אמממ שאלון 77

אמממ שאלון 77

זה או זה 1.ברכה או ים? 2.פיצה או פסטה? 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב? 4.אינג ויאנג או סמל פיס? 5.עט או עיפרון? 6.יסודי או תיכון? 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף? 8.משינה או סינרגיה? 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים? 10.שונא או אוהב ת'הורים? 11.נגד או בעד ההתנקות? 12.במבה או ביסלי? 13.בעד או נגד חנפנים? 14.אוהב פרחות או לא אוהב? 15.גיטרה או תופים? 16.פסנתר או גיטרה? 17.קלרינט או חליל צד? 18.מחברת ספירלה או רגילה? 19.מארק טווין או סמדר שיר? 20.ארתור או סדריק? 21.mtv או 24? מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך? 23.איזה זמרים אתה אוהב? 24.איזה זמרות אתה אוהב? 25.איזה להקה אתה אוהב? 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים? 27.איזה דיסק קנית? 28.ואתה מרוצה? 29.רואה אמ טי וי? 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז) תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם? 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך? 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך? 34.איזה תכונות היית משנה? 35.והיית מוסיף? 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם? 37.והכי פחות? טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות 39.תוכניות טלוויזיה שנואות? 40.ערוץ מוזיקה אהוב? 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה) 42.שחקן אהוב. 43.ושחקנית בית ספר-- 44.מקצוע אהוב 45.מקצוע שנוא 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד) 47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד) סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב 49.משחק אהוב במחשב 50.אתר אהוב באינטרנט. 51.שם אהוב 52וכינוי 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית 55..צבעים אהובים בבגדים. 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה 57.חיה. 58.דמות דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה 60.זמר 61.להקה 62.ערוץ הטלוויזיה 63.כינוי 64.צבע 68.צבע בבגדים 69.שיר של המוזיקה הישראלית 70.שיר של המוזירה הלועזית 72.דמות 73.חיה וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך. 75.הקינוח המועדף עלייך 76.מה הצלצול בפלאפון שלך 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון?

אני

זה או זה 1.ברכה או ים?ברכה 2.פיצה או פסטה?פיצה 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב?מחשב 4.אינג ויאנג או סמל פיס?פיס 5.עט או עיפרון?עט 6.יסודי או תיכון?תיכון 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף?ברי סחרוף,אבל גם אהוד בנאי הוא מלך 8.משינה או סינרגיה?משינה!!!
9.מוזיקה ישנה או מהחדשים?ישנה...מהחדשים רק את קולדפליי
10.שונא או אוהב ת'הורים?שונאת... 11.נגד או בעד ההתנקות?
12.במבה או ביסלי?ביסלי בצל
13.בעד או נגד חנפנים?
14.אוהב פרחות או לא אוהב?
15.גיטרה או תופים?שניהם!
16.פסנתר או גיטרה?
17.קלרינט או חליל צד?קלרינט 18.מחברת ספירלה או רגילה?ספירלהלהלהלה 19.מארק טווין או סמדר שיר?מארק טווין..חח אבל מה ההשוואה פה?? 20.ארתור או סדריק?ארתור.. 21.mtv או 24?אמ טי וי!!!
מאוהבת בלהקות מסוימות מהמוזיקה הלועזית
מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך?אממ 30 ומשהו 23.איזה זמרים אתה אוהב?אממ ברי סחרוף אהוב בנאי אביב גפן,גמרים מתוך להקות:כריס מרטין בובי ג'ו 24.איזה זמרות אתה אוהב?אממממ...לא אוהבת,אבל דיידו טובה.. 25.איזה להקה אתה אוהב?קולדפליי אר אי אמ ביטלס קויין נירנבה,פרי דורס דאון,רד הוט
26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים?אממ שלשום 27.איזה דיסק קנית?קולדפליי
28.ואתה מרוצה?אממ..בטח! 29.רואה אמ טי וי?המון 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז) רוק-מטאל ויש כזה,משולב.. תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם?ביטחון,עמידה על שלך 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך?ביטחון 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך?פליטות פה!!!
34.איזה תכונות היית משנה?פליטות פה,עצבים לעיתים 35.והיית מוסיף?אמממ...פחות לחץ...למרות שאין הרבה אבל כשיש אני מעדיפה שלא יהיה בכלל 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם?מצחיקים,אחלה חבר'ה
37.והכי פחות?אמממממממ...לפעמים לא חברות אמיתיות..
טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות?דה או סי ,חברים ,טרי היל
39.תוכניות טלוויזיה שנואות?ואיי טי וי 40.ערוץ מוזיקה אהוב?אמ טי וי
41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה)in my place קןלדפליי 42.שחקן אהוב.אדם ברודי|מאוה| 43.ושחקנית.ג'ניפר אניסטון בית ספר-- 44.מקצוע אהוב-אנגלית!!
45.מקצוע שנוא-מאט!!!
46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד)זה או זה 1.ברכה או ים? 2.פיצה או פסטה? 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב? 4.אינג ויאנג או סמל פיס? 5.עט או עיפרון? 6.יסודי או תיכון? 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף? 8.משינה או סינרגיה? 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים? 10.שונא או אוהב ת'הורים? 11.נגד או בעד ההתנקות? 12.במבה או ביסלי? 13.בעד או נגד חנפנים? 14.אוהב פרחות או לא אוהב? 15.גיטרה או תופים? 16.פסנתר או גיטרה? 17.קלרינט או חליל צד? 18.מחברת ספירלה או רגילה? 19.מארק טווין או סמדר שיר? 20.ארתור או סדריק? 21.mtv או 24? מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך? 23.איזה זמרים אתה אוהב? 24.איזה זמרות אתה אוהב? 25.איזה להקה אתה אוהב? 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים? 27.איזה דיסק קנית? 28.ואתה מרוצה? 29.רואה אמ טי וי? 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז) תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם? 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך? 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך? 34.איזה תכונות היית משנה? 35.והיית מוסיף? 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם? 37.והכי פחות? טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות 39.תוכניות טלוויזיה שנואות? 40.ערוץ מוזיקה אהוב? 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה) 42.שחקן אהוב. 43.ושחקנית בית ספר-- 44.מקצוע אהוב 45.מקצוע שנוא 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד)אממממממ....אין 47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד) דני להיסטוריה ורגינה למתמטיקה סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב--שחור לבן תכלת 49.משחק אהוב במחשב--אין 50.אתר אהוב באינטרנט.--תפוז פוז פוז 51.שם אהוב--אור 52וכינוי--אין 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית--אממ.... ברי סחרוף-עוד חוזר הניגון ברי סחרוף-חלליות אהוד בנאי-ברוקלין אביב גפן-המכתב 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית הכול של רד הוט וקולדפליי 55..צבעים אהובים בבגדים.שחור ולבן 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה--יס וויקהנד 57.חיה.--ברווזים שולטים! 58.דמות--סנופי דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה--נינט טייב,כריסטינה,בריטני,קיילי,רוני,מדונה
לא
60.זמר--ג'ס מקרטני
61.להקה--דה ואייט סטרייפס,דה קיור, 62.ערוץ הטלוויזיה--ואיי טי וי 63.כינוי--הטופ מודל הבאה,מתלהבות... 64.צבע--צהוב 68.צבע בבגדים--צהוב 69.שיר של המוזיקה הישראלית--הכול של רוני סופרסטאר,,
70.שיר של המוזירה הלועזית--אמממממ...בריטני ספירס-דו סומפינג
גועלייי 72.דמות--אממ טוויטי 73.חיה--אמממממממממ אריות? וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך.אין לי כוח. 75.הקינוח המועדף עלייך עודה וגלידה 76.מה הצלצול בפלאפון שלך אין לי 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון?לי היה.מה אתכם?!

