איזה כייף שפתחו פורום ....

איזה כייף שפתחו פורום ....

אוי אני מתה על התנועת אחריי שלוש שניים היתי בה יש לומר שהיא שינתה בי הרבה הרבה חח איזה כייף הודעה ראשונה שלייי :) תעדכנו אותו בדברים הם אפשר אשמח מאוד...

אהלן לינוי

אהלן לינוי, שמי קרן ואני מנהלת את האתר של אחריי! אם את מעונינת להתעדכן במה שקורה באחריי! את יכולה להסתכל באתר שלנו: www.aharai.org.il באיזה קבוצה היית חניכה? קרן

אמ.

קבוצת בני ברק אוי היה כל כך כייף רק חבל שעכשיו אין מדריך .רציתי לשאול הם יש משהו במסגרת שרות לאומי באחרי אולי ?

תשובה לשאלתך...

אהלן לינוי, האם את נמצאת כרגע במסגרת של שרות לאומי? באחריי! קיימת האפשרות לצאת לשנת שרות.שנת השירות היא שנה של נתינה לחברה לפני הצבא - במהלך שנה זו דוחים את הגיוס לצה"ל בשנה. שנת השירות נותנת לך אפשרות להיות עצמאית, לחוות חווית, סיפוק ומימוש עצמי, להכיר אנשים חדשים, סביבה חדשה, לתרום מעצמך. בנוסף, יש לנו ארגון בוגרים שאת בטח שייכת אליו אם היית פעם חניכה באחריי! פרטים נוספים לגבי ארגון הבוגרים תוכלי למצוא באתר שלנו www.aharai.org.il תחת פרויקטים- "אחריי!לפסגות". אני ממליצה לך בחום להסתכל. אם יש לך שאלות נוספות, אני כאן... בהצלחה!

אמ ...

תודה רבה קרן .. אני יודעת מזה שנת שרות וזה נישמע לי ממש מגניב אבל אני מיתלבטת כי אחרי זה כניראה אני יעשה שירות לאומי. ולא צבא.. תודה בחול אופן .. שהיה יום טוב

שירות לאומי

אהלן לינוי, אני שמח שברצונך לעשות שירות משמעותי במסגרת של שירות לאומי, ב"אחריי!" נבחנת האופציה לשיתוף פעולה עם אחד הגופים שמפעילים שירות לאומי, אני מציע שתיצרי איתנו קשר בזמן הקרוב על מנת שנעדכן אותך. בהצלחה

שירות לאומי

כרגע תמשיכי בפעילות ב"אחריי!" (ברגע שיהיה מדריך), עוד כחודש- חודשיים אנחנו כבר נפרסם זאת דרך המדריכים בפורום ובאתר.

למעלה