוא גם שואל את עצמו "למה היא לא מציעה לי?"
לא תמיד צריכים לחכות שהאחר יעשה את הצעד הראשון, קחי יוזמה, תציעי לו...

P u r e S o u L

New member
עם גישה כזאת תשארי לבד בהרבה מקרים

יש בנים שפשוט לא קולטים רמזים.. אין מה לעשות.. זה לפעמים נובע מחוסר בטחון עצמי וחוסר הערכה עצמית, גם כשנראה לך שהוא הכי בעל בטחון עצמי בעולם.. ואני אומר את זה מניסיון.. תלכי, תגידי את זה ישירות. כמו שכבר אמרו - מה יש לך להפסיד ? רק להרוויח את יכולה מזה. מקסימום תשארו ידידים - כמו שהמצב עכשיו.

שׁזִיף

New member
לדעתי את טועה

ואם הוא חושב לעצמו "למה היא לא מציעה לי?" אני במקומך, הייתי מציעה. מה יש לך להפסיד...? שאחר כך תשאלי את עצמך מה היה אם...

BloodyRose

New member
נקודת מבט נוספת

זה פשוט פלירטוט מה שהולך ביניכם! אתם "מושכים" אחד את השני וכל אחד מחכה שהשני ישבר ויציע שמשהו יקרה כבר! אני וחבר שלי התחלנו ככה ואנחנו כבר 10 חודשים ביחד. פשוט תזרקי איזה הודעה, משהו משום מקום, "אז מה, נפגשים שם ב*שעה כלשהי*?

למעלה