לירז 8492

New member
עונה

זה או זה 1.ברכה או ים? בריכה 2.פיצה או פסטה? אף אחד אבל פסטה 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב? תלוי 4.אינג ויאנג או סמל פיס? הא? 5.עט או עיפרון? עט 6.יסודי או תיכון? תיכון 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף? אהוד בנאי 8.משינה או סינרגיה? משינה 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים? חדשה 10.שונא או אוהב ת'הורים? באמצע 11.נגד או בעד ההתנקות? בעד 12.במבה או ביסלי? במבה 13.בעד או נגד חנפנים? נגד 14.אוהב פרחות או לא אוהב? לא 15.גיטרה או תופים? גיטרה 16.פסנתר או גיטרה? אמ.. גיטרה 17.קלרינט או חליל צד? אפחד!! 18.מחברת ספירלה או רגילה? ספירלה 19.מארק טווין או סמדר שיר? סמדר שיר...? 20.ארתור או סדריק? בחירה קשה אבל.. ארתור 21.mtv או 24? גם וגם מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך? הכל צרוב 23.איזה זמרים אתה אוהב? הראל מויאל,שראל, 24.איזה זמרות אתה אוהב? שירי מימון 25.איזה להקה אתה אוהב? הפרויקט של עידן רייכל, פארנויה 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים? לפניי 3 שבועות 27.איזה דיסק קנית? לא קניתי 28.ואתה מרוצה?- 29.רואה אמ טי וי? כע 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז) ראפ היפ הופ דאנס פופ תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם?כנות 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך?נאמנות 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך? את זה שאני עם הרבה אנשים ואני לא מתייחסת לכולם :/ 34.איזה תכונות היית משנה? את זה^ 35.והיית מוסיף?שומדבר 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם?- 37.והכי פחות? - טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות? טבע"מ, השמיניה, סוף הדרך, משחק מכור 39.תוכניות טלוויזיה שנואות? פלורסיינטה? 40.ערוץ מוזיקה אהוב? הכל 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה) 42.שחקן אהוב. עפרשכטר 43.ושחקנית יב"ז בית ספר-- 44.מקצוע אהוב ממ.. לא דעת 45.מקצוע שנוא חלו"ם 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד) המורה למתמטיקה והמחנכת 47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד) המורה למחשבים סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב כחול-תכלת 49.משחק אהוב במחשב אין 50.אתר אהוב באינטרנט. תפוז 51.שם אהוב לירז 52וכינוי •°.•L‡®Az•°.• 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית THON'T CHA, THEY 55..צבעים אהובים בבגדים. שחור,לבן 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה אממ... 57.חיה. ארנבת!! 58.דמות בטי בופ? דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה כל המזרחיות והרוק 60.זמר כל המזרחים והרוק 61.להקה כל הלהקות רוק 62.ערוץ הטלוויזיה 63.כינוי ח(כ)מה בלילה.. מה הם משחקים אותה?!?! 64.צבע כתום 68.צבע בבגדים כתום, ירוק 69.שיר של המוזיקה הישראלית תתנו לו צ'אנס 70.שיר של המוזירה הלועזית- 72.דמות ברבי 73.חיה ג'וק נחשב? וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך. עולה לכיתה ח', בת 13 מהשרון? 75.הקינוח המועדף עלייך גלידה 76.מה הצלצול בפלאפון שלך הצלצול של כפיר אונגר מטב"ע :D 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון? זה לקח שעה

sapi1212

New member
עונה!!

זה או זה 1.ברכה או ים? בריכה 2.פיצה או פסטה?פיצה 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב? מחשב 4.אינג ויאנג או סמל פיס? סמל פיס 5.עט או עיפרון?עט 6.יסודי או תיכון?תיכון 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף? אהוד בנאי 8.משינה או סינרגיה? משינה 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים?חדשה 10.שונא או אוהב ת'הורים?אוהבת 11.נגד או בעד ההתנקות? בעד 12.במבה או ביסלי?במבה 13.בעד או נגד חנפנים?חח בעד 14.אוהב פרחות או לא אוהב? לא אוהבתתתתת 15.גיטרה או תופים? תופים 16.פסנתר או גיטרה? גיטרה 17.קלרינט או חליל צד? קלרינט 18.מחברת ספירלה או רגילה? ספירלה 19.מארק טווין או סמדר שיר? סמדר שיר 20.ארתור או סדריק? ארתור 21.mtv או 24? 24 מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך? הרבה לא ספרתי 23.איזה זמרים אתה אוהב? אממ... אין מסוימים 24.איזה זמרות אתה אוהב? רוני רוני ורוני! 25.איזה להקה אתה אוהב? גרין דיי 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים? מתי שיצא הדיסק השני של רוני... 27.איזה דיסק קנית?---^ 28.ואתה מרוצה? מאודד 29.רואה אמ טי וי? לפעמים 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז) פופ תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם? נאמנות 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך? נאמנות טוב לב.. 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך? ביישנות 34.איזה תכונות היית משנה? ביישנות 35.והיית מוסיף? לא יודעת.. טוב לי איך שאני 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם? עזרה לזולת 37.והכי פחות? עקשנות טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות? השמינייה 39.תוכניות טלוויזיה שנואות? כל הטלנובלות שקיימות 40.ערוץ מוזיקה אהוב? 24 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה)מותק 2 42.שחקן אהוב? טום קרוז 43.ושחקנית? שרה מיחשל גלר בית ספר-- 44.מקצוע אהוב? ערבית 45.מקצוע שנוא? מדעים 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד)? עליזה מחנכת ומדעים 47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד)? תמי תנ"ך סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב? שחור 49.משחק אהוב במחשב? סימס 50.אתר אהוב באינטרנט? לולה lola.10x.co.il תכנסו! 51.שם אהוב? ספיר 52וכינוי?ספירוש 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית? כל השירים של רוני 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית? כל השירים של גרין דיי 55..צבעים אהובים בבגדים? שחור 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה? ניקולודיון 57.חיה? כולן חוץ מג'וקים 58.דמות? לא יודעת... אין דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה? מירי מסיקה בעע 60.זמר? אייל גולן 61.להקה? כלא6 62.ערוץ הטלוויזיה? ג'טיקס 63.כינוי? ספצ'ה 64.צבע? ורוד מזעזע 68.צבע בבגדים? חום 69.שיר של המוזיקה הישראלית? קבל 70.שיר של המוזירה הלועזית? החדש של בריטני 72.דמות? לא יודעת מזתומרת דמות?! 73.חיה? ג'וקים וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך? בת 14 מקרית מוצקין עולה לכיתה ח' 75.הקינוח המועדף עלייך? גלידה 76.מה הצלצול בפלאפון שלך? סתם כזה רגיל אני לא משקיעה בזה 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון? מאודדד

../images/Emo176.gif עונה

זה או זה 1.ברכה או ים? בריכה 2.פיצה או פסטה? גם וגם 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב? גם וגם 4.אינג ויאנג או סמל פיס? ?? 5.עט או עיפרון? עיפרון חודים
6.יסודי או תיכון? יסודי אני מניחה.. 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף? אפחד מהם 8.משינה או סינרגיה? סינרגיה 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים? תלוי כי יש שירים יפים גם מהישנים.. 10.שונא או אוהב ת'הורים? אוהבת.. ברור
11.נגד או בעד ההתנקות? נגד 12.במבה או ביסלי? ביסלי 13.בעד או נגד חנפנים? נגד 14.אוהב פרחות או לא אוהב? לא אוהבת 15.גיטרה או תופים? גיטרה 16.פסנתר או גיטרה? פסנתר 17.קלרינט או חליל צד? אפחד מהם אני חושבת..=/ 18.מחברת ספירלה או רגילה? ספירלה שולטטט
19.מארק טווין או סמדר שיר? סמדר שיר 20.ארתור או סדריק? ארתור 21.mtv או 24? MTV מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך? אממ לאדעת.. לא ממש הרבה.. 23.איזה זמרים אתה אוהב? כל מיני.. 24.איזה זמרות אתה אוהב? כנ"ל 25.איזה להקה אתה אוהב?
בקסטריט בויז
26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים? אמממ מזמן.. 27.איזה דיסק קנית? לא קניתי דיסק סתם נכנסתי לראות מה חדש נראלי.. 28.ואתה מרוצה?--- 29.רואה אמ טי וי? לפעמים כשיוצא.. 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז) אממ.. רוק זה נחמד.. ופופ.. תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם? אממ.. כלמיני.. 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך? אממ.. כולן חוצמזאת שיש לי מזג חם..=[ 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך? כתבתי למעלה.. 34.איזה תכונות היית משנה? כתבתי כבר 35.והיית מוסיף? לא חושבת שאני צריכה להוסיף לי משו.. 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם? לאדעת 37.והכי פחות? כנ"ל טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות: הרבה 39.תוכניות טלוויזיה שנואות? לאדעת.. 40.ערוץ מוזיקה אהוב? MTV ו-24 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה) אין משו מיוחד.. 42.שחקן אהוב.הרבה 43.ושחקנית כנ"ל בית ספר-- 44.מקצוע אהוב: הרבה 45.מקצוע שנוא: חשבון 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד) לא יודעת השנה יש מורים חדשים.. 47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד) כנ"ל סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב: תכלת סגול ורוד וכתום 49.משחק אהוב במחשב? הרבה 50.אתר אהוב באינטרנט. תפוז ויש עוד.. 51.שם אהוב: עידו נוי ובלה בלה בלה.. 52וכינוי: לאדעת 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית: לאדעת 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית: לאדעת 55..צבעים אהובים בבגדים.הרבה 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה: לאדעת 57.חיה.כלב חתול ויש עוד 58.דמות: טוב נו די לאדעת וזהו! דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה 60.זמר 61.להקה 62.ערוץ הטלוויזיה 63.כינוי 64.צבע 68.צבע בבגדים 69.שיר של המוזיקה הישראלית 70.שיר של המוזירה הלועזית 72.דמות 73.חיה וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך. 75.הקינוח המועדף עלייך 76.מה הצלצול בפלאפון שלך 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון? לא היה לי כוח לענות על שאר השאלות=/

