אז אולי בכל זאת

פיסטוק16

New member
אז אולי בכל זאת

תמליצו לי על אומנות לחימה שמשלבת גם פילוסופיה ומלמדת אותך דרכי חיים? אודה לכם מאוד

in_bal

New member
אההמ...

לא משנה...תשכח ממה שכתבתי לך בהודעה הקודמת... רק שתדע שזה לא היה יפה להתנתק כדי לכתוב הודעה(אם זה מה שעשית...) נעלבתי...): *יותר חמוד בלי אף...

פיסטוק16

New member
אז ככה ענבל

לא התנתקתי בכוונה המחשב עשה לי בעיות ונתקע מקווה שאת לא כועסת

in_bal

New member
לא...לא...

היי, טוב-אני לא כועסת(-: (רק קצת נעלבתי כי חשבתי שנטשת אותי שם בכונה תחילה...) יש לך את ה - E:mail שלי, אז אתה יודע מה לעשות איתו...אתה מוזמן ..... אני מקווה שייצא לנו לדבר... טוב,נו-ביי.

פיסטוק16

New member
בבקשה תמליצו

לי על חוג טוב שמשולב בה פילוספיה וענבל אני עכשיו שצ`אט של תפוז את יודעת איך למוצא אותי

untitled

New member
דבר ראשון

אתה לא יכול להגדיר קארטה כחוג, כי זה הרבה יותר מזה אם אתה, או כל אחד אחר נתקל ב``חוג קארטה`` על תלכו לשם, כי מי שהגדיר את זה ככה כנראה לא מבין מספיק את המהות. דבר שני, קשה לי להגיד לך על מקום שמשלב פילוסופיה כי את הפילוסופיה אתה לומר לא כהסבר, פשוט תוך כדי אימון לאט לאט אתה מרחיב ומשנה את השקפת העולם שלך אם אתה רוצה פילוסופיה אתה יכול ללכת לעשות יוגה (טוב בפני עצמו, וגם אין סיבה לא לשלב בין השנים, אדרבא) או זן. בקשר לשני האחרונים אני יכול לעזור לך תלוי איפה אתה גר

in_bal

New member
היי !

אתמול היתי ברחובות,יום שלם...אז לא יכלתי להכנס לצ`ט,חוץ מזה שדי פספסתי את התאריך שבו כתבת לי את הEmail ככה ש... אני הבאתי לך את האימייל שלי...אז או שתכתוב זמן שבא לך להכנס או שתשלח לי הודעה. יאללה,ביי(-;

viper2k

New member
אני בקראטה

אני מתאמן כבר שמונה שנים קראטה בשיטת קיוקושין מנהל הפורום גם בקבוצה לשי לפי דעתי יש בקראטה הרבה מאוד מחשבה והגיון

bachar chaim

New member
אומנויות לחימה

לחבר שלום! אני מאמן קארטה בסגנון מגע מלא מזה כ- 30 שנה,מפאת נסיוני הרב בתחום הנ`ל הגעתי למסקנה שהשיטה היאפאנית המסורתית לא כל כך מתאימה לתקופתינו אנו, לכן אני מאמן על אותו בסיס מסורתי אבל ערכתי הרבה שינויים מבחינת החשיבה אם זה בסגנון העבודה ואם זה בשיפור הטכניקות שכל חניך לומד באופן פרימיטיבי בשיטת הקיוקושין. לכן אני לא יודע היכן אתה מתאמן ! אבל במידה והינך מעוניין להגיע ולנסות אימון בדוג`ו שלי הינך מוזמן לאימון התנסות ולאחר האימון הנ`ל תוכל להביע את דעתך בנידון. אני מקווה שנתתי לך חומר למחשבה חיים בכר ז`בוטינסקי 16 פ``ת נייד- 052- 470016 ``בכר קארטה דו ישראל``

flashboy

New member
תסלח לי על

יהירות השאלה אבל אני כנראה אגיע ורציתי לדעת אם אתה מאמן באופן אישי? או שיש מורים נוספים אשר עושים זאת אצלך?

untitled

New member
הוא מאמן את הקבוצה

ולא הסמפאים. הם מאמנים רק במקרים נדירים שהוא לא יכול להגיע, או לפעמים ישנם אימונים מסויימים שהוא נותן במכוון לסמפאים להעביר את האימון בכדי שירכשו את מיומנויות ההדרכה.

למעלה