אז איך אתם מסכמים את המפגשפורום

james p

New member
אז איך אתם מסכמים את המפגשפורום

סוג של התפקדות כזאת על המפגשפורום

היה שווה להגיע?

למה נהניתם?

מה תגידו לכל אלה שהגיעו?

מה תגידו לכל אלה שלא הגיעו?

מה תגידו לאלה שהגיעו לשנייה וברחו?

על מה היה חשוב שנדבר ולא הספקנו?

מי הכי הפתיע אותכם שהגיע?

אצל מי היה הפער הכי גדול בין איך שדמיינתם אותו\ה לבין איך שהוא\היא ניראים במציאות?

מה אתם אומרים על המתנה לעדי?

נכון שזה נגמר מהר מדי?

וסתם מסר לכולם בסימן מפגשפורום ובסימן אמצע הקיץ

אחלה וויקאנד שבת שלום! ! !

adii1201

New member

היה שווה להגיע? בוודאי שהיה שווה!!! יותר משווה!!!

למה נהניתם? כי כל כך נחמד לפגוש את האנשים שמאחורי הכינויים, במיוחד שכולם כאלה מקסימים ונחמדים

מה תגידו לכל אלה שהגיעו? תודה רבה על המאמץ להגיע, אני יודעת שזה לא היה קל, אבל כמו שאמא לשלושה אמרה, הוכחנו שאפשר אז קולה כבוד

מה תגידו לכל אלה שלא הגיעו? In your face!!!!!!
ההפסד כולו שלהם

דילן לאסביט אהובה שלי
נסלח לה, היא קבעה עם חברה בקרן, לא נורא
היא טרחה להגיע עד ירושלים פעם קודמת והתחייבה לבוא שוב

על מה היה חשוב שנדבר ולא הספקנו? הכל חשוב, אבל בשביל זה נעשה עוד מפגשים

מי הכי הפתיע אותכם שהגיע?למען האמת, מאור

אצל מי היה הפער הכי גדול בין איך שדמיינתם אותו\ה לבין איך שהוא\היא ניראים במציאות?טוב זה לא חוכמה כי חוץ ממאור ואמא לשלושה ידעתי איך כולם נראים

מה אתם אומרים על המתנה לעדי?מקסימה, אדירה, מעולה ואני הולכת לשתות בכוס הזו כל הזמן

נכון שזה נגמר מהר מדי?נכון

וסתם מסר לכולם בסימן מפגשפורום ובסימן אמצע הקיץהמסר לאלה שלא באו: פעם הבאה תפסיקו להיות כאלה כבדים. כולנו עסוקים ועמוסים עד מעל הראש. כולנו גרים בחורים כאלה ואחרים. תפנו שעתיים מלו"ז שלכם ותגיעו. אם אנחנו יכולנו גם אתם יכולים
ולאלה שהגיעו: אתם מקסימים
ולכולם בכללי: אני מתה עליכם
ולעצמי: עדי תחזרי כבר ללמוד

Jimmy Kane

New member
תשובות

היה שווה להגיע? ברור שהיה שווה

למה נהניתם? כי כל מי שנמצא בפורום הם עשו מאמץ ובמיוחד אלה שלא גרים במרכז כמוני ואף אחד לא התבייש

מה תגידו לכל אלה שהגיעו? תודה רבה שבאתם

מה תגידו לכל אלה שלא הגיעו? אין תגובה....

מה תגידו לאלה שהגיעו לשנייה וברחו? הייתי שמח אולי לראות ולהכיר את הבחורה שהלכה עוד לפני שהתיישבנו אבל פעם הבאה כנראה

על מה היה חשוב שנדבר ולא הספקנו? אני חושב שזה לא צריך להיות תוכנית אירוח אבל בגדול דיברנו מה שחשוב וסיכמנו יפה

מי הכי הפתיע אותכם שהגיע? האמת שלא הייתי כל כך מעודכן מי יגיע ומי לא חוץ מעדי וג'יימס

אצל מי היה הפער הכי גדול בין איך שדמיינתם אותו\ה לבין איך שהוא\היא ניראים במציאות? לא דמיינתי יותר מידי

מה אתם אומרים על המתנה לעדי? המתנה ממש מדהימה, ג'יימס באמת תודה רבה לך שהשקעת באמת מהלב ורואים את זה עליך

נכון שזה נגמר מהר מדי? התחיל מאוחר קצת לפני השקיעה והסתיים מאוד מהר.. מקווה פעם הבאה קצת יותר מוקדם

וסתם מסר לכולם בסימן מפגשפורום ובסימן אמצע הקיץ: רק אתמול התחיל הקיץ... סתם אתם הפורום הכי טוב שיצא לי להכיר
ואל תיסגרו כל כך מהר גם אם הסדרה הסתיימה

james p

New member
ג'ימי היה כיף להכיר אותך! ! !