עונה

זה או זה 1.ברכה או ים? גם וגם 2.פיצה או פסטה? פסטה 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב? מחשב 4.אינג ויאנג או סמל פיס? גם וגם 5.עט או עיפרון? עט 6.יסודי או תיכון? תיכון 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף? ברי סחרוף 8.משינה או סינרגיה? משינה 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים? גם וגם 10.שונא או אוהב ת'הורים? אוהבת 11.נגד או בעד ההתנקות? בעד 12.במבה או ביסלי? גם וגם 13.בעד או נגד חנפנים? נגד!! 14.אוהב פרחות או לא אוהב? שונאת 15.גיטרה או תופים? גם וגם 16.פסנתר או גיטרה? גיטרה 17.קלרינט או חליל צד? קלרינט 18.מחברת ספירלה או רגילה? ספירלה 19.מארק טווין או סמדר שיר? אף אחד 20.ארתור או סדריק? אף אחד 21.mtv או 24? אמטיוי מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך? המון 23.איזה זמרים אתה אוהב? המון 24.איזה זמרות אתה אוהב? דיידו ושריל קרואו בעיקר 25.איזה להקה אתה אוהב? המון 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים? לפני שבועיים פלוס מינוס 27.איזה דיסק קנית? לא קניתי 28.ואתה מרוצה? ... 29.רואה אמ טי וי? אין לי 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז) רוק, רוק קלאסי, ישראלי וכאלה.. תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם? כנות, חוש הומור 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך? כנ"ל 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך? חוסר סבלנות וסובלנות, שנאת חינם
34.איזה תכונות היית משנה? כנ"ל 35.והיית מוסיף? לא יודעת.. 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם? כנות, ציניות 37.והכי פחות? לא יודע מתי מספיק להציק לי (בצחוק) טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות: חברים, 24, שנות השבעים 39.תוכניות טלוויזיה שנואות: טלנובלות למיניהן וכו' 40.ערוץ מוזיקה אהוב? אין 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה): אין 42.שחקן אהוב: סמואל ל. ג'קסון, דונלד סאת'רלנד, קיפר סאת'רלנד 43.ושחקנית: סנדרה בולוק, אנג'לינה ג'ולי, ווינונה ריידר בית ספר-- 44.מקצוע אהוב: הסטוריה 45.מקצוע שנוא: מתמטיקה 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד): קרול- אנגלית 47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד): אביב- חנ"ג סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב: הכל 49.משחק אהוב במחשב: אין 50.אתר אהוב באינטרנט: אין 51.שם אהוב: יש מלא 52וכינוי: אין 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית: יש מלא 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית: יש מלא 55..צבעים אהובים בבגדים: שחור, לבן, ורוד, ירוק 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה: אין 57.חיה: הרוב 58.דמות: פיבי מחברים דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה: כל המזרחיות שמשום מה חושבות שהן יודעות לשיר 60.זמר: כנ"ל 61.להקה: כנ"ל 62.ערוץ הטלוויזיה: אין 63.כינוי: לילוש, דניאלוש, רוויתוש וכל ה"אושים" האלה 64.צבע: אין 68.צבע בבגדים: אין 69.שיר של המוזיקה הישראלית: מזרחיים 70.שיר של המוזירה הלועזית: כל מיני 72.דמות: אין.. 73.חיה: נחש, עקרב, גו'ק וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך: קים, 17, מהצפון 75.הקינוח המועדף עלייך: גלידה 76.מה הצלצול בפלאפון שלך: barbara ann- the beach boys 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון? ככה..

Seret Shel Sex

New member
../images/Emo71.gif../images/Emo160.gif אני מתה על דיסקים ../images/Emo23.gif

1.ברכה או ים? ברכה
2.פיצה או פסטה? פסטה
3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב? לא רואה טלוויזיה
4.אינג ויאנג או סמל פיס? אינג ויאנג
5.עט או עיפרון? תלוי...
6.יסודי או תיכון? תיכון, בגלל שאני יותר בוגרת...
7.אהוד בנאי או ברי סחרוף? נאן
8.משינה או סינרגיה? סינרגיה
9.מוזיקה ישנה או מהחדשים? תלוי איזה להקה
10.שונא או אוהב ת'הורים? אין כזה דבר לשנוא
11.נגד או בעד ההתנקות? נגד. 12.במבה או ביסלי? במבה
13.בעד או נגד חנפנים? נגד
14.אוהב פרחות או לא אוהב? איכ
15.גיטרה או תופים? תופים
16.פסנתר או גיטרה? גיטרה
17.קלרינט או חליל צד? חליל צד
[תופים וחליל צד, ההאהבות שלי
] 18.מחברת ספירלה או רגילה? ספירלה
19.מארק טווין או סמדר שיר? מארק טווין
20.ארתור או סדריק? ארתור
21.mtv או 24? MTV זה מגניב
מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך? 60+ [מקוריים, כן?
] 23.איזה זמרים אתה אוהב? רובי וויליאמס 24.איזה זמרות אתה אוהב? אבריל
25.איזה להקה אתה אוהב? היהודים, SUEDE, מוניקה סקס, שייגעצ, אינפקציה, סינרגיה, RHCP, גרין דיי, RAGE AGAINST THE MACHINE, ד"ר קספר, סבג' גארדן, פו פייטרס, הוט'ורן הייטס, בלינק 182 [
], הראסמוס.. ועוד. 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים? לפני שבוע בדיסקלאב
27.איזה דיסק קנית? קניתי 4 - של RHCP - WHAT HITS, של גרין דיי - דוקי, את הדיסק פרידה של בלינק 182, ואת האלבום של הראסמוס 28.ואתה מרוצה? מאוד
29.רואה אמ טי וי? לעיתים
30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז)
רוק ישראלי
תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם? כנות, אופטימיות
32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך? אופטימיות
33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך? רגשנות יתר
שאני נקשרת לאנשים ומוכנה לעשות הכל בשבילם
34.איזה תכונות היית משנה? את הנ"ל 35.והיית מוסיף? לאדעת
36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם? כנות, אוזן קשבה, אממ נחמדות?
37.והכי פחות? מתלוננת, חוסר פירגון, כפיות טובה טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות? האוס, מכושפות 39.תוכניות טלוויזיה שנואות? בקושי רואה טלוויזיה
40.ערוץ מוזיקה אהוב? MTV, MTV2, VH1, לפעמים 24 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה) אמממממ הקליפ של FEEL 42.שחקן אהוב? ג'וליאן מקמהון
43.ושחקנית? ג'סיקה אלבה, רוז מקגוון, קתרין זיטה ג'ונס בית ספר-- 44.מקצוע אהוב? אני אגדיר כמקצוע הכי פחות שנוא
כימיה 45.מקצוע שנוא? היסטוריה ותנ"ך
46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד)? שרה, כימיה
47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד)? זהבה, תנ"ך. בעע
סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב? שחור
49.משחק אהוב במחשב? באבלס |מכורה|
50.אתר אהוב באינטרנט? תפוז
51.שם אהוב? יעל/ענת/קשת
52וכינוי? כינוי בתפוז?
53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית? וואי, כל מה שרוק ישראלי בערך
54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית? כל מה של הלהקות שאני אוהבת
כרגע אני מתה על בלינק 182 - איי מיס יו
55..צבעים אהובים בבגדים? צבע אחיד כהה
56.ערוץ אהוב בטלוויזיה? ערוץ 3
57.חיה? סוס
58.דמות? לאדעת
דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה? מזרחית
60.זמר? מזרחית
61.להקה? אין
62.ערוץ הטלוויזיה? ערוץ סרטים ישראליים
63.כינוי? בתפוז?
64.צבע? ורוד |פרצוףמזועזע| בלעכס 68.צבע בבגדים? ורוד
69.שיר של המוזיקה הישראלית? מזרחית
70.שיר של המוזיקה הלועזית? פופ ברובו
72.דמות? לאדעת
73.חיה? אין כזה דבר
וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך? קוראים לי טל
75.הקינוח המועדף עלייך? עוגה קרה וטעימה
76.מה הצלצול בפלאפון שלך? בלינק 182 - FIRST DATE 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון? חביב ביותר

עונה..!

