איך אתן מאחסנות את הלקים שלכן?

מ ס ט י ק

New member
איך אתן מאחסנות את הלקים שלכן?

אני בטוחה שהשאלה הזו עלתה הרבה פעמים אבל יש פה הרבה בנות חדשות ואני בטוחה שיהיו עוד רעיונות לאחסון הלקים. אני אשמח לרעיון איך לאחסן את הלקים כך שבעיקר לא יצברו אבק (יש לי בבית בעיה נוראית על אבק ואין לי כוח לנקות את האבק מהלקים). בינתיים הלקים מרוכזים בשתי קופסאות נעלים אטומות אבל אני אשמח לשמוע רעיונות נוספים לאחסון.

קופסה עגולה גדולה עם מכסה

בכוונה עגולה, כי ככה נכנסים יותר לקים, לעומת קופסאות מרובעות. כרגע אני לא צריכה, אבל כשיצטברו יותר לקים,התכנון הוא לחתוך קרטון בגודל הקופסה וליצור "קומה" נוספת. צורת האחסון האידיאלית מבחינתי היא יחידת מגירות מפלסטיק/קרטון (כך מאוחסן האיפור שלי), אבל אני לא מוצאת אף אחת עם מגירות מספיק גבוהות

Stay with me

New member
קופסא שקופה מרובעת על מדף בארון

בנתיים הספקתי לקנות עוד לקים ואין יותר מקום לכולם בקופסא

מ ס ט י ק

New member
בלי מכסה כן?

אין לי מקום בארון, אם היה הם כנראה היו בארון בצורה דומה.

PeachGirl

New member
כעקרון ב2 קופסאות רשת כאלה

אבל יש הרבה במגירת לימודים שלידי שהצטברו אחרי כל מריחה +עצלנות שלי להחזיר למקום

במגירה

בשידה של 4 מגירות. הם כרגע במגירה הכי עליונה סתם כי ככה יצא. ויש באותה מגירה גם סבונים, פדים להסרת איפור/לק ואת ערכת החותמות שלי.

הכי נוח סטנד לקיר של לקים

יש לי אחד כזה שנכנסים בו 100 לקים וכל השאר סתם זרוקים בסלסלאות, מה שמזכיר לי שאני באמת צריכה עוד סטנדים חחח

מ ס ט י ק

New member
אבל אז יש בעיה של אבק

האמת שדיפדפתי בקטלוג של איקיאה וניראה לי שמצאתי שם פתרון מתאים. עכשיו רק צריך למצוא זמן להגיע לאיקיאה בראשון.

cockta

New member
התעניינתי :)

איזה פתרון? גם אני מחפשת! אני כעיקרון שומרת את כל הלקים שלי בקופסת מתכת של מקס ברנר שעולה על גדותיה ומבאסת אותי כי אני כל הזמן מוציאה את כללל הלקים כדי להוציא את זה שבתחתית >: אני מחפשת סטנד לקיר כרגע, אבל אם יש לך פתרון יותר טוב, שתפי אותי :)

מ ס ט י ק

New member
ראיתי באתר- צריכה לראות במציאות לראות אם זה

מתאים בכלל מבחינת הגובה. אבל בעיקרון מדוברת בשידת מגירות כזו. במידה ואני אקנה, אצלם

מ ס ט י ק

New member
שידת מגירות כזו

במידה ואני אקנה אני אצלם ויעלה לפה (אני פשוט צריכה לראות במציאות שזה מתאים)

אני קניתי בהרצליה בחנות לבניית ציפורניים

אבל מוכרים בכל מקום של דברים לציפורניים כמו נייל סטודיו ביוטי קולג' וכאלה...

danra

New member
כמו פולנים: סגורים לבד בפינה בחושך....../images/Emo67.gif

למעלה