אחת טובה
, אחת רעה

אחת טובה ../images/Emo189.gif, אחת רעה ../images/Emo191.gif

ספרו על תכונה אחת טובה ותכונה אחת רעה של האחים והאחיות שלכם.
איך אתם מתמודדים עם התכונה הרעה ואיך היא משפיעה עליכם
איך התכונה הטובה משפיעה עליכם ובאה לטובתכם

Russet

New member
אני אתמקד באחת, מותר?

אגואיזם מוחלט. כשהייתי צריכה משהו מההורים היה לי לא נעים כיוון שידעתי שזו הייתה תק' לחוצה כלכלית, לאחותי זה לא הזיז. אדרבה, כשהשתחרר מעט הלחץ ואמא שלי קנתה לי מעיל בהון עתק (התחשק לה לפנק אותי) היא קינאה ואמרה שבי משקיעים יותר. כשהיא לא קינאה בי היא הייתה הכי יצירתית והכי מעניקה בעולם, יש לי מתנות יומולדת שוות- וכמעט ללא ער כספי, אלבום תמונות שהיא סידרה לי, בשנה אחרת הכינה לי מעין עיתון שקשור רק בי וכו'. איך אתם מתמודדים עם התכונה הרעה ואיך היא משפיעה עליכם? מאוד קשה כל הקטע הזה של עין צרה, זה דבר לא נעים בשיט, כאילו שאני צריכה להתנצל. הקטע שכשאמא שלי, עד היום, קונה לי בגדים ונעליים אני שמחה כי יש ל טעם טוב לדעתי, אחותי מאז ומעולם רטנה על זה שהיא קונה לה מציאות כאלה ואחרות ואפילו לאמא שלי זה הציק וכבר לא התחשק לה לקנות. אני חייבת לציין שבשנה האחרונה היא למדה לפרגן- אחרת לא יודעת איך הייתי מתמודדת עם הקנאה שלה- אני תיכף אפתח שרשורחדש על קנאת אחים... איך התכונה הטובה משפיעה עליכם ובאה לטובתכם? אני נהנית מאוד מהקשר שלי איצי בגלל ההשקעה הזו שלה במתנוצ ובצ'ופרים, הכי כיף בעולם.

בת כמה אחותך?

אני דווקא כן מבינה אותה קצת, כי מהצד שלה זה נראה כאילו מעדיפים אותך יותר בגלל שקונים לך כביכול יותר בצורה מושקעת. ככה אני תמיד הרגשתי עד שהבנתי שיש צרכים שונים ככל שגודלים וזה שהיא קיבלה X ואני לא, לא אומר שזה בכוונה תחילה ונגדי. וכיף שיש אחות יצירתית כזאת- מתה על מתנות כאלה

Russet

New member
לא קטנה בכלל, 19 ו...

אבל זה בדיוק העניין- היא לא ממש ראתה כמה משקיעים בה. ומבחינה אובייקטיביצ בה השקיעו יותר, עובדה שהיום היא מבינה את זה

למעלה