זה או זה 1.ברכה או ים?ברכה 2.פיצה או פסטה?פיצהה 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב?מחשבבב 4.אינג ויאנג או סמל פיס?האא..? 5.עט או עיפרון?עט 6.יסודי או תיכון?תיכון 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף?אף חדד 8.משינה או סינרגיה?כנ"ל 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים?מהחדשים..! 10.שונא או אוהב ת'הורים?אוהבתת.. 11.נגד או בעד ההתנקות?וגם וגם..חח 12.במבה או ביסלי?במבהה.. 13.בעד או נגד חנפנים?נגדד 14.אוהב פרחות או לא אוהב?אממ..לע 15.גיטרה או תופים?לא דעעתת 16.פסנתר או גיטרה?כנ"ל 17.קלרינט או חליל צד?^^^ 18.מחברת ספירלה או רגילה?ספירלהה 19.מארק טווין או סמדר שיר?אף חדד 20.ארתור או סדריק?ארתורר 21.mtv או 24?24 מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך?מלאא 23.איזה זמרים אתה אוהב?הרבהה אבל במיוחד או אוהדי
24.איזה זמרות אתה אוהב?שירי מימון..! 25.איזה להקה אתה אוהב?אממ.. 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים?שבוע שעבר ניראה לי 27.איזה דיסק קנית?לא קניתי 28.ואתה מרוצה?^^ 29.רואה אמ טי וי?לפעמים 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז) כימעט הכל חוץ ממזרחית..בעע תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם?אממ..טוב לב, מתחשב ו...... 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך?אממ..לא דעת.. 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך?כנ"ל 34.איזה תכונות היית משנה?לא הייתי 35.והיית מוסיף?אממ..לא דעת.. 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם?אני אוהבת אותם כמו שהם..! 37.והכי פחות?כנ"ל טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות:אמ"ל 39.תוכניות טלוויזיה שנואות?אין 40.ערוץ מוזיקה אהוב?24 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה)יש מלאאא 42.שחקן אהוב. 43.ושחקנית: מלי לוי בית ספר-- 44.מקצוע אהוב:איןןן.! 45.מקצוע שנוא:כולם..!!!!! 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד):המורה לתנ"ך ולמדעים 47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד)כימעט כולם..! סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב:כחול תכלת ורוד 49.משחק אהוב במחשב 50.אתר אהוב באינטרנט.יש מלאא 51.שם אהוב:לא דעת.. 52וכינוי:יש הרבהה.. 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית:אהבה קטנה שירי מימון..ועוד מלאא 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית 55..צבעים אהובים בבגדים.ורוד 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה:22,24 57.חיה.ארנב וחתול.. 58.דמות דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה:אין 60.זמר:יהודה סעדו 61.להקה:איןן 62.ערוץ הטלוויזיה:אממ..לא דעתת 63.כינוי:איןן 64.צבע:כנ"ל 68.צבע בבגדים:כנ"ל 69.שיר של המוזיקה הישראלית 70.שיר של המוזירה הלועזית 72.דמות 73.חיה:ג'וקים אם זה נחשב כחיה וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך. 75.הקינוח המועדף עלייך 76.מה הצלצול בפלאפון שלך: 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון?כןן..

כ"נ זה איכסה../images/Emo7.gif../images/Emo110.gif

זה או זה
1.ברכה או ים? בריכה 2.פיצה או פסטה? פסטה 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב? שניהם 4.אינג ויאנג או סמל פיס? הא?
5.עט או עיפרון? עט 6.יסודי או תיכון? יסודי 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף? לא ולא 8.משינה או סינרגיה? לא ולא 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים? גם וגם.. אני אוהבת גם שירים ישנים 10.שונא או אוהב ת'הורים? אוהבת 11.נגד או בעד ההתנקות? לא ולא 12.במבה או ביסלי? ביסלי 13.בעד או נגד חנפנים? נגד! 14.אוהב פרחות או לא אוהב? לא אוהבת 15.גיטרה או תופים? גיטרה 16.פסנתר או גיטרה? גיטרה 17.קלרינט או חליל צד? לוידעת 18.מחברת ספירלה או רגילה? ספירלה 19.מארק טווין או סמדר שיר? לוידעת 20.ארתור או סדריק? ארתוררר 21.mtv או 24? 24! מוסיקה
22.כמה דיסקים יש לך? הרבה
23.איזה זמרים אתה אוהב? הראל סקעת, שירי מימון, מירי מסיקה, אוונסנס.. 24.איזה זמרות אתה אוהב? ^ 25.איזה להקה אתה אוהב? ^ 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים? לוזוכרת 27.איזה דיסק קנית? ^ 28.ואתה מרוצה? ^ 29.רואה אמ טי וי? לאא! 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז) לוידעת
תכונות
31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם? יושר, בנאדם שאומר בפרצוף ולא אומר מאחורי הגב.. 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך? לוידעת 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך? ^ 34.איזה תכונות היית משנה? אמממ זה מסובך
35.והיית מוסיף? ^ 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם? לוידעת
37.והכי פחות? ^ טלוויזיה
38.תוכניות טלוויזיה אהובות- אהבה מעבר לפינה, השיר שלנו, פספוסים, כוכב נולד (אבל מסוף הגמר זה בהחרמה
), ראש גדול, לוזוכרת מה עוד 39.תוכניות טלוויזיה שנואות? לוידעת 40.ערוץ מוזיקה אהוב? 24 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה) לוידעת 42.שחקן אהוב. יהודה לוי 43.ושחקנית- אגם רודברג בית ספר
44.מקצוע אהוב- אין 45.מקצוע שנוא- הכל 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד)- לוידעת
47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד)- ^ סתם דברים אהובים
48.צבע אהוב- כחול 49.משחק אהוב במחשב- אין 50.אתר אהוב באינטרנט.- תפוז 51.שם אהוב- לוידעת 52וכינוי- לוידעת 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית- יש המון. 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית- ^ 55..צבעים אהובים בבגדים. הכל
חוץ מכתום וצהוב וירוק 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה- 24 57.חיה. כלב 58.דמות-
דברים שנואים
59.זמרת שנואה- אפרת גוש
60.זמר- אמממ.. 61.להקה- כל אלה שאחותי שומעת 62.ערוץ הטלוויזיה- אם טי וי 63.כינוי- לוידעת 64.צבע- צהוב 68.צבע בבגדים- גם 69.שיר של המוזיקה הישראלית- של אפרת גוש
70.שיר של המוזירה הלועזית- של אלה שאחותי שומעת
72.דמות-
73.חיה- ג'וקים וסתם שאלות לסיום
74.ספר קצת על עצמך. אני מיכל אני בת 13 ו4 חודשים בדיווווווק ב00:00
שאני מניחה שזה ישלח בשעה הזאת
ואני גרה בת"א. 75.הקינוח המועדף עלייך- לוידעת 76.מה הצלצול בפלאפון שלך- צלצול אחד מעצבן
77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון? כן

AnGeL DoLlY

New member
:)

זה או זה. 1.ברכה או ים? האמת? לא יודעת
2.פיצה או פסטה?
3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב? מחשב. 4.אינג ויאנג או סמל פיס? פיייייס :] 5.עט או עיפרון? עיפרון חודים, כי אני תמיד חייבת למחוק. 6.יסודי או תיכון? תיכון!!! 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף? ברי סחרוף. 8.משינה או סינרגיה? משינה ברור
9.מוזיקה ישנה או מהחדשים? מהחדשים. 10.שונא או אוהב ת'הורים? אוהבת כמובן. 11.נגד או בעד ההתנקות? בעד. 12.במבה או ביסלי? במבה. 13.בעד או נגד חנפנים? לקקנים זה עם מטומטם.
14.אוהב פרחות או לא אוהב? איכסה פיכסה. 15.גיטרה או תופים? גיטרה חשמלייייית. 16.פסנתר או גיטרה?
17.קלרינט או חליל צד? שכחתי מהזה קלרינט.. 18.מחברת ספירלה או רגילה? ספירלה רולז. 19.מארק טווין או סמדר שיר? סמדר שיר. 20.ארתור או סדריק? ארתורררררררריד. 21.mtv או 24? MTV מוסיקה- 22.כמה דיסקים יש לך? מי סופר. 23.איזה זמרים אתה אוהב? עברי לידר, תום פטרובר, אביב גפן. 24.איזה זמרות אתה אוהב? אבריל לאבין, אורית שחף. מלכווווות. 25.איזה להקה אתה אוהב? היהודים. 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים? אתמול. 27.איזה דיסק קנית? לא קניתי. 28.ואתה מרוצה? - 29.רואה אמ טי וי? בקושי. 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז) רוק קליל לועזי ורוק ישראלי. תכונות- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם? יושר, קלילות וחברותיות. 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך? אותן התכונות הנ"ל בתוספת אופטימיות.
33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך? את חוסר הביטוי שאני נתקלת בו לפעמים |: 34.איזה תכונות היית משנה? ^^ 35.והיית מוסיף? נו את זאת. 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם? חוש ההומור, החברוּת הטובה והצחוק. 37.והכי פחות? יש להן קטעים מפגרים, כמו לכל חבורת בנות :] טלוויזיה. 38.תוכניות טלוויזיה אהובות: The O.C
ומגרש ביתי. 39.תוכניות טלוויזיה שנואות? אין כאלו. 40.ערוץ מוזיקה אהוב? MTV ו24. 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה) אני אוהבת את Always של בון ג'ובי. ממנו נדבקתי לשיר. 42.שחקן אהוב: אדם ברודייייייייי, צ'אד מייקל מארי. 43.ושחקנית: קייט בוסוורת', אנג'לינה ג'ולי, לינדזי לוהאן וקירסטן דאנסט. ויתרתי על הקטע של הבצפר כי הוא לא רלוונטי כעת. סתם דברים אהובים- 48.צבע אהוב: תכלת, אפרסק. 49.משחק אהוב במחשב: הסימסססססס. 50.אתר אהוב באינטרנט: תפוז כמובן. 51.שם אהוב: בנות - שרון,לין,מאי. בנים - גיא,עומר,שגיא,עמית. 52.וכינוי: ויויאן
53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית: הווו המון. 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית: הווו המון המון. 55..צבעים אהובים בבגדים. שחור, לבן, סגלגל, אפרסק, תכלת, בז'. 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה: יס וויקנד, 3, יס 1,2,4. 57.חיה: דולפינים וסוסים. 58.דמות: פו הדב. דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה: מריה קארי! 60.זמר: פרשתי. 61.להקה 62.ערוץ הטלוויזיה 63.כינוי 64.צבע 68.צבע בבגדים 69.שיר של המוזיקה הישראלית 70.שיר של המוזירה הלועזית 72.דמות 73.חיה וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך. 75.הקינוח המועדף עלייך 76.מה הצלצול בפלאפון שלך 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון?

