אחרי ההודעה הזו בטח לא תרצו לראות

אחרי ההודעה הזו בטח לא תרצו לראות

אותי כאן יותר... מרגיז אותי שמחירי סיגרים סבירים הם בלתי סבירים בעליל, בעיני. נסעתי הרבה לחו"ל במסגרת העבודה והייתי קונה סיגרים קובניים זולים (ומקוריים) וזה היה בסדר בשבילי, אבל כעת אני כבר לא טס, תודה לאל. מהנסיעה האחרונה שלי הבאתי מהולנד כמות גדולה של Willem lll, שהם סיגרים יבשים, ממש לא יקרים, ואהבתי אותם יותר מכל הפרטגאס והאופמן והרומיאו וג'ולייט שהייתי מעשן... מישהו יודע אם הם נמכרים בארץ ואיפה? ואם כן, באיזה סדר גודל של מחיר?

A M S T A F1

New member
אחי פע עישנתי סיגר של 25 שקל והוא מ

ממש מיסטל אותי רצוי לקנות כיסא נוח במיוחד ולבוא לים על בטן ריקה ומסטיק לאחר כך ולעשן אותו למה ים כי בים יש רוח חזקה ואתה לא סופג את מרבית העשן החיצוני כך שאתה לא מסתכן במחלות יתרות

מני.ת

New member
קיק דאון,

סיגרים קובניים מקוריים לא זולים באף מקום בעולם, ואם זה זול, זה לא זה... זה יכל להסביר למה אתה עדיף את הסיגרים היבשים מהולנד. בכל אופן עישון סיגרים נופל בקטגורית "על טעם ועל ריח" ולכן אי אפשר להתווכח בנושא. נסה בבריל סיגרים בתל אביב.

שור3

New member
קובנים יקרים

זה נכון וגם בקובה עצמה אם אתה קונה את הדבר האמיתי אתה משלם ביוקר. אין קיצור דרך בקובנים . ביקוש גדול והיצע לא מי יודע מה. המחירים בארץ גבוהים מאד, אצל בריל בהרצליה או דיזנגוף או בית הסיגר בהרצליה וגם דווידס בתל אביב. עדיין כשדאי לקנות בדיוטי שיוצאים או לבד אן לבקש מחבר. שאתה אומר יבש - תכניס להיומידור, יש כאלו לא יקרי והם משפרים טעמם של סיגרים ללא הבדל גזע ומין

רק לסגור את ענין הסיגרים הקובניים

הזולים - נהגתי לקנות אותם בחנויות דיוטי פרי (כולל בנתב"ג), כך שלא צפוי שהיו מזוייפים. אני מדבר על מחיר ממוצע, פלוס-מינוס, של דולר לסיגר. אלה היו תמיד הזולים ביותר של חברות מוכרות. וציינתי "יבשים" כי הסיגרים תוצרת הולנד לא מוכנסים להיומידור. הבנתי מהכתוב על האריזה שהם מיועדים להחזקה ועישון כמו שהם. עם זה, אנסה את העצה בפעם הבאה - רק למען הסקרנות. ההיומידור שלי עומד בטל ומשמים כבר כמה חודשים...

max63

New member
ניתן לצפות למחיר של 8$ לסיגר קובאני

ומעלה, כמובן.

למעלה