ותודה על המחמאות. שמח שנהנית! ! !

adii1201

New member
מבטיחים להשתדל לא להיסגר

והבחורה שברחה זו הגברת דילן הלאסביט
נגרור אותה פעם הבאה, I promise!

james p

New member
רק תשמרי על הכוס שלא תישבר

ואני כל כך עם המסר שלך

adii1201

New member

אני מתה מפחד שירד לה הציור במדיח, אני אשכרה שוקלת לשטוף אותה ביד כל פעם

james p

New member
אין לי מספיק ניסיון עם כוסות כאלה במדיח

אולי צריך לשאול את אחת העקרות בית האמיתיות שנכנסות לכאן.
אבל לשטוף ספל אחד ביד... זה לא מה שיהפוך אותך לנואשת!

adii1201

New member
אני יודעת שפעם קנו לי ספל

משהו בסגנון, מדיח אחד לא נשאר ממנו כלום
אבל טפו טפו טפו בינתיים הוא שורד. אם אני אראה שרידים של התקלפות הוא לא יבקר במדיח יותר

james p

New member
מתפקד כזה

היה שווה להגיע?
הכי שווה שבעולם. באמת שהרגשתי אחלה אחרי זה.
הייתה אוירה מאוד שמחה ונעימה. אני חושב שהמלצרים או האנשים שסביבנו בטח לא הבינו מה גורם לקבוצה כזאת שלכאורה אין שום דבר שמחבר בינהם ולא ניראים קשורים לשבת יחד ולאכול.

למה נהניתם?
כי הייתה אוירה טובה. היה קצת מוזר בהתחלה אבל איכשהו כבר לקראת הסוף התחממנו והכל הרגיש כל כך טבעי ונכון שחשבתי איך לא עשינו את זה עד עכשיו???

מה תגידו לכל אלה שהגיעו?

כל הכבוד
באמת

אני מאוד מעריך את ההגעה מכל קצוות הארץ ואת הנכונות והאנרגיות הטובות שהם הביאו איתם!
וכל הכבוד גם לקורא הסמוי היקר שלנו שהגיע. היה באמת כיף להכיר

מה תגידו לכל אלה שלא הגיעו?

הפסדתם! בגלל מה שנכתב בסעיפים לעיל ואין מה לפרט יותר...

שהפסדנו אותם בגדול אבל גם הם הפסידו אותנו....
אבל באופן אישי מחלתי כי היה לנו זמן איכות ביחד ב1 בלילה על הרציף...

על מה היה חשוב שנדבר ולא הספקנו?
האמת היא שעל הכל. לא ממש פתחנו שירשורים על הסדרה. פתחנו שרשור אחד ארוך ועד שעברנו את כולם זה כבר נגמר...

מי הכי הפתיע אותכם שהגיע?
מאור. האמת כי עד הרגע האחרון לא הייתי בטוח שהוא מגיע.
אמא לשלושה שגם לא ידעתי שתגיע.
מברוק לשניכם שעשיתם את זה.
וגם דילן שממש השמיטה לי את הלסת כשהגיחה לדקותיים.

אצל מי היה הפער הכי גדול בין איך שדמיינתם אותו\ה לבין איך שהוא\היא ניראים במציאות?

האמת שאת כולם כבר הכרתי או ראיתי בקבוצה בפייס.
את אמא לשלושה לא ראיתי לפני זה עד לאותו רגע אבל לא ממש דמיינתי לפני זה כך שפשוט נפגשנו וזהו.

מה אתם אומרים על המתנה לעדי?

שחבל שזה קצת הפרק אבל זה היה חמוד ואני חושב שמגיע לה שיהיה לה מזכרת יפה מהתקופה הבאמת ארוכה ומדהימה שהייתה לה עם כולנו ועם העקרות!

נכון שזה נגמר מהר מדי?

רק התיישבנו וכבר קמנו. ההוכחה לכך שזה באמת לא היה מספיק זמן וגם שהזמן רץ שנהנים. זה שג'ימי נשאר עוד חצי שעה למרות שהוא היה אמור ללכת ב8. ועדיN שהייתה לחוצה בגלל ההופעה של קרן להגיע בזמן ולצאת ב8:30 אפס אפס יצאה ב8:53...

וסתם מסר לכולם בסימן מפגשפורום ובסימן אמצע הקיץ

כיף לגלות כימייה טובה בין אנשים עוברת מהמדיום הממוחשב אל האינטראקציה האנושית הטבעית. זה תמיד מדהים לראות כמה האדם הוא יצור חברותי. תמשיכו להיות נחמדים כפי שאתם! ! !

james p

New member
חסרת לנו מאוד! באמת היית בליבי....

אפילו אמרתי את זה במפגש אם מי מכם זוכר...

למעלה