רונוש12

New member
עונה../images/Emo9.gifכמה זמן לא רשמתי פה.../images/Emo11.gif

זה או זה 1.ברכה או ים?בריכה 2.פיצה או פסטה?פיצה 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב?שניהם 4.אינג ויאנג או סמל פיס?לאדעת 5.עט או עיפרון?עיפרון מכני
6.יסודי או תיכון?חטיבה.בקרוב אני עולה לחטיבה יותר טוב
7.אהוד בנאי או ברי סחרוף?אפחד 8.משינה או סינרגיה?סינרגיה 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים?מהחדשים 10.שונא או אוהב ת'הורים?אוהבת 11.נגד או בעד ההתנקות?אין לי דעה 12.במבה או ביסלי?ביסלי 13.בעד או נגד חנפנים?לאדעת 14.אוהב פרחות או לא אוהב?לא
15.גיטרה או תופים?שניהם 16.פסנתר או גיטרה?גיטרה 17.קלרינט או חליל צד?אפחד 18.מחברת ספירלה או רגילה?ספירלהההההה שליטטטטטטטהההההה
19.מארק טווין או סמדר שיר?לאדעת 20.ארתור או סדריק?שניהם דפוקים נקודה-. 21.mtv או 24?MTV מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך?המוןן 23.איזה זמרים אתה אוהב?אהרון קרטר..ניק קרטר..כול מיני 24.איזה זמרות אתה אוהב?אבריל לאבין 25.איזה להקה אתה אוהב?גרין דיי ובקסטריט בויז..(B&B FOR EVER) 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים?לא זוכרת זה היה ממזמן 27.איזה דיסק קנית?הדיסק האחרון של גרין דיי אבל קיבלתי את הסינגל של גיים בויז.. 28.ואתה מרוצה?יאפ
29.רואה אמ טי וי?לפעמים 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז)פאנק רוק,פופ וכ'ו תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם?שהוא מפרגן ונחמד 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך?לאדעת,אני לא רוצה להשוויץ..
33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך?שאני מתעצבנת בקלות
34.איזה תכונות היית משנה?שאני לא יתעצבן כול כך מהר.. 35.והיית מוסיף?לא חושבת שאני צריכה להוסיף משו. 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם?שהם מפרגנים נחמדים,לא מעבירים ביקורות והערות יתר,נדיבים,ושלא יוציאו עליי את העצבים שלהם,אבל חבל שאין לי אחד כול כך מושלם שיש בו את כוללל התכונות.. 37.והכי פחות?שהם מוציאים עליי את העצבים טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות-טב"ע.לא נשכח ולא נסלח.
ופיק אפ
39.תוכניות טלוויזיה שנואות?לאדעת 40.ערוץ מוזיקה אהוב?24,MTV 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה)אמ..הקליפים של גרין דיי ועוד כמה ששכחתי.. 42.שחקן אהוב.צ'אדדדדדדדדדדדדדד מיייקלללללללללללל מוריייייייי השקסיייייייייייייייייייייייייי
43.ושחקנית?אנג'לינה ג'ולי המותק בית ספר-- 44.מקצוע אהוב-גאו' 45.מקצוע שנוא-מתמתיקה 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד)לאדעת.. 47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד)מדעים סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב-ורוד 49.משחק אהוב במחשב-סימס2 50.אתר אהוב באינטרנט.-תפוז וכול הפורומים למיניהם. 51.שם אהוב-המון. 52וכינוי-רונצ'יק,הכינוי שלי מושלם
53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית-לאדעת 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית-לאדעת 55..צבעים אהובים בבגדים.-צבעים בהירים,לא כחול כהה לא ירוק לא שחור ולא אפור,פשוט דוחה וזה פריקי. 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה-הוט 3 57.חיה.-כלב 58.דמות-נועה-פיק אפ טב"ע-ניב דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה-לא יודעת אם יש 60.זמר-לאדעת 61.להקה-אין 62.ערוץ הטלוויזיה-לאדעת 63.כינוי-לאדעתתתתתתתתתתתתתת 64.צבע-אפור 68.צבע בבגדים-אפור 69.שיר של המוזיקה הישראלית-לאדעתתתתתתתתתתתתתת 70.שיר של המוזירה הלועזית-לאדעתתתתתתתת 72.דמות-לאדעתתתתתתתת 73.חיה-לאדעתתתתתת:mad: וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך.מה יש לספר? 75.הקינוח המועדף עלייך-גלידה 76.מה הצלצול בפלאפון שלך-בלוורד אוף ברוקין דרימס-גרין דיי 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון?כן

d r o r y

New member
יימח שמם של מפיצי הפרסומות למיניהם!

קוס אמ-אמ-אמ-אמ-אמ-אמ אמא של כל מפיצי הפרסומות הקקות האלה,שבגלל התמונות שהם שמים לי במחשב,הם מסתירים לי את חלק מהשאלות שלך וכך אני לא יכול לענות כמו שצריך על השאלון.מאחל לאותם מפיצים מכל הלב שיקומו יום אחד בבוקר,יגלו שיושבת להם על הפרצוף גורילה ומחרבנת עליהם תוך כדי,ואז מרוב הסרחון יזרקו אותם לפח הזבל ויחיו שם את שארית חייהם.לא רוצים את הפרסומות שלכם,לא מבינים???יא קאקרים,תרדו מאיתנו עם הפרסומות שלכם.אתם מוכנים לרצוח בן אדם בשביל להרוויח כסף,יא חולרות.שלא תיראו אור בחיים שלכם יא זבלות.רדו מאיתנו כבבבבררררררררררררר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!דייייייי!!!!!!!!

d r o r y

New member
סוף סוף אני יכול לענות:

-זה או זה: 1.בריכה או ים?בריכה 2.פיצה או פסטה?קשה לי מידיי להחליט 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב?להיות במחשב 4.אינג ויאנג או סמל פיס?סמל פיס 5.עט או עיפרון?עט 6.יסודי או תיכון?אותו חראאאאא! 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף?ברי סחרוף 8.משינה או סינרגיה?משינה 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים?מוזיקה ישראלית ישנה,משנות ה 70 עד סוף ה 90 בערך. 10.שונא או אוהב ת'הורים?יש לי באמת הורים טובים,ואני לא יכול להגיד שאני שונא אותם חלילה.אבל מצד שני,אני גם לצערי לא יכול להגיד שאני ממש אוהב אותם.כמו שכבר אמרתי,אני נטול אהבה כמעט.דברים מעטים מאוד אני אוהב. 11.נגד או בעד ההתנתקות?אין עניין ואין דיעה 12.במבה או ביסלי?קשה אבל במבה. 13.בעד או נגד חנפנים?נגדדדדדדדד! 14.אוהב פרחות או לא אוהב?לא! 15.גיטרה או תופים?גיטרה 16.פסנתר או גיטרה?אותו דבר בערך,נראה לי... 17.קלרינט או חליל צד?כנ"ל 18.מחברת ספירלה או רגילה?ספירלה 19.מרק טווין או סמדר שיר?לא מכיר אותם מספיק 20.ארתור או סדריק?מי אלו? 21.אמ.טי.וי או 24?24 -מוזיקה: 22.כמה דיסקים יש לך?כמה עשרות טובים 23.איזה זמרים אתה אוהב?גידי גוב,רמי פורטיס,אהוד בנאי,אביב גפן,יהודה פוליקר,פרי סחרוב,שלמה ארצי,שמוליק קראוס,נמרוד לב,אריק איינשטיין,מיקי גבריאלוב,ובטח עוד כמה ששכחתי. 24.איזה זמרות אתה אוהב?גלי עטרי,יהודית רביץ,דנה ברגר,נורית גלרון,שרון חזיז,שרי,וזהו...ממה שעולה לי עכשיו לראש. 25.איזה להקה אתה אוהב?הכי הרבה את אתניקס.אבל יש עוד הרבה שאני נורא אוהב,כמו משינה,החלונות הגבוהים,גזוז,כוורת,תיסלאם,רוקפור,ועוד... 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים?חח...אתמול.בטוואר רקורד של עזריאלי. 27.איזה דיסק קנית?אתמול,כלום. 28.ואתה מרוצה?לא קניתי אתמול 29.רואה אמ.טי.וי?לא 30.ולסיום איזה מוזיקה אתה הכי אוהב?פופ ורוק ישראלי משנות ה 80 וה 90 בעיקר. -תכונות: 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבן אדם?יושר,אובייקטיביות,אדיבות,הבנה,חמלה,התחשבות וסובלנות. 32.אילו תכונות אתה הכי מעריץ בך?ישר,חבר טוב,נאמן לעקרונותיי,בעל דמיון מפותח. 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך?את הרוב.שזה כולל טמטום,חוסר חיים,דיכאוניות,עצבנות,פגיעות יתר(!!),חוסר כישורים,לוזריות(מפסידנות),חולשה,מוזרות,דפיקות,וכיו"ב. 34.איזה תכונות היית משנה?את כל הנ"ל,בשאלה 33. 35.והיית מוסיף?ווינריות,כוח נפשי,דימוי עצמי טוב,כישרונות רבים,התעניינות גדולה יותר בדברים,רוגע נפשי,אופטימיות,חיות(מהמילה חיים) ואנרגיה.ועוד... 36.ובחברים(הכי טובים) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם?תלוי במי מדובר.אם מדובר בחבר הקרוב שלי ביותר,אז אני אוהב בו את הסבלנות שלו,נועם ההליכות,ואת זה שיש לנו הרבה מן המשותף,מבחינת נושאיי דיבור. 37.והכי פחות?אצלו ספציפית,ביקורתיות יתר,יותר מידי מושפע מהדת(למראת שאיננו דתי),נוהג באגואיסטיות לפעמים,לפעמים אדיש מידיי,קטנוני,נוטה לשקר לעיתים דיי דחופות ולהמציא כל מיני סיפורים,ו...זהו.נראה לי. -טלוויזיה: 38.תוכניות טלוויזיה אהובות:מהזמן האחרון,השיר שלנו. 39.תוכניות טלוויזיה שנואות?יש הרבה.אבל בעיקר תוכניות אקטואליה,כלכלה,וכ"ו. 40.ערוץ מוזיקה אהוב?24 41.קליפ אהוב?אמממ...יש הרבה.הקליפ של "עירומים","הולכת ממך","לא לבד","נמס בגשם","מה שתבקש ממני",וזהו ממה שעכשיו זכור לי. 42.שחקן אהוב:ביל גולדברג 43.ושחקנית?יעל שרוני -על הבית ספר אני מדלג,ואתם בטח יודעים כבר למה. -סתם דברים אהובים: 48.צבע אהוב:סגול,כחול,לבן,טכלת,טורקיז,זהב,ירוק 49.משחק אהוב במחשב:בזמנו זה היה דיוק ניוקם,פליפרים למיניהם,ודום 2. 50.אתר אהוב באינטרנט:הפורומים שאני כותב בהם. 51.שם אהוב:לא יכול לקבוע 52.וכינוי:אנערף 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית:חחח...הרשימה לא תיגמר גם אם אשאר כאן לכתוב עד מחר. 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית:do you want me,2 princeas,ordinary world,if if you gonn'a be my lover,black cofee,something stupid,ויש עוד כמה וכמה שאני לא ממש יודע את השמות שלהם.אה...ו don't stop.יש עוד כמה,פשוט כפי שאמרתי,לא מכיר את כל השמות. 55.צבעים אהובים בבגדים:אין צבעים מיוחדים.לכל מצב ומקום מתאים משהו אחר. 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה:ערוץ הסרטים הישראלי-5.לפחות בזמן שעוד היה השיר שלנו. 57.חיה:בעיקרון אין.אבל אם כבר אז שיהיה דולפין. 58.דמות:נראה לי שביל גולדברג,ושמשון מ"מלך הסלים". -דברים שנואים: 59.זמרת שנואה:אנערף 60.זמר:לא יודע.אני סבור שיש הרבה 61.להקה:כנ"ל 62.ערוץ הטלוויזיה:ערוצים שיש בהם רוב הזמן חדשות ואקטואליה,ערוץ הקניות,ועוד פול ערוצים מחו"ל. 63.כינוי:אין לי שמץ 64.צבע:חום כהה,אפור כהה,ונראה לי שזהו. 65.צבע בבגדים:אין ממש כזה. 66.שיר של המוזיקה הישראלית:יש יותר מידיי הרבה,אבל במיוחד שירים מזרחיים. 67.שיר של המוזיקה הלועזית:יש גם הרבה.במיוחד שירים צרפתיים ושונסונים למיניהם,אבל יש עוד הרבה שירים באנגלית ואולי גם בשפות אחרות שאני לא פחות שונא. 68.דמות:מהטלוויזיה?יש הרבה מתאבקים שאני שונא את הדמות שלהם,יש את נינט,ונועה שחר מהשיר שלנו,שירלי מאהבה מעבר לפינה,ועוד הרבה שאני לא זוכר עכשיו. 69.חיה:כלב -וסתם שאלות לסיום: 70.ספר קצת על עצמך:בן 23,אוהב לטייל בחוץ,לשמוע מוזיקה טובה,לכתוב סיפורים,לפנטז,ולהיות באינטרנט.אני דלוק על יעל שרוני,מעריץ את קבוצת הכדורגל "אייאקס" מהשנים 96'-95',ואת ביל גולדברג המתאבק.שונא את החיים,שונא את העולם,שונא אנשים,קצת דפוק בשכל,טמבל,מוזר,מוגבל,חסר חיים ומשועמם.מקווה שזה הספיק... 75.הקינוח המועדף עליך:קרפים עם ממרחים למיניהם,בלינצ'סים מתוקים,עוגות למיניהן,גלידה,סלט פירות טוב,בפסח אוהב מצות רטובות עם שוקולד,ריבה או דבש,פנקייקים,וזהו בערך. 76.מה הצלצול בפלאפון שלך?של השיר "זה כל הקסם" 77.שאלה אחרונה-היה כייף השאלון?בהחלט!!!אבל אל תשכחי בחלק מהשאלות להיות קצת יותר מקורית ולשנות לפעמים.

עונה

זה או זה 1.ברכה או ים? יםםםםםם בה=רור 2.פיצה או פסטה? פסטה 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב? מחשב 4.אינג ויאנג או סמל פיס? מה?! 5.עט או עיפרון? עט 6.יסודי או תיכון? יסודי 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף? אפחדדד 8.משינה או סינרגיה? כנ"ל 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים? חידוש של הישנים חחחח אני מקורית 10.שונא או אוהב ת'הורים? מסתדרת איתםם 11.נגד או בעד ההתנקות? נגדדד!!! 12.במבה או ביסלי? במבה!! 13.בעד או נגד חנפנים? נגד 14.אוהב פרחות או לא אוהב? לא אוהבת 15.גיטרה או תופים? גיטרה 16.פסנתר או גיטרה? פסנתר 17.קלרינט או חליל צד? שו קלרינט?! 18.מחברת ספירלה או רגילה? ספירלה 19.מארק טווין או סמדר שיר? סמדר שיר 20.ארתור או סדריק? ארתורררררר 21.mtv או 24?24 מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך? הכל צרובים 23.איזה זמרים אתה אוהב? המוןןן 24.איזה זמרות אתה אוהב? כנ"ל 25.איזה להקה אתה אוהב? איןן 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים? לפני חודשיים ככה, ולא אני לא קונה! 27.איזה דיסק קנית? לא קניתי 28.ואתה מרוצה? 29.רואה אמ טי וי? כשיוצא 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז) מזרחית!!!! ומוזיקה שחורה תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם? כנות 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך? לאדעת 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך? כנ"ל 34.איזה תכונות היית משנה? כנ"ל לכנ"ל 35.והיית מוסיף? כנ"ל לכנ"ל לכנ"ל 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם? לאדעתתת 37.והכי פחות? כנ"ל טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות? אני בקושי רואה טלוויזיה 39.תוכניות טלוויזיה שנואות? כנ"ל 40.ערוץ מוזיקה אהוב?24 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה) פס ליום אחד ותתנו לו צ'אנס 42.שחקן אהוב. יהודה לוי 43.ושחקנית איןן בית ספר-- 44.מקצוע אהוב תנ"ך נראלי 45.מקצוע שנוא מתמטיקה 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד) 47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד) סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב ורוד, אדום, לבן, כחול ותכלת 49.משחק אהוב במחשב לא משחקת במחשב 50.אתר אהוב באינטרנט. לאדעת 51.שם אהוב לאדעת 52וכינוי קופיפי, פשושית, שניצלית 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית יש המוןן 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית כנ"ל 55..צבעים אהובים בבגדים. מה שכתוב למעלה בצבעים אהובים+שחור 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה בקושי רואה וכשרואה אז 24 57.חיה. קופיפה 58.דמות אין דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה אין 60.זמר לאדעת 61.להקה כנ"ל 62.ערוץ הטלוויזיה 11 63.כינוי לאדעתת 64.צבע ירוק זוהר 68.צבע בבגדים כנ"ל 69.שיר של המוזיקה הישראלית לאדעתת 70.שיר של המוזירה הלועזית די עם השאלות המפגרותת 72.דמות מה דמות?! 73.חיה קופיפה וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך. אין לי כח 75.הקינוח המועדף עלייך גלידה חחחח 76.מה הצלצול בפלאפון שלך יש לכל אחד משו אחר 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון? לא!

שאלה חשובה, אשמח לעזרה בהקדם!../images/Emo13.gif

אולי יש כאן אספן חומרים של תוכניות ישנות... אני מחפשת משהו על סמי וסוסו. קטע מוקלט מתוכנית..... אהיה אסירת תודה על תגובה מהירה וכמובן על העזרה תודה

coullette

New member
^_^

זה או זה 1.ברכה או ים?
ים 2.פיצה או פסטה?
פסטה 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב?
מחשב 4.אינג ויאנג או סמל פיס?
ינג ויאנג 5.עט או עיפרון?
עט 6.יסודי או תיכון?
תיכון 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף?
ברי 8.משינה או סינרגיה?
משינה 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים?
ישנה 10.שונא או אוהב ת'הורים?
פעם שונאת ופעם אוהבת 11.נגד או בעד ההתנקות?
זה כבר היה ונגמר.מה זה משנה? 12.במבה או ביסלי?
ביסלי 13.בעד או נגד חנפנים?
נגד 14.אוהב פרחות או לא אוהב?
שונאת 15.גיטרה או תופים?
גיטרה 16.פסנתר או גיטרה?
גיטרה 17.קלרינט או חליל צד?
לא זה ולא זה 18.מחברת ספירלה או רגילה?
ספירלה 19.מארק טווין או סמדר שיר?
מארק טווין 20.ארתור או סדריק?
ארתור 21.mtv או 24?
לא זה ולא זה מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך?
הרבה 23.איזה זמרים אתה אוהב?
לא אוהבת 24.איזה זמרות אתה אוהב?
לא אוהבת 25.איזה להקה אתה אוהב?
גרין דיי,נירוונה 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים?
לפני כמה חודשים 27.איזה דיסק קנית?
של נירוונה 28.ואתה מרוצה?
כן 29.רואה אמ טי וי?
לפעמים 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז)
פאנק תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם?
נאמנות וכנות 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך?
נאמנות 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך?
נעלבת יותר מידי 34.איזה תכונות היית משנה?
עושה את עצמי פחות פגיעה 35.והיית מוסיף?
בטחון עצמי 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם?
מצחיקים,נחמדים. 37.והכי פחות?
שלפעמים הם צוחקים על דברים שלא קשורים טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות
חברים,תשוקות 39.תוכניות טלוויזיה שנואות?
סוף הדרך,רצים לדירה
40.ערוץ מוזיקה אהוב?
לא יודעת 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה)
אין 42.שחקן אהוב.
אין 43.ושחקנית
נטלי פורטמן בית ספר-- 44.מקצוע אהוב
לא לומדת כבר 45.מקצוע שנוא
כנל 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד)
כנל 47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד)
כנל סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב
שחור,ירוק,לבן,אדום 49.משחק אהוב במחשב
אין 50.אתר אהוב באינטרנט.
תפוז? 51.שם אהוב
אין 52וכינוי
קשקבל 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית
לא יודעת 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית
רוק 55..צבעים אהובים בבגדים.
שחור,לבן,אדום. 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה
3 57.חיה.
כלב 58.דמות
אין דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה
שיר ביטון.היא כזאת מעצבנת!! 60.זמר
הראל מויאל
61.להקה
שונאת את הבקסטריט בויז 62.ערוץ הטלוויזיה
5 63.כינוי
לא יודעת 64.צבע
כתום 68.צבע בבגדים
טורקיז 69.שיר של המוזיקה הישראלית
70.שיר של המוזירה הלועזית
72.דמות
73.חיה
ג'וק וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך.
אני משועממת בטירוף 75.הקינוח המועדף עלייך
שוקולד 76.מה הצלצול בפלאפון שלך
אמפריאל מארץ'(סטאר וורז) 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון?
אה..

yanic

New member
אני חדש.. ואני יענה על הכל... חחח

זה או זה 1.ברכה או ים? ים 2.פיצה או פסטה? פסטה 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב? להיות במחשב.. 4.אינג ויאנג או סמל פיס? אינג ויאנג 5.עט או עיפרון? עט 6.יסודי או תיכון? תיכון 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף? ברי סחרוף 8.משינה או סינרגיה? סינרגה 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים? בעיקר חדשים 10.שונא או אוהב ת'הורים? אוהב.. 11.נגד או בעד ההתנקות? נגד 12.במבה או ביסלי? במבה 13.בעד או נגד חנפנים? בעד 14.אוהב פרחות או לא אוהב? לא אוהב 15.גיטרה או תופים? גיטרה 16.פסנתר או גיטרה? גיטרה 17.קלרינט או חליל צד? קלרינט 18.מחברת ספירלה או רגילה? ספירלה.. אממ.. בעצם.. קלסר! 19.מארק טווין או סמדר שיר? סמדר שירי מיימון 20.ארתור או סדריק? ??? 21.mtv או 24? 24 מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך? 1- שירי מיימון!! 23.איזה זמרים אתה אוהב? אין 24.איזה זמרות אתה אוהב? שירי מיימון ו..אממ.. נינט אולי?!. 25.איזה להקה אתה אוהב? אין 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים?אתמול בלילה בלילה 27.איזה דיסק קנית?שירי מיימון 28.ואתה מרוצה?מכל רגע ורגע 29.רואה אמ טי וי? בע-רור 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?פופ, רוק קל וישראלי.. תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם? כנות 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך?כנות ורגישות..:S 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך?רגישות.. אממ.. אולי זה?! 34.איזה תכונות היית משנה?רגישות..?! 35.והיית מוסיף?אממ.. לאדעע 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם? אמרתי, כנות.. 37.והכי פחות?קנאות.. אם יש.. טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות הש"ש 39.תוכניות טלוויזיה שנואות? אודטה, שישי עם מיכל, שישי בגאון.. חחח מזל שנגמר חלק! 40.ערוץ מוזיקה אהוב? mtv base 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה) שירי מיימון- אהבה קטנה ו.. השקט שנשאר.. 42.שחקן אהוב.אממ.. אין ממש.. 43.ושחקנית בר רפאלי, נינט טייב, ובקרוב בקרוב גם שירי מיימון בית ספר-- 44.מקצוע אהוב חלון 45.מקצוע שנוא היסטוריה, מזל שכבר לא לומדים.. 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד) המורה לתנ"ך 47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד) המורה לגיאוגרפיה סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב שחור 49.משחק אהוב במחשב אממ.. אין!!! 50.אתר אהוב באינטרנט נענע 51.שם אהוב מיתר 52וכינוי יאניס 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית שירי מיימון- אהבה קטנה, השקט שנשאר, עד שתבין אותי וכו'.. 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית 50 סנט- חנות ממתקים 55..צבעים אהובים בבגדים שחוררררר 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה 10 57.חיה אין!! 58.דמותנועה צוק-קרמן.. חחח דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה מאיה בומבילה 60.זמר אוהד חיטמן 61.להקה אין.. 62.ערוץ הטלוויזיה 11 63.כינוי לא הבנתי?!@!@!# 64.צבע אדום 68.צבע בבגדיםאדום 69.שיר של המוזיקה הישראלית מאיה בוסקילה- יש בליבי כינור (בעיקר השיר הזה..) 70.שיר של המוזירה הלועזית אין.. 72.דמות שלמה צוקרמן 73.חיה חתול, משגעים אותי כל הלילה..בחוץ.. וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך- אוקיי, אני יניב ואני מאוד משועמם כרגע הלכתי לבצפר והוציאו אותי למה יש לי פסים בשיער חחחח לאמשנה, אז באתי לפה וכתבתי קצת חח 75.הקינוח המועדף עלייך אין כזה.. 76.מה הצלצול בפלאפון שלך candy shop 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון? מוי כיף!!

yanic

New member
אממ... תיקון.. חחח

אוקי שכחתיי:: 19. הכוונה כמובן לסמדר שיר אבל אני מסנה לדחוף את שירי מיימון לכל מקום.. חחחח 43. בקרוב שירי שלי הולכת להיות שחקנית!!! 74. אל תתייחסו ממש.. חחח סתם יצא לי.. אמרתי, אני מאוד משועמם ועייף.. חחחחח

B A W

New member
עוווונננההה

זה או זה 1.ברכה או ים? בריכה 2.פיצה או פסטה? פסטה 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב? במחשב 4.אינג ויאנג או סמל פיס? אינג ויאנג 5.עט או עיפרון? עט 6.יסודי או תיכון? יסודי 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף? ברי סחרוף 8.משינה או סינרגיה? משינה 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים? ישנה 10.שונא או אוהב ת'הורים? אוהבת את ההורים! 11.נגד או בעד ההתנקות? =\ לא יודעת 12.במבה או ביסלי? במבה 13.בעד או נגד חנפנים? חחחחחח נגד... 14.אוהב פרחות או לא אוהב? חחחחח אוהבת אוהבת!! על מי נצחק אחרי הכל?! 15.גיטרה או תופים? גיטרה 16.פסנתר או גיטרה? פסנתר 17.קלרינט או חליל צד? חליל צד 18.מחברת ספירלה או רגילה? ספירלה 19.מארק טווין או סמדר שיר? מארק טווין 20.ארתור או סדריק? ארתור 21.mtv או 24? MTV מוסיקה-- 22.כמה דיסקים יש לך? אף פעם לא ספרתי... 23.איזה זמרים אתה אוהב? אני אוהבת שירים...לא איכפת לי מי שר 24.איזה זמרות אתה אוהב? " 25.איזה להקה אתה אוהב? " 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים? לפני חודש 27.איזה דיסק קנית? לא מצאתי את זה שחיפשתי 28.ואתה מרוצה? לא, כי לא מצאתי אותו...=\ 29.רואה אמ טי וי? לפעמים 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז) לא יודעת....? תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם? אופטימיות, אדיבות 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך? אמממ לא יודעת..אולי שאני אכפתית? 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך? גם לא יודעת...אני פחדנית לפעמים ואני סגורה...=\ 34.איזה תכונות היית משנה? לא רוצה להיות כזאת פחדנתי לפעמים, וסגורה..=\ 35.והיית מוסיף? חחח לא הייתי מוסיפה, כי אז זו כבר לא אני...אני יכולה רק לנסות שלנות... 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך-איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם? שהם אופטימיים, אדיבים...=) 37.והכי פחות? שהם לפעמים יותר מדי לוחצים! טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות? משחק מכור, זהות בדויה, חברים, ניפ טאק! 39.תוכניות טלוויזיה שנואות? כל התוכניות אירוח למיניהן...של הדוקטורים...בעעעעע או של ריקי לייק (למרות שנגמר) 40.ערוץ מוזיקה אהוב? MTV 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה) "The reason" ( (hoobestan) 42.שחקן אהוב. ג'וני דאפ 43.ושחקנית ג'וליה רוברטס בית ספר-- 44.מקצוע אהוב אממממ הגעתי למסקנה שזה: כימיה וביולוגיה 45.מקצוע שנוא פיזיקה...בעעעעע 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד) המורה לאנגלית (לא חושפת שמות) 47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד) מורה למתמטיקה...(בעעעע) סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב? זה לפי מצבי הרוח ובזמן האחרון זה י-ר-ו-ק-! 49.משחק אהוב במחשב? באבלס... 50.אתר אהוב באינטרנט. תפוז 51.שם אהוב יובל לבן ויהלי לבת 52וכינוי? פלפל (חחח לא משנה) 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית: המוווווון 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית: pon de replay 55..צבעים אהובים בבגדים. שחור, כחול, וחולצות ציבעוניות... 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה ערוץ 22...הכי טוב להפגת השיעמום 57.חיה. כלבים וחתולים 58.דמות? דובוני איכפת לי דברים שנואים--- 59.זמרת שנואה? בריטני ספירססססס, מאיה בוסקילה 60.זמר: אמממממ לא יודעת, לא זוכרת ת'שם... 61.להקה? דססטניז צ'יילד (או איך שלא כותבים..) 62.ערוץ הטלוויזיה? אחד עשרה 63.כינוי? קושקוש פוצי מוצי וכיוצא בזאת! 64.צבע? צהווווב! 68.צבע בבגדים? צהוווב! 69.שיר של המוזיקה הישראלית? בלונים בלונים או איך שלא קוראים לזה (של מירי מסיקה) 70.שיר של המוזירה הלועזית? רוב השירים של הספיחס (בריטני) 72.דמות?הטרולים העצומים והמכוערים מ "טובטוב הגמד" 73.חיה תיקנים...שמע ישראל! וסתם שאלות לסיום-- 74.ספר קצת על עצמך? אין לי כחחחחח =\ טוב נו....אני עייפה...הא! 75.הקינוח המועדף עלייך? אם יש שם שוקולד, הוא מתקבל בברכה! 76.מה הצלצול בפלאפון שלך? la gasolina 77.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון? יאפפפפ

oneheart1

New member
../images/Emo110.gif

זה או זה 1.ברכה או ים?ים 2.פיצה או פסטה?פיצה 3.לראות טלוויזיה או להיות במחשב?טלוויזיה 4.אינג ויאנג או סמל פיס? פיס 5.עט או עיפרון? עט 6.יסודי או תיכון? תיכון 7.אהוד בנאי או ברי סחרוף?אהוד בנאי 8.משינה או סינרגיה? משינה 9.מוזיקה ישנה או מהחדשים? חדשים 10.שונא או אוהב ת'הורים? אוהבת 11.נגד או בעד ההתנקות? נגד 12.במבה או ביסלי? במבה 13.בעד או נגד חנפנים? נגד 14.אוהב פרחות או לא אוהב? לא אוהבת 15.גיטרה או תופים? גיטרה 16.פסנתר או גיטרה? פסנתר 17.קלרינט או חליל צד?קלרינט 18.מחברת ספירלה או רגילה? ספירלה 19.מארק טווין או סמדר שיר? מארק 20.ארתור או סדריק? ארתור 21.mtv או 24? מוסיקה--אמ טי וי 22.כמה דיסקים יש לך?הרבה 23.איזה זמרים אתה אוהב?יהודה פוליקר,אביב גפן,אהוד בנאי,רובי וויליאמס,דלארס,סקעתון,מויאל,נינה,שירי,יהודה סעדו
24.איזה זמרות אתה אוהב? ריטה,סלין,וויטני,מאריה,גלוריה אסטפן,נטליה 25.איזה להקה אתה אוהב?משינה,רד הוט צ'ילי פפרז,אירוסמית',שייגעצ,מוניקס 26.מתי בפעם האחרונה היית בחנות דיסקים?לא הייתי 27.איזה דיסק קנית? 28.ואתה מרוצה? 29.רואה אמ טי וי?כן 30.ולסיום איזה מוסיקה אתה הכי אוהב?(לפי הסגנונות רוק מטאל ג'אז) רוק,רוק ישראלי,פופ,לטיני,שנות ה-80,90,מזרחית,שחורה תכונות-- 31.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בבנאדם?אומץ 32.איזה תכונות אתה הכי מעריץ בך?נדיבות 33.איזה תכונות אתה הכי לא אוהב בך? רגישות 34.איזה תכונות היית משנה? חוסר ביטחון 35.והיית מוסיף? עקשנות 36.ובחברים ( הכי טובים ) שלך:איכפתיות -איזה תכונות אתה הכי אוהב אצלם? חוש הומור 37.והכי פחות?עצלנות טלוויזיה 38.תוכניות טלוויזיה אהובות? רצים לדירה,תשוקת הניצים,יאיר לפיד,יצפאן 39.תוכניות טלוויזיה שנואות? פיק אפ 40.ערוץ מוזיקה אהוב?24 41.קליפ אהוב (ואל תגידו שזה לא קשור לטלוויזיה זה קשור,שם משדרים את זה) אמצע הלילה בכפר 42.שחקן אהוב.משה איבגי 43.ושחקנית גילה אלמגור בית ספר-- 44.מקצוע אהוב:ספרות למרות שיש שירים משעממים+סיפורים והמורות בכייניות 45.מקצוע שנוא:מתמטיקההההההההה איך שנאתי את זה 46.מורה אהוב(והנושא שהוא מלמד)אהבתי את המורה להיסטוריה 47.מורה שנוא (והנושא שהוא מלמד)המורה לספרות סתם דברים אהובים-- 48.צבע אהוב: כחול ,שחור, אפור וורוד 49.משחק אהוב במחשב 50.אתר אהוב באינטרנט. 51.שם אהוב : הראל 52וכינוי:לב אחד 53.שירים אהובים מהמוזיקה הישראלית:אמצע הלילה בכפר,אהבה קטנה,לשם,על קו הזינוק,אור,אהבה מעבר לפינה,וכו' 54.שירים אהובים מהמוזיקה הלועזית nothing else matter,smells like ten spirit,hands,november rain,lonely וכו' 55..צבעים אהובים בבגדים:שחור, כחול 56.ערוץ אהוב בטלוויזיה:2 57.חיה.חתול/כלב 58.דברים שנואים---מחסן 59.זמרת שנואה:מאיה בוסקילון 60.זמר: שלמה ארצי 61.להקה: אין 62.ערוץ הטלוויזיה:1,33 63.כינוי: שולי 64.צבע: כחול 65.צבע בבגדים:שחור, כחול 66.שיר של המוזיקה הישראלית:אהבה קטנה 67.שיר של המוזיקה הלועזית:the wall 68.דמות:טוויטי 69.חיה וסתם שאלות לסיום-- 70.ספר קצת על עצמך:מובטלת 71.הקינוח המועדף עלייך:מוס 72.מה הצלצול בפלאפון שלך: זמר מועדונים 73.שאלה אחרונה-היה כיף בשאלון?יאפ

למעלה